problem nahrati POI do garminu 660

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
josseph
Příspěvky: 14
Registrován: 27.9.2006, 21:19
Bydliště: Doma

problem nahrati POI do garminu 660

Příspěvek: # 4270Příspěvek josseph

zdravim
snazil sem se nahrat do garminu POI radary stacionarni ve formatu csv a porad mi to pise neco v tom smyslu ze je soubor neplatny. nevite nekdo co je za problem? nahraval sem pres POI loader.
diky
Garmin Nuvi 660
Navigator 2008, Atlasv7, Road sk v5, Hungary road, Adria road, Adria TOPO, Hungary TOPO, Slovak TOPO, Topo czech 1,2
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: problem nahrati POI do garminu 660

Příspěvek: # 4271Příspěvek freewall

Chce to format .gpx - aspon mne to tak funguje. Mrkni na http://radary.opevneni.cz/, nebo jestli chces jednotlive, tak pak tam, kde jsi asi byl - http://online.poi.cz/, uplne dole kliknes na "zobrazit galerii" a pak uz si vyberes format, ktery potrebujes :)

Slouzime lidu :lol:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
josseph
Příspěvky: 14
Registrován: 27.9.2006, 21:19
Bydliště: Doma

Re: problem nahrati POI do garminu 660

Příspěvek: # 4288Příspěvek josseph

diky moc ten format gpx funguje :-)
ani sem nevidel ze je tam nejaka galerie
dik
Garmin Nuvi 660
Navigator 2008, Atlasv7, Road sk v5, Hungary road, Adria road, Adria TOPO, Hungary TOPO, Slovak TOPO, Topo czech 1,2
josseph
Příspěvky: 14
Registrován: 27.9.2006, 21:19
Bydliště: Doma

Re: problem nahrati POI do garminu 660

Příspěvek: # 4916Příspěvek josseph

zdravim
tak opet mam problem najit format .gpx pro garmina jak je ted novy POI.cz
dole uz zadny odkaz galerie neni a nemuzu nikde najit odkaz na .gpx
poradi nekdo?
dik
P.
Garmin Nuvi 660
Navigator 2008, Atlasv7, Road sk v5, Hungary road, Adria road, Adria TOPO, Hungary TOPO, Slovak TOPO, Topo czech 1,2
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: problem nahrati POI do garminu 660

Příspěvek: # 4917Příspěvek rossini

Ve svém "uživatelském panelu" si nyní nastav typ navigace, jakou používáš a potom již můžeš vždy jen stisknout ikonku downloadu (disketku) a stahovat se Ti budou všechny kategorie ve formátu přesně dle nastavení...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
josseph
Příspěvky: 14
Registrován: 27.9.2006, 21:19
Bydliště: Doma

Re: problem nahrati POI do garminu 660

Příspěvek: # 5210Příspěvek josseph

Rossini:
dekuji mnohokrat :-)
Garmin Nuvi 660
Navigator 2008, Atlasv7, Road sk v5, Hungary road, Adria road, Adria TOPO, Hungary TOPO, Slovak TOPO, Topo czech 1,2
strnecka
Příspěvky: 12
Registrován: 9.7.2008, 9:52
Bydliště: Praha

Re: problem nahrati POI do garminu 660

Příspěvek: # 19284Příspěvek strnecka

Vazeni poi-aci, prosim pomoc.

Po pokus/omylech se mi podarilo pochopit zpusob nahravani POI do navigace, uz mi to i rika "pozor pevny radar...padesat", na rychlost mam hlasku "pozor na rychlost" v mp3, vsechno funguje :jupi: a timto take vsem, kdoz se podileji na poi.cz, moc dekuji a smekam.... :palec:

Ale. Stahla jsem radary, benzinky, info rychlost, natahla pomoci poiloaderu do navigace. To je OK. Chtela bych tam ale toho dat vic, ale kdyz jsem to udelala, tak se mi zdalo, ze mam problem s pameti. Chtela bych to dat na kartu, ale nevim jak. Po pripojeni k PC mam jeden "disk" nazvany Nuvi a druhy "disk" nazvany Kingston. Predpokladam, ze to druhe je pametova karta???Tam mam jen adresar mp3 s hudbou, ktera se da poustet. Jak tam mam nacpat POI body, kdyz se mne poiloader v expresnim rezimu nepta, kam to chci? :zamysl:

Diky
strnecka
Garmin nuvi660
Odpovědět