TT nekomunikuje s SD

Vše o navigacích značky TomTom
FannyInDaUK
Příspěvky: 6
Registrován: 2.11.2008, 17:16

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 22307Příspěvek FannyInDaUK

Jasna vec, mapy muzu koupit, ale mam na to pul roku zaruku, tak budu uhnet prodejce, tak jako uhanim podporu TT.
Chudaci se tam snazi, ale zatim nic nepomohlo. To co mi radi, to uz jsem davno zkousel, takze zadny pokrok vpred.

V podstate mi jde taky o princip. Neco si koupis a samozrejme predpokladas, ze to bude taky fungovat.
A v mym pripade, kdy po aktualizaci z TTHome mam blokly mapy, bych rad vedel o co jde, kde je problem.
Ja tam na tech kartach porad vsechno mam, nic se nesmazalo, jen se to zaktualizovala GO aplikace a GPSfix a od ty doby to nenajde nic.

Uz jsem se domluvil s prodejcem, karty mu posilam zpet a on s tim doufejme neco provede nebo posle nahradu.

Zrovna kdyz ji nejvic potrebuju, tak je mi k nicemu, no jeste ze jsou stary dobry mapy :jupi:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 22308Příspěvek Docent

Kozelsky píše:presne jak pise GUMAJZ, ja vcera kupoval novou mapu pres TTH a hned ji stahoval pres nejpomalejsi ADSL od O2 a trvalo to asi 3 a pul hodiny.
Šťastný to člověk... Já minulý týden stahoval AutoMapu přes CDMA, rozdělenou na kusy á 286 MB + zbytek, nechal jsem to běžet přes noc a ráno jsem zjistil, že ze 4 těch 286 MB souborů jsou 2 v řiti, protože jim do úplnosti chybělo pár MB... Jakou já měl radost :pulka: :hmm: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 22311Příspěvek Gumídek

Když mne někdo z mých přátel, či kolegů požádá o nákup mapy do svého TT, tak to řeším takto : Malou mapu stahuji doma, to bývá ta Eastern Europe, ta mívá do 200MB. Ty větší u kamaráda, který má rychlou lajnu. Když jsem si přinesl TT 730 a potřeboval jsem v rámci záruky nejnovějších map, stáhnout Western and Central Europe 2GB, tak mi to napsalo doba stahování 17,45 hod....A to u Wi-Fi 512 nemohu riskovat...Náhodou to spadne a já se půjdu oběsit...Tak jsem mazal k němu, tam to trvalo cca 40 min....
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 22317Příspěvek Jarda (J)

Nevím chlapi v jakou dobu to stahujete. Já vždy během dne, nikoliv večer. Nikdy stahování mapy ať už východní Evropa, nebo západní, netrvalo stahování víc než několik málo minut. Odhaduji to tak kolem pěti. Je ale fakt, že net mám celkem rychlý.
To : FannyInDaUK - Co se týče té nespolupráce nového Navcore a stávající mapy, ještě bych rád věděl, jakou verzi mapy na té kartě máš.
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 22318Příspěvek Gumídek

Jardo, já mám net přes wi-fi a rychlost 512. Nemůžu mít zatím nic jiného, protože tu nic jiného není. Toto, nebo mobilní operátoři....To je prašť, jak bouchni....Líbí se mi, jak ti, kteří mají rychlou lajnu, nejsou schopni pochopit, že ostatní ji nemají. Jsou místa, kde nic není. Ani pevná síť, ani nic jiného..Jen síť Czech-Net, a mobilní operátoři...
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 22319Příspěvek Jarda (J)

To jste v Praze na tom tak špatně ? Byly doby, kdy jsem musel rychlost netu na starém počítači ještě uměle omezit na max 100 Kbs. Aby se s tím vypořádal :grin:
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 22321Příspěvek Gumídek

