TOPO odinstralace

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
bnemec
Příspěvky: 1
Registrován: 26.11.2007, 14:03

TOPO odinstralace

Příspěvek: # 29419Příspěvek bnemec

Hezký den. Potřeboval bych prosím radu, jak odinstalovat z nuvi 350 mapu TOPO. myslím, že zabírá příliš mnoho paměti a nyní jsem si koupil doživotní aktualizaci map a všechny se mi tam nevejdou. Pokud jsem měl zaškrtnuté obě nainstalované napy, tak se přístroj věčně restartoval a vypínal. V Gárminu mi bylo sděleno, že zaškrtnutá může být pouze jedna mapa. Toto jsem udělal a problém je pryč.Byl bych moc rád za nějaké nápovědy. Díky Borek
Pavel M
Příspěvky: 41
Registrován: 20.4.2007, 7:44

Re: TOPO odinstralace

Příspěvek: # 29423Příspěvek Pavel M

1) Pokud tam byla TOPO doinstalována, tak stačí nainstalovat novou mapu a ona se ti přepíše.
2) pokud byla předinstalovaná již v navigaci, musí se odstranit ručně v adresáři ( bohužel si teď nevzpomenu na koncovku souboru ) a následně nainstalovat novou mapu.
Uživatelský avatar
Kodýl
Příspěvky: 126
Registrován: 12.1.2008, 15:13

Re: TOPO odinstralace

Příspěvek: # 29425Příspěvek Kodýl

Můžeš vymazat gmapprom.img a gmapsupp.img , více souborů pro mapy 350ka nepodporuje.
Uživatelský avatar
Chip.cz
Příspěvky: 143
Registrován: 31.12.2007, 11:17
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: TOPO odinstalace

Příspěvek: # 29650Příspěvek Chip.cz

Než začneš něco mazat ze souborů svého GPS, tak si udělej zálohu, pokud ji tedy ještě nemáš! Píšeš cituji "...mapu TOPO. myslím, že zabírá příliš mnoho paměti a nyní jsem si koupil doživotní aktualizaci map a všechny se mi tam nevejdou." :zamysl: Můžeš také použít sd kartu a mapy nainstalovat na kartu né? Pokud se rozhodneš vymazat ty soubory co radí Kodýl, v pohodě můžeš. Jseš si ale jistý, že v gmapprom.img máš mapu, kterou opravdu nebudeš potřebovat? No a od toho je tady ta záloha.
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
„Má-li zlo triumfovat, potřebuje jediné: aby slušní lidé nedělali nic.“ Edmund Burke.
Odpovědět