Upozorneni na objekt mimo cestu

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Upozorneni na objekt mimo cestu

Příspěvek: # 25560Příspěvek Docent

Bych doporučil opustit parodie na navigaci a pořídit si navigaci... Třeba u nejmenované navigace v mém podpisu si můžu nastavit

a) upozornění na vestavěné a/nebo uživatelské POI
b) rychlost, od které má být upozornění funkční (na radary 50 km/hod. pak nejsem upozorňován, když jedu 40)
c) interval upozorňování
d) jestli mám být upozorňován na POI pouze na trase, lze nastavit zvlášť vzdálenost vlevo a vpravo od trasy a vzdálenost, od které mám být upozorňován, nebo na POI v úhlu před sebou až do 170°a vzdálenosti 2000 m,
e) hlasové upozornění, vzdálenost k bodu, rámeček s upozorněním, info o POI...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Nakrov
Příspěvky: 8
Registrován: 20.2.2009, 7:54

Re: Upozorneni na objekt mimo cestu

Příspěvek: # 25570Příspěvek Nakrov

Tak mam dalsi zkusenost.
pri POI loaderu jsem si nastavil alarmy pri urcitych vzdalenostech.
na garminu 250w jsem si nastavil, ze jsem chodec a ze chci navigovat mimo cestu. kdyz jsem pak jel bez urceni cile(bez navigace) konecne me to upozornilo na kostel. Sice ne hned, ale kdyz jsem byl primo u nej. Tak snad takhle to fungovat bude, dne sto jeste pri jedne ceste vyzkousim.

To vsak nemeni nic na otazce, zda-li neexistuje neco, co by tato upozornovalo i ve chvili, kdyz mam urceny cil resp. trasu?

p.s. - ok, jiz tykat nebudu :-)
Nakrov, Garmin 250 W City Navigator Europe NT 2009, TOPO Czech 2 PRO, Slovakia Topo v2, Topo Osterreich
Uživatelský avatar
Nakrov
Příspěvky: 8
Registrován: 20.2.2009, 7:54

Re: Upozorneni na objekt mimo cestu

Příspěvek: # 25571Příspěvek Nakrov

doporuceni je dobre. zatim jsem jen nadseny novacek, ktery objevuje co chce a zkousi co mu darek dovoli. pokud budu nadseny i za par mesicu a budu mit penize navic, rad se poradim co koupit :-))) pokud na to budu mit :-)
Nakrov, Garmin 250 W City Navigator Europe NT 2009, TOPO Czech 2 PRO, Slovakia Topo v2, Topo Osterreich
Odpovědět