Co máte všichni proti Praze ??? Já ale já bydlím kilometr za hranicí Prahy....Bohužel na místě, kam zatím O2 telefon nezavede, a kabelovka ?? Smích .....A já jsem si nestěžoval, jen jsem psal svůj názor....Buď rád, že máš rychlý net, a že se dobře bavíš, když ho má někdo pomalý...
Uživatelský avatar
Jarda (J)
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 19:26
Bydliště: Brno - Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 22323Příspěvek Jarda (J)

Nemusíš se hned zlobit. Dřív jsem měl net 256 a není to zase tak dávno jen něco přes rok a protože jsem měl 412Mhz procesor což má mimochodem dneska TT GO, tak jsem musel net ještě zpomalit, jinak se počítač kousnul. Běžel na Win98 :-)
Ale aby jsme nebyli moc mimo mísu. Myslím si za A. Prodejce prodal starou mapu, nebo za B. prodal tutéž mapu vícekrát. Přičemž třeba originál registroval na svém zařízení. Nejenom v ČR jsou vykutálení obchodníci.
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
BIMBOTOM
Příspěvky: 20
Registrován: 8.12.2008, 15:04

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 23276Příspěvek BIMBOTOM

Ahoj poradími někdo jakou SD KARTU mužů použít do tomtoma 720 ? Mám mapu verze 815.2003 která má necelé 2GB ALE přesto se mi nevejde jak na 2GB KARTU tak ani do navigace která má též 2GB díky za odpověď :jupi:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 23280Příspěvek Gumídek

Kdybys četl příspěvky, tak by ses nemusel ptát....Je to tu řešeno už snad stokrát...
BIMBOTOM
Příspěvky: 20
Registrován: 8.12.2008, 15:04

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 23292Příspěvek BIMBOTOM

Gumajz píše:Kdybys četl příspěvky, tak by ses nemusel ptát....Je to tu řešeno už snad stokrát...
TAK PORAD VZDYT JE TO TU OD TOHO :(
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 23293Příspěvek mila-p

Tak čti, vždyť je to tu od toho...a kouzelné slovíčko by také nebylo od věci, když už si tak hezky umíš poroučet :nastvany:
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 23296Příspěvek Docent

njn, já jsem dával návrh, aby příspěvky do fóra mohli psát jenom ti, kdo zadají nebo opraví alespoň 10 POI a správci jim je schválí... Jirásek mně ten nápad smáznul :KO: .

Abych pravdu řekl, tak díky pitomcům, kteří si myslí, že je někdo povinen jim tady odpovídat, ale sami nehnou prstem, už nemám chuť vůbec nic dělat. Těch pár POI, co potřebuju, si najdu sám.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
BIMBOTOM
Příspěvky: 20
Registrován: 8.12.2008, 15:04

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 23298Příspěvek BIMBOTOM

mila-p píše:Tak čti, vždyť je to tu od toho...a kouzelné slovíčko by také nebylo od věci, když už si tak hezky umíš poroučet :nastvany:
Prosím tě poradíš děkuju
pawe
Příspěvky: 6
Registrován: 5.2.2007, 21:52

Re: TT nekomunikuje s SD

Příspěvek: # 23336Příspěvek pawe

BIMBOTOM píše:
mila-p píše:Tak čti, vždyť je to tu od toho...a kouzelné slovíčko by také nebylo od věci, když už si tak hezky umíš poroučet :nastvany:
Prosím tě poradíš děkuju
Ahoj,poradil jsi mi jinde,tak se podívej třeba tady: http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... t=sd+karta ,možná tam něco najdeš.Já jsem tam našel co jsem potřeboval.Tohle tam psal Gumajzl,cituji: "Tak znovu. Nemohl bys číst příspěvky,než se na něco zeptáš ? Píše se to tu furt dokola. Pokud nebudeš mít na kartě navcore,nebude to fungovat. On čte buď vnitřní paměť,nebo kartu. To je vše...." Třeba je to přejde,je to blbé když to tady melou pořád dokola.
TomTom 930 Trafic, aplikace 8.300.9732, Western_and_Central_Europe_815_2003
Odpovědět