VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Sidon
Příspěvky: 18
Registrován: 28.5.2006, 12:13

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 7191Příspěvek Sidon

Opravdu jsem se snažil si nějak pomoct sám a zbytečně neotravovat, ale nejsem schopen to vyřešit. Už pár dní mám problémy s přihlašováním a když už se to povede tak mi tady nejde to přihlášení udržet, tím myslím že mi to samo po chvíli spadne (řádově třeba cca po půl minutě) a musím se logovat znovu. Dle rady jsem i několikrát mazal (kliknutím na odkaz) cookie ale je to pořád stejné. Mám Win XP prof. + IE 7 a adresu http://www.poi.cz/... Mimochodem mi občas nechce zaktualizovat XML soubor (i po kliknutí na odkaz aktualizace), a POIEDIT tahá pořád ten starý, ale to se dá vydržet.
A další problém je ten, že POIEDIT mi tahá prázdné soubory bez dat, jak ty mnou slučované, tak i origo soubory. To už je pro mne docela problém...
Byla by prosím nějaká rada jak se těchto problémů zbavit?
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 7192Příspěvek Henry

S tím POIEDITEM to je jednoduché - až do odvolání tato funkčnost je zablokována, takže proto to nefunguje...
A s tím odhlašováním - zkus na hlavní stránce fóra zadat CTRL+F5 - natáhnou se nejaktuálnější soubory. Pokud to nepomůže, tak vyzkoušej jiný prohlížeč (nemusíš instalovat, stačí když použiješ portable firefox), abychom zjistili, zda není chyba v prohlížeči...
Sidon
Příspěvky: 18
Registrován: 28.5.2006, 12:13

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 7194Příspěvek Sidon

Tak jsem zkoušel jak CTRL+F5 tak CTRL+R a pořád stejné, stejně tak jsem zkoušel jet v Opeře a vše stejné. Ještě jedna věc, je to na PC v zaměstnání, kde je možné, že se k Vám logují i jiní uživatelé (máme cca 70 PC na jedné IP adrese), tak nevím jestli to může mít na něco vliv. Jediné co můžu vyloučit je že by se přihlašoval někdo se mnou zároveň, protože jsem byl v té době v budově sám. Doma to bohužel nemůžu zkusit, mám internet mimo provoz. Logování na jiné stránky úplně bez sebemenších problémů.
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 7201Příspěvek vrána

Ahoj, u mě Opera 9.23 v pohodě, jen pokud to nechám opravdu dlouho nečinné, tak dojde k automatickému odhlášení (což je dobře).
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 7208Příspěvek Docent

Chtěl jsem si v nastavení smáznout nastavení domova, a objeví se při tom tohle chybové hlášení:

SQL ERROR [ mysqli ]

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'domlat=,pocet_radku=15 WHERE user_id=638' at line 1 [1064]

Objevila se SQL chyba při generování této stránky, pokud problém přetrvá, kontaktujte administrátora fóra.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 7209Příspěvek rossini

Odpověď přes SZ
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 7216Příspěvek Henry

4 Docent: Pokud někdo odstraní informace o domovu, tak ho odteď budu házet do Vltavy! :P Samozřejmě to myslím obrazně - domov se defaultně nastaví (na počest jednoho zdejšího skvělého uživatele) blízko Jiráskového mostu a Jiráskového náměstí... 8-)
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 7219Příspěvek Jirásek

Henry: :o :shock: :? 8-) :P
Já se :oops:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 7220Příspěvek freewall

Sraz je u Jirasku doma ve "vosum" :D :D :D.... a ze budu bydlet na stary kolena pod mostem, to jsem necekal :roll: :lol: :roll:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Odpovědět