Garmin Nuvi 200 - nejde vypínat mapa

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Kema
Příspěvky: 32
Registrován: 29.2.2008, 19:45

Garmin Nuvi 200 - nejde vypínat mapa

Příspěvek: # 28464Příspěvek Kema

Ahoj.

Potřeboval bych poradit ohledně vypínání mapy v Nuvi 200.
Ať dělám co dělám tak vypínání mapy která je v Garminu prostě nefunguje.
Dneska jsem poprvé rozbalil originální CD s mapama Atlas 7 a Toto 2 a provedl jsem kompletní přeinstalaci, ale i tak nejde ani jedna vypnout.
Jediná mapa která jde vypnout je ta na SD kartě.
Takže pokud používám jen mapy ČR tak vypínám mapu na kartě a zůstanou mi dvě zapnuté mapy ČR co mám v paměti Garmina.
Pokud chci použít mapu na kartě, tak jsou současně puštěné všechny 3 mapy.
Už si s tím hraju 2 dny ale řešení jsem nenašel.
Zřejmě jsem něco smáznul a teď to správně nefunguje.
Provedl jsem i aktualizaci Firmware a také jsem provedl RESET (podržet prst v pravém rohu dole při zapnutí navigace).

Poradíte prosím někdo?
holubb
Příspěvky: 20
Registrován: 5.4.2008, 18:22

Re: Garmin Nuvi 200 - nejde vypínat mapa

Příspěvek: # 28532Příspěvek holubb

nikdo nic? tak ja to teda zkusim ale bez zaruky.podobny problem jsem uz taky resil a zjistil jsem-pripoj navigaci k pc-otevri a ve slozce garmin mas nejaky mapovy produkt gmapsupp a jeste tam musi byt 1 mapovy produkt gmapbmap-jestli ten druhy tam nemas tak to byl muj problem, ze jsem mel zaskrtnute vsechny mapy a nesly odskrtnout.po nahrani znovu/prekopirovani do slozky garmin v navigaci/ toho produktu gmapbmap vse zase funguje jak ma.vyzkousej a uvidis.jestli ten soubor nemas tak muzu zaslat .dej vedet jak jsi dopadl na e.mail---nerom@seznam.cz
Uživatelský avatar
Kodýl
Příspěvky: 126
Registrován: 12.1.2008, 15:13

Re: Garmin Nuvi 200 - nejde vypínat mapa

Příspěvek: # 28534Příspěvek Kodýl

Kema píše:Poradíte prosím někdo?
Obrázek
Zde jsou tvé soubory z nüvi a ten gmapbmap.img tam nemáš. http://uloz.to/1910252/gmapbmap.img
Když jsem tento soubor vymazal z GPS, tak se mi pro změnu zaškrtnuté mapy
neukázaly vůbec, gmapbmap.img je základní mapa.
Kema
Příspěvky: 32
Registrován: 29.2.2008, 19:45

Re: Garmin Nuvi 200 - nejde vypínat mapa

Příspěvek: # 28540Příspěvek Kema

Tak jsem do paměti Garmina přidal ten soubor gmapbmap.img
Současný stav je takovýto (už jsem to myslím psal i Kodýlovi na SZ)
V paměti Garmina je mapa Atlas Czech 7 + Topo Czech 2
Na paměťové kartě je Topo Czech 2 Pro + CNE 2010 + Adresy ČR
I když tam ten přidaný gmapbmap.img je tak stejně nešla ta jedna mapa (Atlas Czech 7) vypínat.
Kodýl poradil abych smazal na zkoušku i obsah složky POI a Gpx. To nic nevyřešilo ale stalo se toto.
Když jsem vrátil obsah složky POI zpět, tak najednou se stratilo zaškrtnutí té interní mapy Atlas Czech 7 a tím pádem je to pro mě vyřešeno. Sice pro změnu nejde tento Atlas zapnout, ale ostatní mapy jdou jak zapínat tak vypínat.
Takže nyní mám zapnutou vždy jen jednu mapu a tím pádem se vyřešil i můj druhý problém se zadáváním adresy cíle, který jsem řešil zde:

http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=2865

Díky všem za poskytnuté rady.
Odpovědět