Čerpací stanice Orlen a Star

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Čerpací stanice Orlen a Star

Příspěvek: # 42258Příspěvek Gumídek

Firma Benzina uveřejnila toto : Test konceptů Orlen a Star
Od dubna do konce roku 2011 budou testovány čerpací stanice Orlen a Star, které vznikly transformací sedmi původních stanic BENZINA. Tento dvojitý strategický test by měl ukázat, zda může být takovýto koncept v České republice úspěšný. „Testujeme reakci zákazníků na dva koncepty s různými značkami, cenami, vybavením obchodů a gastronomií," komentoval novinku Martin Durčák.
Čerpací stanice Orlen jsou určeny primárně zákazníkům zaměřeným na nadstandardní kvalitu produktů a služeb. Nabízena budou stejná paliva, která jsou standardně v nabídce stanic Benzina plus, tedy včetně prémiových paliv Verva. Orlen je značka velmi dobře známá na polském a litevském trhu, kde její logo nese více než tisíc čerpacích stanic. V ČR budou v provozu celkem tři stanice Orlen, a to ve Velké Dobré, v Chomutově a v Mnichově Hradišti.
Nabídka čerpacích stanic Star je více cílena na zákazníky, kteří se rozhodují především podle ceny. Star bude nabízet standardní kvalitní paliva z nabídky společnosti BENZINA. Dvě stanice Star budou umístěny v Praze 9, další dvě v Novém Městě nad Metují a v Hořicích v okrese Jičín.

A tudíž mám na všechny prosbu. Jakmile potkáte tyto přejmenované čerpačky, buď zadejte opravu bodu, nebo mi pošlete SZ s udáním, která čerpačka to je-adresu atd...a já je upravím. Již jsem zakopl o dvě, již jsou přejmenovány....byly to dva Benazy v Praze...
Uživatelský avatar
zdenecek
Příspěvky: 8
Registrován: 2.9.2007, 18:12

Re: Čerpací stanice Orlen a Star

Příspěvek: # 42259Příspěvek zdenecek

Zdravím Gumajze.Chci potvrdit,ře v Hořicích už je měsíc kompletně přebarvená čerpačka Star místo Benzina.Jinak odvádíš super práci pro POI,díky. :palce:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Čerpací stanice Orlen a Star

Příspěvek: # 42260Příspěvek Gumídek

Díky za uznání, fakt to potěší.... :usmev:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Čerpací stanice Orlen a Star

Příspěvek: # 42261Příspěvek Gumídek

Jelikož je to projekt Benziny, tak pokud nemáte nic proti, nechám je v kategorii Benzina....
Odpovědět