nastavení rychlosti

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
tascert
Příspěvky: 15
Registrován: 27.7.2006, 9:05
Bydliště: Brno

Re: nastavení rychlosti

Příspěvek: # 21264Příspěvek tascert

fox50 píše:Souhlasím s Jiráskem.
Jenom poznámka, ten kdo má TT a ví že nepojede více jak 70Km/h (třeba zmiňovaným trabantem) existuje v TT volba "omezená rychlost" :grin:
Někomu by se možná líbila volba "neomezená rychlost". :jupi:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: nastavení rychlosti

Příspěvek: # 21265Příspěvek Docent

Kozelsky píše:Jeho dotaz nebyl na NEJRYCHLEJSI nebo NEJKRATSI trasu, takze tva reakce a odpoved byla celkem MIMO MISU a jako vzdy se zase rouzpoutala zbytecna debata. Melo se to hned zamknou a byl by klid. On chtel mit moznost zvolit trasu RYCHLE nebo DLE PREDPISU a to TT neumoznuje (a chtel jet tou samou cestou).
To je zajímavý, bezpečně víš, na co nebyl dotaz, a zrovna tak víš, že chtěl možnost "RYCHLE nebo DLE PREDPISU", ačkoliv se to tam taky nepíše. Ještě že jsou mezi námi jasnovidci, kteří vždycky ví, co by se mělo nebo nemělo.

To plano: Máš u mne malé plus :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: nastavení rychlosti

Příspěvek: # 21274Příspěvek Kozelsky

to RYCHLE nebo DLE PREDPISU jsem si vymyslel zrovna v te chvili a dalo by se vymyslet i klidne jine pojmenovani, ale vystihuje to jeho dotaz, takze jsem predpokladal ze se to tak bude chapat.
TomTom GO930T
EVIZ
Příspěvky: 35
Registrován: 18.2.2007, 22:25

Re: nastavení rychlosti

Příspěvek: # 21283Příspěvek EVIZ

[Jeho dotaz nebyl na NEJRYCHLEJSI nebo NEJKRATSI trasu, takze tva reakce a odpoved byla celkem MIMO MISU a jako vzdy se zase rouzpoutala zbytecna debata. Melo se to hned zamknou a byl by klid. On chtel mit moznost zvolit trasu RYCHLE nebo DLE PREDPISU a to TT neumoznuje (a chtel jet tou samou cestou).[/quote]
Nechápu poznámku mělo se to hned zamknout to se člověk nemůže zeptat každý není tak chytrý asi jako ty :silis:
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: nastavení rychlosti

Příspěvek: # 21300Příspěvek Kozelsky

no vidis a debeta onicem pokracuje .... :grin:

Nejsem chytry, ale mohli by se nekteri zamyslet a precit si neco zde nez daji dotaz.
TomTom GO930T
Odpovědět