Falešný aktivační kod

Vše o navigacích značky TomTom
papirak
Příspěvky: 57
Registrován: 3.1.2010, 13:06
Bydliště: Praha-západ

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34563Příspěvek papirak

Je to mozny, ze na TT podporu. S TT podporou ja mezitim komunikuju oddelene a tam se vec posunula tam, ze mi napsali, at jim poslu kopii faktury a foto krabice s kodem:-) Takze uz mozna pomalu priznavaji chybu. Hned vecer jim foto i s fakturou posilam, tak sem zvedav...
TomTom GO 750 traffic
Uživatelský avatar
vojta66
Příspěvky: 766
Registrován: 18.10.2006, 18:19
Bydliště: Praha, matka měst
Kontaktovat uživatele:

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34564Příspěvek vojta66

jsem opravdu zvedav......
TomTom GO LIVE 1005 World, Navcore 12.071.1370596.74(0) (2092, 12.9.2013) OS 1344689, Mapa 'Europe' v935.5757,8/2014
papirak
Příspěvky: 57
Registrován: 3.1.2010, 13:06
Bydliště: Praha-západ

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34585Příspěvek papirak

Tak TT podora mi sdelila, ze kod, co je v moji krabici byl aktivovan 25.12.09, i kdyz ja rozbalil krabici az nekdy 30.12.09. Bohuzel TT mi to samozrejme neveri-( Ohaneji se tim, ze krabice byla zabalena a nikdo k ni nemel pristup.
Znam ucet toho, kdo to aktivoval 25.12. a uz jsem i na renata.jerabkova@rozhlas.cz psal a zadal o pomoc, ale samozrejme zadna odezva. Takze bud to dotycna/y ukradl anebo doslo neskutecnou shodou nahod k tomu, ze ve dvou krabicich byl stejny kod. Ale tomu moc neverim...
Ach jo, uz prestavam verit v nejake spravedlive vyreseni:-(
TomTom GO 750 traffic
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34587Příspěvek Gumídek

To je mi fakt líto. :( A já ti tak držel pěsti, protože toto se může stát každému z nás. Já se obávám, že jediná věc, kjterá by tě zachránila, by byl účet o koupi, který by měl pozdější datum, než byla aktivace kódu...Oni se budou ohánět tím, že je to tvrzení proti tvrzení. Hele, měla ta dotyčná, která si to aktivovala kód, přístup k té tvé navigaci ??? Jak to s ní bylo ?? Tys jí koupil osobně, nebo to byl dárek ??? Třeba přijdeme na to, co se stalo, nebo jak k tomu došlo. Mně to začíná zajímat...Na náhody nevěřím...Vrtají mi hlavou dvě věci. Ty jsi koupil navigaci a nechal jsi ji ležet a nic jsi s ní nedělal. Takže : kód byl na takovém tom návleku přes krabici ?? A divná náhoda je že si to registrovala holka, která dělá s tvou kámoškou...trochu moc náhod na můj vkus...
Uživatelský avatar
vojta66
Příspěvky: 766
Registrován: 18.10.2006, 18:19
Bydliště: Praha, matka měst
Kontaktovat uživatele:

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34591Příspěvek vojta66

Fakt, to je příběh veskrze detektivní...já chci pointu :-) :koul: ! Já u svého GO 950 měl kod ZEVNITŘ na víku a vše bylo v celofánu neporušený.....
TomTom GO LIVE 1005 World, Navcore 12.071.1370596.74(0) (2092, 12.9.2013) OS 1344689, Mapa 'Europe' v935.5757,8/2014
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34604Příspěvek Jirásek

Nechci nikoho obhajovat, jenom mne tak napadlo. Náhoda je svině.
Jestli se ona dáma neuklepla při zadávání čísla - a náhodou se trefila, ale do tvého.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34609Příspěvek Scorpio_cz

