Chybné trasování

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
KAYPAV
Příspěvky: 1
Registrován: 10.8.2007, 22:20

Chybné trasování

Příspěvek: # 6701Příspěvek KAYPAV

Dobrý den, můžete prosím někdo poradit.Při zadání jakéhokoli místa v Chorvatsku, mě navigace nesmyslně vede z Napajedel, ne přímo na Uherské Hradiště,ale přes Nový Jičín a zpět na UH.Je možné, že jsem zpočátku natáhl do přístroje nějakou nesmyslnou trasu. Nuvi 360T jsem resetoval, zaktualizoval a přehrál firmware? z netu,ale problém se stále opakuje. Díky za jakoukoliv pomoc. Karel
EDIT by ADMIN: Upraven název diskuze.
Iereus
Příspěvky: 21
Registrován: 3.7.2007, 10:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybné trasování

Příspěvek: # 6723Příspěvek Iereus

Předpokládám, že máte City Navigator Europe a Atlas CR10R. Nemáte je v nastavení mapy v Map Info zaškrtnuté obě najednou? Měla by být zvolena jen jedna.
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybné trasování

Příspěvek: # 6730Příspěvek Baharis

Udělal jsem si simulaci a Nuvi 670 mě vypočítalo trasu úplně v pořádku. Ze středu Napajedel k Fatře, tam doleva na Hradiště, Strážnici, Hodonín, Břeclav, Mikulov a přes Rakousko do Zadaru.
To používání dvou mapových podkladů zaráz si myslím že mělo za následek sekání přístroje a bylo novým firmware odstraněno. Používám dvě mapy stále a bez problémů..
Spíš bych se podíval do nastavení systému. Nastavení tras, Typ prostředku a Objížďky. Možná je chyba tam....
GARMIN nüvi 670
leoš
Příspěvky: 11
Registrován: 24.5.2007, 8:06
Bydliště: Praha 5

Re: Chybné trasování

Příspěvek: # 6785Příspěvek leoš

Baharisi, prosím tě, když máš zaškrtnuté dvě mapy, podle které routuje?
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybné trasování

Příspěvek: # 6800Příspěvek Baharis

No, při scrollovaní se plynule zobrazují vždy ty největší detaily pro danou oblast obrazovky. A trasa vede po nich, tudíž předpokládám, že naplánovaná cesta plynule přechází z mapy do mapy.
Ale až tak tomu nerozumím.....
GARMIN nüvi 670
Odpovědět