Upgrade map

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
picasso
Příspěvky: 12
Registrován: 12.6.2007, 13:57
Bydliště: Mělník

Upgrade map

Příspěvek: # 34221Příspěvek picasso

Ahoj
Mám TT One second edition koupenou někdy začátkem roku 2007 a jako originál jsem tam měl na SD kartě pouze mapy CZ,SK,Pl a možná i maďarska.Chtěl bych si ale teď koupit nové mapy celé evropy a nevím jestli ten přístroj bude s těmito mapami komunikovat??? kartu 2GB mám to není problém a navigace s ní funguje ale jedná se mi pouze o ten mapový SW jestli ten bude na tom mém starém zařízení makat.Nerad bych zaplatil 1500 korun za mapy které by mi nefungovaly.
Anywhere!Almost like at home...
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade map

Příspěvek: # 34222Příspěvek vilik

Připoj to k PC a přes TomTomHome dej aktualizovat a uvidíš, co ti to nabídne. Nejspíše nový SW (zdarma) a mapu (koupit). A pokud to zrealizuješ, tak to fungovat bude.
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Upgrade map

Příspěvek: # 34228Příspěvek Gumídek

Jen dej bacha na to, že když dáš na TT Home koupit mapu "doporučené položky", tak ti bude cpát to, co jsi tam měl. Pokud ti nenabídne mapu Western and central Europe2GB sám od sebe, tak v liště pak zaškrtni "vše", a měl by se objevit k nabídce stažení. No, a pak už jen mít kartu, která dovoluje platbu přes net(trvá to pár vteřin), a pak už jen stáhnout mapu....mít trochu slušné připojení...Pokud něco, tak se zeptej, já občas klientům mapy nakupuji a instaluji do TT...
Uživatelský avatar
picasso
Příspěvky: 12
Registrován: 12.6.2007, 13:57
Bydliště: Mělník

Re: Upgrade map

Příspěvek: # 34233Příspěvek picasso

Dík za nabídku "Gumajz" kdyby něco tak se ozvu :usmev:
Anywhere!Almost like at home...
Odpovědět