Kde sehnat MapSource

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Ren-old
Příspěvky: 6
Registrován: 19.12.2007, 9:41

Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10222Příspěvek Ren-old

Dobrý den, kde se dá sehnat program MapSource, když jsem u přístroje neměl žádné CD?
Děkuji
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10223Příspěvek faltak

V přístroji jsi určitě mapy měl, tak si udelěj zálohu
Ren-old
Příspěvky: 6
Registrován: 19.12.2007, 9:41

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10224Příspěvek Ren-old

jasně v přístroji mapy mám, ale nijak se do nich nedostanu ani když je zkopíruju na PC. Ostatní píšou, že tam pomocí tohoto SW nahrávají další mapy. Taky bych si stáhl další a nahrál je tam, ale nemám ten program.
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10225Příspěvek faltak

jsem popleta :lol1:
Naposledy upravil(a) faltak dne 19.12.2007, 17:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Janacek
Příspěvky: 17
Registrován: 9.9.2007, 11:50

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10226Příspěvek Janacek

Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10235Příspěvek Docent

No nechci kecat, ale to ke stažení je pouze update MapSource, který je bez původní instalace na dvě věci...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Janacek
Příspěvky: 17
Registrován: 9.9.2007, 11:50

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10241Příspěvek Janacek

Taky se nebudu hádat :usmev:
Podle toho že to má asi 48Mb tak nevím jestli to není celé.Jinak se počítá stím že je to u každé mapy.
Já to tedy stahoval od Garmina a jde to tak nevím.
Ren-old
Příspěvky: 6
Registrován: 19.12.2007, 9:41

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10243Příspěvek Ren-old

Na stránkách Garmina je to opravdu pouze Upgrade. Nahlásilo to, že nemůže najít původní instalaci a bude ukončen. Já jsem u garmina 200EE neměl žádné CD a tak nemám ten původní program. Nemohl by ho někdo prosím poskytnout?
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10244Příspěvek freewall

No asi to je full verze vzhledem k té velikosti, ale zřejmě to mají ošetřené, že to nejdříve musí vidět tu předchozí verzi. Když jsem to včera instaloval, tak po spuštění instalace, to nejříve odinstalovalo samo předcházející verzi a pak teprve se to nahrnulo do PC
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Ren-old
Příspěvky: 6
Registrován: 19.12.2007, 9:41

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10247Příspěvek Ren-old

A nemohl by někdo prosím poskytnout tu starší vezi? Už fakt nevím, kde to sehnat.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10248Příspěvek Docent

No tak to mají ošetřené na :pulka: . To jako když bude někdo reinstalovat PC, tak si tam musí nejdřív nahrnout starou verzi, aby ji vzápětí upgradoval? U Ulead PhotoImpactu to třeba funguje tak, že upgrade nechce starou instalaci, ale jenom sériové číslo původní verze.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Ren-old
Příspěvky: 6
Registrován: 19.12.2007, 9:41

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10249Příspěvek Ren-old

Jo je to tak. Nějak jim to nefunguje. Taky když si stáhnu jejich Topo mapu a chci ji odemčít, tak mi to napíše že moje číslo přístroje není platné. Tak já nevím jaký číslo tam mám napsat, abych dostal ten kód na odemčení. V mapě je prej obsaženej ten mapsource a potom je potřeba to updatovat. Ale já nemůžu ani tu mapu odemčít ani nainstalovat a tím pádem ani updatovat. Tak já nevím jak jim to funguje.
Uživatelský avatar
Janacek
Příspěvky: 17
Registrován: 9.9.2007, 11:50

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10261Příspěvek Janacek

Tak to budu asi vyjímka.Protože nemám žádné CD s mapou takže jsem neměl Mapsource a po stažení ho mám.
Nešlo to otevřít to je fakt ale Pomoh prográmek MapsourceFix.
Pokud to píše :
"Nastal problém s registrem Mapsource přeinstalujte a zkuste to znova" tak to bude ono.
Ten program prověří registrační databázi zda neobsahuje neplatné odkazy na již odinstalované nebo smazané mapy.
V případě takto neplatnych odkazú nejde MS spustit.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10263Příspěvek Docent

a) spustit
b) nainstalovat
Dokáže někdo, prosím, mému předřečníkovi vysvětlit rozdíly mezi pojmy a) a b) :usmev: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Ren-old
Příspěvky: 6
Registrován: 19.12.2007, 9:41

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10265Příspěvek Ren-old

Takže pro všechny, kdo neměl u přístroje CD a chce MapSource. Na http://www.garmin.cz v sekci KE STAŽENÍ je zdarma TopoCzech1.20 - má asi 170Mb. Instalace mapy obsahuje i starší verzi MapSource. Takže po instalaci mapy máte i MapSource. Potom jenom v sekci TECHNICKÁ PODPORA stáhnout aktualizaci pro MapSource a máte nejnovější verzi tohoto programu. Poradili mi to přímo v Praze v Garminovi a funguje to. Už ho mám.
Jenom teď nemůžu odemčít tu Topo Mapu. Nemáte někdo návod, jak získat ten kód?
Odpovědět