Zadávání průjezdních bodů pro Garmin Nuvi 660

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Dodlinka
Příspěvky: 2
Registrován: 17.3.2008, 18:14

Zadávání průjezdních bodů pro Garmin Nuvi 660

Příspěvek: # 13919Příspěvek Dodlinka

Mám problém se zadáváním průjezdních bodů. Jel jsem do Moravské Třebové a chtěl jsem jet přes Hradec Králové. Zadal jsem ho jako průjezdní bod (jde vložit jen jeden) a navigace mně dovedla až na náměstí v Hradci místo aby mně vedla jen přes průjezd Hradcem dál na Moravskou Třebovou. Jak to řešíte vy? Asi dělám něco blbě. :-((
Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadávání průjezdních bodů pro Garmin Nuvi 660

Příspěvek: # 13932Příspěvek Andílek1

A co takhle najít na mapě obchvat HK a ten dát jako průjezdní bod? Nebo jinak co jsi dal jako průjezdní bod ty?
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Dodlinka
Příspěvky: 2
Registrován: 17.3.2008, 18:14

Re: Zadávání průjezdních bodů pro Garmin Nuvi 660

Příspěvek: # 13941Příspěvek Dodlinka

Andílek1: To mi přijde dost složité. Hledat na mapě kudy nejlépe projet městem. Čekal jsem že když to zadám jako průjezdní bod, tak mně sama provede nejlepší cestou přes Hradec do Třebové. Jenže ona mně vedla místo na průjezd rovnou do centra na náměstí. To mi přijde jako chyba. Určitě musí být nějaký jednodušší způsob.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadávání průjezdních bodů pro Garmin Nuvi 660

Příspěvek: # 13944Příspěvek Jirásek

Jestliže jsi přidal jako průjezdní bod MĚSTO, navede tě to do centra tohoto města. Navigace netuší, co chceš v tom průjezdním bodě dělat, jestli jenom projet, nebo něco zařídit a pod.
Pokud chceš jenom optimálně projet, musíš zadat ono místo pro optimální průjezd.
Domnívám se, že toto pravidlo platí obecně pro všechny navigace.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
leoš
Příspěvky: 11
Registrován: 24.5.2007, 8:06
Bydliště: Praha 5

Re: Zadávání průjezdních bodů pro Garmin Nuvi 660

Příspěvek: # 13952Příspěvek leoš

Dodlinka píše:Andílek1: To mi přijde dost složité. Hledat na mapě kudy nejlépe projet městem. Čekal jsem že když to zadám jako průjezdní bod, tak mně sama provede nejlepší cestou přes Hradec do Třebové. Jenže ona mně vedla místo na průjezd rovnou do centra na náměstí. To mi přijde jako chyba. Určitě musí být nějaký jednodušší způsob.
Nejlépe se mi osvědčilo zadat nějakou vesnici na plánované trase (před Hradcem , nebo za ním)
Bailey.x
Příspěvky: 12
Registrován: 4.12.2007, 12:42

Re: Zadávání průjezdních bodů pro Garmin Nuvi 660

Příspěvek: # 13965Příspěvek Bailey.x

Riešim to tak ako píše leoš. Druhá varianta je použiť šedú koru a sledovať značky okolo cesty :)
Garmin nüvi 660 (SW: 4.30, Audio SW: 2.20, GPS SW: 3.00, BlueTooth SW: 3.00), SD2GB(Kingston)
Odpovědět