City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 14326Příspěvek Andílek1

Pokud člověk bere nav jako pomocníka, tak to jde. Ale nevím jestli někde v úplně neznámém prostředí by člověk nav neposlechl a neodbočil :zamysl:

Ještě je tu jedna možnost - papírové mapy a pokud není spolujezdcem žena tak je i routování bezproblémové :haha:

Sorry za OT ale nedalo mi to
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Uživatelský avatar
ppfox
Příspěvky: 93
Registrován: 25.2.2008, 19:44
Bydliště: já jsem doma všude :-)

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 14617Příspěvek ppfox

není žena jako žena...znám jednu (ale opravdu jen jednu), která si ani moc netočí s mapou :haha: a vždycky mě dovedla kam jsem chtěl :palec:

p.s.: dámy odpustí, ale musel jsem :mrk:
Garmin nüvi® 2597 LMT
City Navigator Europe NTU 2018.10 - Map+HT+PA+P,March 17
MiBa
Příspěvky: 6
Registrován: 15.6.2008, 8:10

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17734Příspěvek MiBa

Pěkně prosim, koupil jsem si navigaci přes aukro z druhé ruky a přišel mi jen přístroj a nabíječka. Je tam nahraný Atlas CR10R v6 a City Navigator Europe NT 2008. Když zkouším garmin.cz/unlock a zadám 9 místné číslo z přístroje tak napíše že je číslo neznámé nebo neregistrovatelné. No ale abych se dostal k hlavnímu problému.
Když dám aby navigace používala Atlas tak dám "Kam Vést -> Adresa" tak mi nabídne "Czech nebo Hláskujte zemi(zná jen čr že :))" a krásně si zadám město ulici a td. No ale když dám použít i mapu city navigator tak mi přes menu "Kam vést->Adresa" vyskočí zadejte Stát/provincii a ať zadávám jak zadávám tak se přes to nemůžu dostat. Zkouším ČR, Česká Republika, Republika, Czech republic, czech,cz, cs a prostě furt nic nenalezeno to samý jsem zkoušel chorvatsko, croatia... a nic nevíte jak na to? Díky
Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17736Příspěvek Andílek1

Takže v prvé řadě neuvádíš o jakou nav jde :pistol: Ale mi to nabídne výběr již po zadání C. A máš zaplý jen City Navigator nebo i Atlas?
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
MiBa
Příspěvky: 6
Registrován: 15.6.2008, 8:10

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17740Příspěvek MiBa

Oj promiň je to Garmin Nuvi 200. Mám zapnutý jak Atlas tak City navigator, právě v téhle kombinaci mi to nechce jet. Když zádám stát/provincii jen to "C" a dám OK, tak "Žádné nálezy". Atlas mi nejde vypnout("odškrtnout"), city jde.
MiBa
Příspěvky: 6
Registrován: 15.6.2008, 8:10

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17742Příspěvek MiBa

Když jsem to zkusil přes Kam vést-> města a zadal dubrovnik tak ho to našlo a další zahraniční taky. Ale proč to nejde přes adresu :(
Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17745Příspěvek Andílek1

Tak to je zvláštní - mi jdou odškrtnout všechny mapy co mám v nav. Ještě jeden dotaz - máš poslední FW? Pokud si nejsi jistý, tak si stáhni WebUpdater a zkus aktualizovat FW přístroje.
Ty města - tedy aspoň já - používám pokud mi to nechce najít nějakou malou vesničku, ale vím že na mapě je.
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Jenda.prg
Příspěvky: 2
Registrován: 16.6.2008, 17:55

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17856Příspěvek Jenda.prg

Dle meho nazoru jednoznacne vede Navigator Europe 2008, to Kersko rozhodne neni jediny hendicap Atlasu CZ. Ja tam nenasel par dalsich mensich obci, ktere v City Nav Europe 2008 spolehlive. Zatim jsem ve stadiu pozorovani, ale asi Atlas Czech pujde do kose. Dalsi vec je ze u N96 s Gamin mobile XT symbian mi pri zapnutych obou mapach hlasi nedostatek pameti pro vypocet trasy do cile. U nuvi 350 to nepozoruju. To samozrejme nedavam za vinu Atlas CZ 7NT...
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17859Příspěvek freewall

To Jenda: otázkou je, zda si ty malé obce nehledal přes "Adresy". Úplně ty prťavé se musí hledat přes "Město"
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17860Příspěvek freewall

MiBa píše:Oj promiň je to Garmin Nuvi 200. Mám zapnutý jak Atlas tak City navigator, právě v téhle kombinaci mi to nechce jet. Když zádám stát/provincii jen to "C" a dám OK, tak "Žádné nálezy". Atlas mi nejde vypnout("odškrtnout"), city jde.
Chlapi nejde mít zapnuté obě mapy - musíte si vybrat buď jednu nebo druhou, jinak se to bude "kousat" a jinak blbnout
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
MiBa
Příspěvky: 6
Registrován: 15.6.2008, 8:10

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17863Příspěvek MiBa

Tedáá dneska mě nuvi 200 pěkna naštvala, jel jsem z Havl. Brodu do Humpolce. Jen tak jsem zkoušel navigaci a nevim proč mě to tahalo po prdelkách kde je strašná silnice. A pak mě v Humpolci nahnala do 2 zákazů a do jedný ulice kde jsem se měl jen otočit. To už jsem jí docela proklínal.
Zkusím ten FW, napsali mi to i z Garminu a neni při updatu potřeba nějaký kód přístroje bo ták?
Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17869Příspěvek Andílek1

Ne žádný kód není potřeba - zjistí si ho z nav. Jinak se ještě podívej jak máš nastaveno Vyhýbat se - jestlimáš zaškrtnuté dálnice, tak v 99% to ignoruje i silnice 1. třídy. Jinak žádná nav není dokonalá a do jednosmněrky tě někdy pošle - ale to je chyba map :nastvany:
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Jenda.prg
Příspěvky: 2
Registrován: 16.6.2008, 17:55

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17874Příspěvek Jenda.prg

freewall píše:To Jenda: otázkou je, zda si ty malé obce nehledal přes "Adresy". Úplně ty prťavé se musí hledat přes "Město"
to freewall: Nevím nevím, ať to hledám, jak to hledám tak v atlas Czech 7,0NT ja nemám kupř. to citované Kersko ani jak v "hledat vše" tak v "město". Dobešov, okr. Pelhřimov, že by také chyběl?? Prostě podle mého názoru Atlas Czech 7NT je škoda peněz a nervů. Nenašel jsem jedinou výhodu před Navigator 2008
Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 17875Příspěvek Andílek1

Dobešov mi to našlo i jak Kam vest => Adresa tak Město v obou mapách. To Kersko jen v CNT2008 a to oběma způsoby
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
benday
Příspěvky: 4
Registrován: 13.6.2008, 19:08

Re: City Navigator Europe NT 2008 vs. Atlas Czech 7 NT

Příspěvek: # 18029Příspěvek benday

MiBa píše:Když jsem to zkusil přes Kam vést-> města a zadal dubrovnik tak ho to našlo a další zahraniční taky. Ale proč to nejde přes adresu :(
To je vlastnost. U Chorvatska je pouze hrubá mapa s hlavní silniční sítí. Proto jsou tam města, ale už né adresy. Stejně to funguje i u nejmenších obcí v Čechách. Přes město je najdeš, ale přes adresu ne ...
Odpovědět