Univerzální ikony

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Sidon
Příspěvky: 18
Registrován: 28.5.2006, 12:13

Univerzální ikony

Příspěvek: # 5842Příspěvek Sidon

Chtěl bych poprosit o jednu věc. Asi u čtyřech kategorií POI (Kone_stáje, Vystaviste, Mytne_brany, Ambasada), kde správce nepřiřadil konkrétní ikonu, je ikona "univerzální". Tato ikona pravděpodobně nemá žádný název (0.bmp). Při autoupdate v PoiEditu (kvůli tomu, že nemá ta ikona název) mě to nestáhne tyto čtyři OV2 soubory. Bylo by prosím možné tuto ikonu bez názvu nějak nazvat?
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Univerzální ikony

Příspěvek: # 5864Příspěvek Gumídek

To je problém.Já jsem již vyrobil ikonu pro koně,poslal jsem správci kategorii odkaz jako soukromou zprávu,ale úplně bez reakce.Je to už více než 3 týdny.A mýtné brány už dávno ikonu v seznamu ikon mají,takže jsem správci kategorie poslal odkaz,také již před třemi týdny,také nic.U ambasád mne zatím nenapadla žádná ikona-jinak už bych jí udělal.S tou druhou je to stejnéKdyž tak napiš,kdyby tě něco napadlo.:zamysl: :zamysl: :usmev: :usmev:
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Univerzální ikony

Příspěvek: # 5870Příspěvek vrána

Gumajz a co pro "Vystaviste" pouzit obrys stredni haly Prumysloveho palace v arealu prazskeho Vystaviste? To snad pozna kazdej, kdyz to sikovne spichnes :mrk:

Viz http://www.incheba.cz/main.php?pageid=21
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Univerzální ikony

Příspěvek: # 5875Příspěvek Henry

Sidon píše: Chtěl bych poprosit o jednu věc. Asi u čtyřech kategorií POI (Kone_stáje, Vystaviste, Mytne_brany, Ambasada), kde správce nepřiřadil konkrétní ikonu, je ikona "univerzální". Tato ikona pravděpodobně nemá žádný název (0.bmp). Při autoupdate v PoiEditu (kvůli tomu, že nemá ta ikona název) mě to nestáhne tyto čtyři OV2 soubory. Bylo by prosím možné tuto ikonu bez názvu nějak nazvat?


Upraveno, klikni si na Aktualizovat XML pro provedení změny (http://www.poi.cz/index.php?poi=updxm1)

Jinak můžete klidně sem napsat, která ikona (vložte ji sem jako obrázek) má být přidělena k jednotlivé kategorii. Pokud žádnou přidělenou nemá, tak ji přidělím - správce ji může kdykoli nahradit...
Odpovědět