Jak ukončit navigování...?

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Pahem
Příspěvky: 4
Registrován: 14.7.2009, 8:07

Jak ukončit navigování...?

Příspěvek: # 29453Příspěvek Pahem

Dobrý den. Před několika dny jsem si (na doporučení)koupil navigaci TomTom Go 730T a vzhledem k seznamování se s novou součástí auta ji využívám i k cestám dobře známým. Musím uznat, že mne vede naprosto spolehlivě. Rád bych se ovšem zeptal je li možné navigaci vypnout před dosažením cíle? Uvedu malý příklad. Včera jsem vyzvedával svoji ženu v práci - nechal jsem se vést navigací na určenou adresu, ale žena mi šla naproti a já ji naložil před dosažením cíle. Dále jsme pokračovali jinou cestou a navigace zůstal zapnutá. Od stanoveného cíle jsme pochopitelně odbočili a navigace stále vypočítávala varianty jak cíle dosáhnout. Hledal jsem způsob jak navigování vypnout a třeba pouze sledovat jména ulic kterými projíždíme bez toho aniž bychom se nechali vést k nějakému konkrétnímu cíli, ale tuto možnost jsem v nabídce nenalezl. Přístroj jsem nakonec vypnul a po chvíli opět zapnul, ale vrátil se opět k navigování k nedosaženému cíli. Můžete mi prosím napsat jestli je vůbec možné používat navigaci pouze jako mapu při průjezdu městem, bez navigování? A hlavně jak toto navigování ukončit pokud se nakonec rozhodnu k cíli nepokračovat a ukončit cestu dříve?
P.S. - Prošel jsem témata na fóru a zadal několik dotazů na tohle téma do vyhledavače, ale odpověď jsem nenalezl. Poku jsem hledal špatně a tuto otázku už tu někdo řešil, omlouvám se a budu vděčný za link k dané diskuzi.
Děkuji
Pavel H
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak ukončit navigování...?

Příspěvek: # 29454Příspěvek Jirásek

Menu - třetí obrazovka - smazat trasu.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Pahem
Příspěvky: 4
Registrován: 14.7.2009, 8:07

Re: Jak ukončit navigování...?

Příspěvek: # 29457Příspěvek Pahem

Díky za informaci. Bude to fungovat i v případě, že se nechávám navigovat na oblíbenou položku, nikoli pouze na zadanou adresu? Nesmažu tím oblíbenou položku ze seznamu? Přepne se v tomto případě navigace do "monitorování" projížděné trasy s tím, že mi bude poskytovat informace o názvech projížděných ulic, případně o bodech zájmu v okolí?
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 351
Registrován: 9.10.2005, 13:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak ukončit navigování...?

Příspěvek: # 29459Příspěvek Ivo

Smazat trasu = smazání právě naplánované trasy. Je jedno kam je navigováno a maže se trasa, nic jiného. Navigace se přepne do stavu kdy není nic naplánováno. Pokud je v dosahu satelitů, zobrazuje aktuální polohu.
TomTom GO 600 | aplikace: 15.301 | mapa: Europe v951.6592 (05/2015)
TomTom Rider 400 | aplikace: 15.302 | mapa: Europe v950.6566 (05/2015)
Tomtom GO 730 Traffic + SDHC A-Data 4GB class 6 | aplikace: 9.510; boot: 5.5259 | mapa: Europe v. 910.4892
Odpovědět