Sekání garmin nuvi 255

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Janicka
Příspěvky: 6
Registrován: 8.3.2009, 21:11

Sekání garmin nuvi 255

Příspěvek: # 26109Příspěvek Janicka

Netuší prosím někdo, jak můžu odstranit zaseknutí navigace...během jízdy se mi dnes asi pětkrát na 230km ceste stalo, že se navigace...resp.mapa...zasekla...a na displeji se objevilo slovicko VYKRESLUJI...čím tomu předcházet? je to normální? neodstraním to tím, že odškrtnu na použití jednu mapu? nebo reklamace? děkuji za každou radu
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Sekání garmin nuvi 255

Příspěvek: # 26113Příspěvek freewall

Nejčastěji to bývá proto, že máš "zafajfklé" více map najednou - vždy mít nastavenou jen jednu
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
bobo
Příspěvky: 14
Registrován: 18.7.2007, 18:14
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekání garmin nuvi 255

Příspěvek: # 26198Příspěvek bobo

No já jsem jako úplnej skoroblb došel k jinému závěru. Tento problém jsem zažil v oblasti, kde jsem měl hodně POI. Dal jsem je na kartu, kterou jsem před vjezdem potom vysunul (průjezd Prahou) a již se to neopakovalo. Myslím, že to vykreslování signalizuje nedostatek operační paměti a prostě na to nemá.
Ale jak jsem řekl jsem skoroblb a jen dedukuji. :koul:
Nüvi 670
Zümo 550
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Sekání garmin nuvi 255

Příspěvek: # 26199Příspěvek freewall

To Bobo: Trochu sebevědomí - samozřejmě, že to tím, může být. Mašinka pracuje v "nějakém prostoru ramky" a pokud je ten prostor moc malý, tak se děsně naštve a odmítá makat
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Janicka
Příspěvky: 6
Registrován: 8.3.2009, 21:11

Re: Sekání garmin nuvi 255

Příspěvek: # 26206Příspěvek Janicka

Tak POI body jsem tam nemela zadny krom toho co uz v pristroji bylo, takze to snad bylo tim zakrstnutim viceromap. Zatim se mi to neseklo, ale nejela jsem zadnou hodne dalekou cestu.
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Sekání garmin nuvi 255

Příspěvek: # 26212Příspěvek freewall

Janičko, pokud jsi měla víc map, tak to bylo tím - to je tu zaznamenané více lidičkama
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Janicka
Příspěvky: 6
Registrován: 8.3.2009, 21:11

Re: Sekání garmin nuvi 255

Příspěvek: # 26220Příspěvek Janicka

freewall píše:Janičko, pokud jsi měla víc map, tak to bylo tím - to je tu zaznamenané více lidičkama
v to doufam, jelikoz kdybych tam sla jeste neco reklamovat do toho obchodu co jsem to kupovala...tak by me vykopali jen by me videli :)
Odpovědět