Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Uživatelský avatar
JaRaTu
Příspěvky: 17
Registrován: 20.5.2009, 9:07

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29189Příspěvek JaRaTu

No, to jsem nezkoušel, Atlas v8 NT ještě nemám tak někdo kdo už ji aktualizoval, zkuste zadat trasu třeba z Ostrava Bartovice do Ostrava ul. Kratochvílova Správná trasa je asi tato viz obrázek, v žádném případě za mostem hned doprava, ale pěkně jej podjet.
mapka.jpg
mapka.jpg (57.54 KiB) Zobrazeno 4946 x
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29193Příspěvek freewall

Snad jsem to zadal dobře
01.jpg
01.jpg (81.83 KiB) Zobrazeno 4938 x
02.jpg
02.jpg (78.97 KiB) Zobrazeno 4938 x
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
JaRaTu
Příspěvky: 17
Registrován: 20.5.2009, 9:07

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29206Příspěvek JaRaTu

Dík, takže Atlas v8 NT tě pošle taky přes zábradlí.
Nuvi 250W
Pavel M
Příspěvky: 41
Registrován: 20.4.2007, 7:44

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29211Příspěvek Pavel M

Čau, jenom doplněk k "Adresám" na NUVI řady 3xx:

Adresy musí být nainstalovaný na kartě, kde je současně třeba City Navigator, ale nesmí být potom současně zaškrtlé Adresy s tímto Navigatorem. Resp. na NUVI 300 nechoděj adresy s mapou, která je uložená na stejném disku.

Když se stane, že zaškrtnete současně tyhle dvě věci, co jsou na jednom disku (na jedné kartě), funguje vše normálně až do doby, než zadáte "Kam vést?" a "Adresa". V tuto chvíli se navigace kousne a nejde s ní nic udělat (ani vypnout). Pomůže potom restartovací tlačítko za zadní straně navigace :mrk:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29217Příspěvek freewall

Někde jsem četl, že Adresy fungují jen s Atlas 8 a jen když je každý soft jinde - čili Atlas třeba v paměti stroje a Adresy na kartě
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
vlasta63
Příspěvky: 26
Registrován: 6.11.2007, 10:35
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29258Příspěvek vlasta63

Pravě jsem zkusil nahrátí Adresy ČR na SD kartu a Atlas ČR do Garmina SP 510 a chodíto .Dle Pikodasu na http://shop.garmin.cz/mapy-software/aut ... verze.html Adresy ČR nejsou pro tento typ. Při nahratí všeho do Garmina SP 510 zamrzal a musel se restartova. Vše chodí tak jak má. :palec:
GARMIN SP C-510,GTM 21
Pavel M
Příspěvky: 41
Registrován: 20.4.2007, 7:44

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29297Příspěvek Pavel M

freewall píše:Někde jsem četl, že Adresy fungují jen s Atlas 8 a jen když je každý soft jinde - čili Atlas třeba v paměti stroje a Adresy na kartě
Adresy fungujou s jakoukoliv mapou, kde je ČR, tzn. i s City Navigatorem i s Topo Czech.
Pouze v NUVI 3xx musí být Adresy zaškrtlé společně s mapou, která není umístěná na tom samém disku.
U NUVI 7xx může být kdekoliv a funguje s čímkoliv.

Obojí osobně vyzkoušeno :mrk:
Martinoslav
Příspěvky: 1
Registrován: 13.7.2007, 18:19

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29357Příspěvek Martinoslav

vlasta63 píše:Pravě jsem zkusil nahrátí Adresy ČR na SD kartu a Atlas ČR do Garmina SP 510 a chodíto .Dle Pikodasu na http://shop.garmin.cz/mapy-software/aut ... verze.html Adresy ČR nejsou pro tento typ. Při nahratí všeho do Garmina SP 510 zamrzal a musel se restartova. Vše chodí tak jak má. :palec:
Tak ja teda nevim kde je chyba, ale v me navigaci Streetpilot C510 funguji obe mapy zaroven bez problemu - jak Atlas 8, tak Adresy CR. Atlas nahran v pameti pristroje, Adresy na karte, protoze do pameti pristroje by se uz nevesly.
Uživatelský avatar
JaRaTu
Příspěvky: 17
Registrován: 20.5.2009, 9:07

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29380Příspěvek JaRaTu

Navedla vás navigace Garmin do slepé? nebo nedej bůh do rybníka? přečtětě si zde:
http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=28&t=2966
Nuvi 250W
starejhavli
Příspěvky: 3
Registrován: 15.2.2008, 10:04

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29458Příspěvek starejhavli

pročetl jsem si příspěvky v tomto fóru a mám s Adresami ČR na Nuvi 300 stejný problém, jako je tu popisován.
Adresy ČR mám přes Map Source nainstalovány na samostatné SD kartě. Atlas ČR a TOPO ČR mám nainstalované v GPS. Atlas i TOPO samostatně chodí bez problémů. Když si aktivuji Atlas a Adresy současně, tak mi běží pouze Atlas ČR a Adresy to ignoruje, vůbec nikde se nezobrazí. Respektive, když použiji zde posaný postup,t.j., Kam vést-Adresy-zadejte zemi, objeví se zase jenom Atlas ČR v 8. Když zapnu pouze Adresy ČR, tak se po zadání Kam vést-Adresy GPS kousne a musí se vypnout a zapnout .
Prosím o help, kde dělám chybu... :zamysl:
Pavel M
Příspěvky: 41
Registrován: 20.4.2007, 7:44

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29460Příspěvek Pavel M

To je divné. Já mám přesně tohle odzkoušený na NUVI 300, NUVI 350 a NUVI 200, a chodí to bez problémů. Samozřejmně v případě, že jsou Adresy nainstalovaný jinde než mapa, s kterou mají být použitý. NUVI 200 samozřejmně bez omezení místa instalace.
Pokud zapneš pouze Adresy bez mapy, tak se navigace koušou ( právě vyzkoušeno :grin: ). Takže každopádně musí být současně označená mapa.
Ale !!! Já pokud dostanu navigaci do ruky, ihned aktualizuju software a to může být ten problém. Nevím, zda adresy choděj i na starým softu. :zamysl:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29465Příspěvek freewall

Sice nemám Nuvi, ale kousalo se mi to také, až jsem tady někde dočetl, že po instalaci a při prvním spuštění to chce chvilku déle podržet "on" - povedlo se, funguje, nekouše seuž :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
starejhavli
Příspěvky: 3
Registrován: 15.2.2008, 10:04

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29493Příspěvek starejhavli

Díky za rady, ještě , jelikož jsem lama :( , kde se nachá stáhnout aktuální soft. pro Nuvi 300 , a jsou nějaké problémy při jeho instalaci do GPS ? ( vymazání bodů zájmu,... atd )
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29495Příspěvek freewall

Pomocí webUpdateru si při připojení k PC zkontroluješ zda máš poslední verzi firmwaru, ev. zaktualizuješ. WebUpdater nejdeš tady: http://www8.garmin.com/products/webupda ... nstall.jsp. Pokud jsi myslel mapy (protože POI jsou součástí map), tak ty tady budeš hledat zbytečně. Stačí zagooglovat a dostaneš se třeba na www.garmin.cz
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
starejhavli
Příspěvky: 3
Registrován: 15.2.2008, 10:04

Re: Atlas ČR v8 NT + Adresy ČR v1

Příspěvek: # 29499Příspěvek starejhavli

Všem děkuji za rady a pomoc, software aktualizován na verzi 6.00 a vše šlape jak má.. :?: :?: :?:
Odpovědět