HELP: Jak dostat kontakty z paměti mobilu do GO910

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
cheops007
Příspěvky: 2
Registrován: 10.1.2007, 8:58

HELP: Jak dostat kontakty z paměti mobilu do GO910

Příspěvek: # 2814Příspěvek cheops007

Zdravim mam fung novy GO910 a potřeboval bych do nej dostat kontakty z mobilu. GO910 mobil najde nacte i kontakty, ale jen ze SIM karty coz je uplne naprd protoze ja na SIM karte kontakty prakticky zadne nemam. Vse mam ulozeno v pameti telefonu cca. 1000 kontaktu coz se stejne na SIM nevejde. Jo a foun mam Siemens S65.

Potom bych mel jeste jeden side dotaz jdou nejak dostat do GO910 kontakty z outlooku, tak aby se např. zobrazily jako POI?

Predem diky vsem za pomoc....
TomTomGO910
Příspěvky: 4
Registrován: 30.1.2007, 13:59

Příspěvek: # 3167Příspěvek TomTomGO910

Asi bych zkusil na mobilu nastavit jako primární paměť pro ukládání kontaktů jako "telefon" a nepoužíval "SIM". Jo aha, to je Siemens mobil, tak to raději novej mobil od jinýho výrobce, já mám Moto V3i a jede to jak po másle s kontaktama i bluetoth.
KarlvonBahnhof
Příspěvky: 24
Registrován: 21.8.2006, 8:31
Bydliště: Praha

Re: HELP: Jak dostat kontakty z paměti mobilu do GO910

Příspěvek: # 3408Příspěvek KarlvonBahnhof

cheops007 píše: Zdravim mam fung novy GO910 a potřeboval bych do nej dostat kontakty z mobilu. GO910 mobil najde nacte i kontakty, ale jen ze SIM karty coz je uplne naprd protoze ja na SIM karte kontakty prakticky zadne nemam. Vse mam ulozeno v pameti telefonu cca. 1000 kontaktu coz se stejne na SIM nevejde. Jo a foun mam Siemens S65.

Potom bych mel jeste jeden side dotaz jdou nejak dostat do GO910 kontakty z outlooku, tak aby se např. zobrazily jako POI?

Predem diky vsem za pomoc....


ad Telefonní seznam
Pomocí dodaného SW vytáhni kontakty z telefonu do PC, pak postupuj dle tohoto návodu:
http://www.meintomtom.de/forum/index.php?showtopic=8705

ad Outlook
Vyexportuj kontakty nikoliv jako vCard nebo WAB, ale "Jiný adresář", tj. CSV formát (resp. oddělený stŕedníkem). Dále už pak jednoduše Excel a POIedit, příp. nahrazení středníku čárkou v Notepadu...
cheops007
Příspěvky: 2
Registrován: 10.1.2007, 8:58

Příspěvek: # 3521Příspěvek cheops007

To Karl von...

Jsem nemcinar beginner, ale pokud jsem to správně pochopil tak potom co vyexportuju kontakty z mobilu do CVs tak musim vse prepsat do txt v TomTomu ručně?
KarlvonBahnhof
Příspěvky: 24
Registrován: 21.8.2006, 8:31
Bydliště: Praha

Příspěvek: # 3596Příspěvek KarlvonBahnhof

Ručně nemusíš. Načteš CSV (či jiný formát) do Excelu, vypustíš "zbytečnosti", ponecháš typicky sloupce se jménem a číslem, a vyexportuješ opět do texťáku (max. nahradíš středník čárkou). Vše otázka doslova na pár minut...
Samsung Galaxy Note 8, Android 8.0.0
Odpovědět