Čerpací stanice Různé a Ostatní

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Zamčeno
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Čerpací stanice Různé a Ostatní

Příspěvek: # 39958Příspěvek Gumídek

Mám návrh. Nebylo by rozumné sloučit tyto dvě kategorie do jedné ??? Stejně se vám tam opakují čerpačky(např.Manakov), a udržet si přehled, jestli nemáte v obou kategoriích stejný záznam(stejné místo) považuji za nemožné. Nehledě na to, že by to bylo přehlednější. Prostě to, co nemá kategorii, by se zadávalo do kategorie, kde bude to ostatní. Jestli ji necháte název Různé, či Ostatní je jedno. Nehledě na to, že to přidělává práci i vám, protože když zadáme opravu v OSTATNÍ, a zjistíme, že čerpačka má jméno a data, tak ji pracně mažete v jedné kategorii, a zadáváte do druhé, do RŮZNÉ....
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Čerpací stanice Různé a Ostatní

Příspěvek: # 39960Příspěvek MilanSu

Historicky to vychází ze začátku POI.CZ, kdy první navigace měly problém, pokud v POI bylo moc záznamů. V současné době je to asi bezpředmětné, respektive jsem se s tím nesetkal, že by současné navigace měly tento problém. Dle mého nic nebrání sloučení kategorií, ale teď nevím, jak to udělat. Zkusím kontaktovat Henryho, jestli by to nějak neudělal automaticky. Je fakt, že jestli to je VS Petrol nebo Ostatní, stejně mi to nic neřekne.
Zatím se měj
Milan
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Čerpací stanice Různé a Ostatní

Příspěvek: # 39961Příspěvek Gumídek

Jee, já samozřejmě myslel, aby to sloučil Henry. Přece to nebudete dělat ručně...Super....Reaguješ fakt rychle... :palec:
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Čerpací stanice Různé a Ostatní

Příspěvek: # 39963Příspěvek Henry

Tak jsem tyto dvě kategorie sloučil do těch "Ostatních".
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Čerpací stanice Různé a Ostatní

Příspěvek: # 39965Příspěvek Gumídek

Já před vámi hluboce smekám, pánové... 8-) :palec:
Jinak toto téma lze již také zamknout, je vyřešené...
Zamčeno