Garmin 780 a kvalita FM transmitteru

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
himself
Příspěvky: 11
Registrován: 21.7.2009, 7:39

Garmin 780 a kvalita FM transmitteru

Příspěvek: # 32098Příspěvek himself

Ahoj, koupili jsme nedávno Garmin 780 a těšil jsem se, že do něj nacpu velkou kartu a budu si hrát mp3 přes autorádio. Leč ouha, kvalita je velmi slabá, rádio různě šumí, i s ohledem na to, jak zatočím volantem, kudy se válí napájecí kabel a podobně. Zkoušeli jsme samozřejmě více frekvencí.
Můžete mi říct, jaká je obecně zkušenost s FM vysílačem a jak se dá kvalita příjmu zlepšit? Případně jestli mám na tuhle možnost rovnou zapomenout ...
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin 780 a kvalita FM transmitteru

Příspěvek: # 32099Příspěvek freewall

Žádná sláva, Hi-Fi z toho nebude, zapoměl jsem na tuhle funkci, dneska snad už autoradio bez cd ani není, tak pak není co řešit
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
natalek
Příspěvky: 62
Registrován: 30.3.2009, 18:36

Re: Garmin 780 a kvalita FM transmitteru

Příspěvek: # 32101Příspěvek natalek

Základ je mít anténu vpředu, nad čelním sklem. Já ji tam mám, naklopím ji co nejvíc na kolmo, ale i tak je to taková nouzovka.
Převážně používám k přenosu do radia kabel s jackem 3,5mm. Transmiter opravdu minimálně - myslím, že tomu vadí i stěrače, když stírají :-P . Je to k použití tak akorát na místě, to docela ujde, najde-li se nějaká ideální poloha, za jízdy je to :KO:
Garmin Nüvi 670FM - Atlas CZ 8NT, Topo CZ3, Adresy CR1, CNE NT 2010.10 Central & East
himself
Příspěvky: 11
Registrován: 21.7.2009, 7:39

Re: Garmin 780 a kvalita FM transmitteru

Příspěvek: # 32102Příspěvek himself

Ach jo, to jste nepotěšili (
Odpovědět