navigator 7 pro htc DIAMOND

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
halo
Příspěvky: 2
Registrován: 22.10.2008, 19:01

navigator 7 pro htc DIAMOND

Příspěvek: # 21780Příspěvek halo

zdravim!
Koupil jsem HTC TOUCH DIAMOND u VODAFONU. Nato jsem zakoupil mapy Evropy na oficialnim webu tomtom. Stahl si je do PC a do HTC (do htc se to stahlo automaticky přes tomtom home2). Pokouším se nastartovat, ale v htc se nic neobjevuje, jen soubory.
Tomtom mi řekl že nemám NAVIGATOR 7 a že to je chyba VODAFONU, má to už instalovat do HTC. Nato HTC prošlo servisem u vodafonu, navigátor 7 nemá a ani nemá mít, vodafone nedisponuje s takovým softwarem a konec koncu s ním ani nedisponuje tomtom.
Tomtom se k tomu stavi tak, že mapy se stahly a tímto je to ukončené. :pistol:

Může mi prosím někdo poradit jak a kde dostat navigátor 7 popřípadě co dělat? :zed:
diky za radu.
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: navigator 7 pro htc DIAMOND

Příspěvek: # 21782Příspěvek Scorpio_cz

Krásná story - všichni všechno udělali správně, jenom to trošičku nechodí.
Pokud TomTom 7 nechce dodat ani Vodafone, ani TomTom, už asi zbývá jedině "nákup" na RapidShare :mad2:

OT : Za tohle prohlášení asi dostanu pěkně vynadáno :hudry:

Ale je to dobrej ořech - mapa legálně koupená, to správné zařízení, a mapu není čím "přehrávat" :shock3:
halo
Příspěvky: 2
Registrován: 22.10.2008, 19:01

Re: navigator 7 pro htc DIAMOND

Příspěvek: # 21786Příspěvek halo

RapidShare??
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: navigator 7 pro htc DIAMOND

Příspěvek: # 21796Příspěvek Docent

Scorpio_cz píše:Krásná story - všichni všechno udělali správně, jenom to trošičku nechodí.
Pokud TomTom 7 nechce dodat ani Vodafone, ani TomTom, už asi zbývá jedině "nákup" na RapidShare :mad2:

OT : Za tohle prohlášení asi dostanu pěkně vynadáno :hudry:

Ale je to dobrej ořech - mapa legálně koupená, to správné zařízení, a mapu není čím "přehrávat" :shock3:
Nevím jak k TomTomu, ale k jiným navigacím obvykle musí být kromě mapy ještě jakýsi program, samotná mapa je na 2 věci... A Diamonda s TT 7 prodává oficiálně Ty-Debile...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Homer261
Příspěvky: 7
Registrován: 6.5.2006, 11:51
Bydliště: Praha

Re: navigator 7 pro htc DIAMOND

Příspěvek: # 21798Příspěvek Homer261

To je přece normální ne?
Ať děláme, co děláme, máš zákazníku smůlu a táhni!.
Rada poukazující na RapidShare je asi ta nejlepší, na nákup u Paegasu už krapet pozdě.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: navigator 7 pro htc DIAMOND

Příspěvek: # 21806Příspěvek Docent

Co je na tom normálního??? TT 7 pro PDA existuje oficiálně jenom pro HTC Diamond jako OEM, no a u nás holt Diamonda s TT prodává oficiálně jenom Ty-Debile. BTW docela mne překvapuje, že si lidi, mající přístup na internet, nezjistí informace předem...

Takže ta tvá rada s Rapidshare je jaksi mimo mísu. Nebo bys dotyčnému na stížnost, že si koupil Fóbii bez vodotrysku a dealer mu tam vodotrysk nechce namontovat, zatímco jeho kámoš koupil u jiného dealera Fóbii s vodotryskem, poradil, ať jde ten vodotrysk ukrást? Já bych mu poradil, ať změní dealera :blee: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: navigator 7 pro htc DIAMOND

Příspěvek: # 21808Příspěvek Henry

No vidíš, já sedím na netu pořád a taky jsem koupil Diamonda a zároveň sedmičkovou mapu a až mně HTC přišlo, tak jsem zjistil, že tam TomTom není... Bylo to hned na začátku dodávek a do té doby jsem četl jen zahraniční recenze, kde TT7 byl (třeba i Vodafone ho k Diamondovi na západě přikládá). Inu volal jsem na českou podporu, že si chci koupit navigátora 7, ale neprodali mně ho - takže jsem mohl pouze vrátit mapu v rámci 14 dní od nákupu na internetu (nejsem si jist, zda mám v tomto případě vůbec na to nárok) anebo si aplikaci "sehnat" jinak. Jelikož to nebylo pro mě a já to méně gramotnému kamarádovi slíbil koupit a nastavit, tak jsem se příliš nerozmýšlel. A teď do mě :blee: :blee: :blee: :chlamani:
Nicméně když se podíváte na české stránky TomToma, tak nepoznáte, že by u nás byl TT7 k dostání jen u T-Mobile :zamysl: http://www.tomtom.com/products/maps/sel ... =10&D=1026
Homer 262
Příspěvky: 9
Registrován: 6.6.2007, 10:20

Re: navigator 7 pro htc DIAMOND

Příspěvek: # 21809Příspěvek Homer 262

Docent píše:Co je na tom normálního??? TT 7 pro PDA existuje oficiálně jenom pro HTC Diamond jako OEM, no a u nás holt Diamonda s TT prodává oficiálně jenom Ty-Debile. BTW docela mne překvapuje, že si lidi, mající přístup na internet, nezjistí informace předem...

Takže ta tvá rada s Rapidshare je jaksi mimo mísu. Nebo bys dotyčnému na stížnost, že si koupil Fóbii bez vodotrysku a dealer mu tam vodotrysk nechce namontovat, zatímco jeho kámoš koupil u jiného dealera Fóbii s vodotryskem, poradil, ať jde ten vodotrysk ukrást? Já bych mu poradil, ať změní dealera :blee: .
No tak nějak jsem to myslel. Co může kdo čekat od joudů kteří ani nedokáží slušnou formou oznámit, že je příjemce hovoru nedostupný a místo toho idiotsky žvaní o svém úsilí. :osli:
Odpovědět