Garmin nuvi 200

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 27088Příspěvek Jirásek

Chip.cz píše:...... Mnozí, kteří tu hledají pomoc jsou pouhými uživateli jak PC, tak i samotného GPSka a vůbec nemají tušení co znamená slovo "přeflashovat" a nejen to. Myslím si, že pokud by k jednotlivým tématům a problémům tohoto fóra někdo dal podrobné návody, třeba i s obrázky a screnshoty, nemusel by se problém řesit na několika stránkách. Jak by to bylo jednoduché. "Našel jsem, pochopil jsem, vyřešil jsem".
Chipe, plně souhlasím. To co dále napíši, není myšleno proti Tobě či proti někomu jinému. Je to obecné konstatování.
Již cca rok je tu téma KNOWLEDGE BASE (VĚDOMOSTNÍ DATABÁZE). Není problém jakýkoliv návod (na legální úpravy, opravy atd.) zveřejnit. Jenže se jaksi nehrnou autoři! :zamysl: A to je velký problém. Našlo se pouze pár ochotných. :palec: Osobně jsem se pokusil zpracovat tématiku které trochu rozumí, ale psát něco o Garminu, iGo, Mio ....... Do toho se nepustím, je velká pravděpodobnost že by to mohl být blábol. A admini mají jiné starosti okolo POI.CZ (uživit a zajistit provoz, tyto stránky něco stojí - ze soukromé kapsy). Já sám tu trávím odhadem minimálně hodinu denně (průběžně během dne) v rámci "moderátorských povinností"
Takže to zkrátím - autoři pište a tvořte návody, rádi zveřejníme! A jakákoliv pomoc je vždy vítána.
Chip.cz píše:Proč tedy admini jasně nenapíší. "Žádná pomoc, žádné rady, žádné manuály".
- jenom to ne, to by bylo proti duchu tohoto fóra.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 27919Příspěvek mara.pospa

Může mi někdo poradit jakou néjnovější mapu dát do Garmin nuvi 200? díky moc .Slyšel jsem že na tyto starší už nové nejsou.
Garmin nuvi 200
nunas
Příspěvky: 20
Registrován: 27.10.2007, 22:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 27959Příspěvek nunas

Czech 8 NT nebo Topo Czech,s Topo můžeš jak jezdit tak běhat po lese,nebo selou Evropu 2009NT.Mám taky Nuvi 200
mara.pospa
Příspěvky: 35
Registrován: 18.1.2008, 16:57

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 27961Příspěvek mara.pospa

Super díky.
Garmin nuvi 200
mocca
Příspěvky: 1
Registrován: 30.5.2009, 14:49

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 28202Příspěvek mocca

Zdravim Pánové,

Prosím mám nuvi 200 a chtěl jsem ji vylepšit o radarové kontroli a další užitečné věci z POI.cz. Nevím jak to nainstalovat do navigace a jak probíhá upozornění na radarovou kontrolu? Díky moc
nunas
Příspěvky: 20
Registrován: 27.10.2007, 22:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 28205Příspěvek nunas

Musíš si stáhnout z POI body do složky,pak přes POI loader nahrát,trochu pátrej,nechce se mi to psát celý od A do Z.Snaž se a najdeš to.Ahoj
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 28208Příspěvek freewall

mocca píše:Zdravim Pánové,

Prosím mám nuvi 200.....

Podle počtu příspěvků vidím, že je to tvůj první příspěvek, takže vítej na fóru - za prvé si v nastavení na poi.cz nastav formát gpx pro stahování a pak se rozhlédni po foru, konkrétne ode mne najdeš postup jak přes POI loader dál. Jistě pochopíš, že to nejde každému novému příchozímu vypisovat, když je to tady ve foru do mrtě popsané - jen trošku trpělivosti a hledat

Něco je třeba tady: http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=1241 atd. atd
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 28215Příspěvek Jirásek

mocca píše:Prosím mám nuvi 200 a chtěl jsem ji vylepšit o radarové kontroli a další užitečné věci z POI.cz. Nevím jak to nainstalovat do navigace a jak probíhá upozornění na radarovou kontrolu? Díky moc
http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=28&t=1588
http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=2758
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
emasik
Příspěvky: 4
Registrován: 24.3.2008, 8:34

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 28219Příspěvek emasik

Dobrý den, mám Nüvi 200 jsem s ní celkem spokojený. Syn jí používá na běhání po lesích. Chtěl bych koupit topo czech 2.0. nikde nemůžu zjistit zda mě na n200 poběží.
nunas
Příspěvky: 20
Registrován: 27.10.2007, 22:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 28221Příspěvek nunas

Ve zkratce by se dalo říct že ti na Nuvi 200 poběží všechny mapy.Akorát starší stroje (Street pilot) nejdou mapy NT(vykreslování).takže bez starostí instaluj..... :blee: Zjistil by jsi to asi na stránkách garmin.cz kde je určitě uvedena u této mapy kompatilibita.
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin nuvi 200

Příspěvek: # 28223Příspěvek freewall

StreetPilot je snad poslední model z těch starších na kterých NT mapy jdou - mám a fungují :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Odpovědět