Pak by ale měla mít svůj vlastní NEPOUŽITÝ kód na 2 roky aktualizací, a férově ho poskytnout.
Pokud tak neučiní je to známka toho že něco není tak úplně v pořádku ... :zamysl:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34612Příspěvek Gumídek

Ano, tak jsem to myslel, ale nenapsal....
Naposledy upravil(a) Gumídek dne 8.1.2010, 21:22, celkem upraveno 1 x.
homberg
Příspěvky: 17
Registrován: 12.1.2009, 21:09

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34617Příspěvek homberg

Urcite bych se s dotycnou damou sesel a porovnal jeji a moje cislo. Pokud se bude lisit jen jedinou cislici, je myslim jasno a ona by ti mela to svoje cislo dat. :doutnik:
Zigac
Příspěvky: 300
Registrován: 19.9.2007, 6:25

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34623Příspěvek Zigac

no pokud něco vím o těchto kódech tak to, že to jsou tak náhodně generovaná čísla a znaky, aby se za a) tohle náhodně nestávalo za b) někdo na to nepřišel a nezačal se tím "živit", takžé této možnosti osobně nevěřím
TomTom GO 910, Apl. 9.430, Boot 4.8600, RDS-TMC, Maps : Western and Central Europe v.900.4602, MapShare: XYXYXY oprav
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34625Příspěvek Gebič

Me to prijde cele postavene na hlavu.. Ja z toho cejtim levou, jak muze clovek sehnat nekoho kdo si to jakovy aktivoval? No nic jsem zvedavej jak to dopadne, ale osobne to vidim na levarnu!! :doutnik: :doutnik:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34626Příspěvek vilik

Tohle mě taky napadlo, jak sem papirak napsal, že našel osobu, co použila jeho kód. Jak ji našel, Kde vzal tu informaci, kdo to je, kde ji najde atd, To napráskali v Holandsku? Tomu nevěřím. Něco tu nehraje. Třeba nám to vysvětlí. :zamysl:
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Zigac
Příspěvky: 300
Registrován: 19.9.2007, 6:25

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34630Příspěvek Zigac

papirak píše:.... Jde o to, ze na TT podpore mi po sdeleni kodu rekli, ze jiz byl pouzit k jinemu uctu. Dokonce znam i email, na ktery byl pouzit...
tak tohle už napsal před pár dny, tak nevim, třžeba mu to na podpoře řekli..
TomTom GO 910, Apl. 9.430, Boot 4.8600, RDS-TMC, Maps : Western and Central Europe v.900.4602, MapShare: XYXYXY oprav
papirak
Příspěvky: 57
Registrován: 3.1.2010, 13:06
Bydliště: Praha-západ

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34631Příspěvek papirak

Tak konecne jsem se dostal ke kompu a koukam, ze je tu rada prispevku, na ktere bych mel reagovat. Tak snad to nejak srozumitelne vysvetlim. Uz se v tom zacinaji nekteri a mozna i ja:-) trochu ztracet.
Vezmu to poporade od meho posledniho prispevku.
Gumajz: K me navigaci nemel nikdo pristup, koupil jsem si ji v eshopu, dorucila mi ji zasilkova sluzba a ja si ji osobne prevzal a zkontrooval neporusenost obalu. Mel jsem to zabaleny presne jak psal vojta66, takze zadne znamky pouziti s kodem uvnitr, ktery nikdo nevidel. Toto vse se odehralo 18.12.09. Krabici jsem nerozbaloval a predal ji rodicum, kteri mi ji dali k Vanocum. Jelikoz byl pres svatky shon, krabici jsem otevrel az 30.12.09 a zacal si s ni hrat a posleze jsem zjistil, ze kod v krabici na 2letou aktualizaci nejde. Proto jsem kontaktoval TT podporu, kde jsem se mimo jine dozvedel, ze muj kod byl pouzit 25.12.09 uzivatelem renata.jerabkova@rozhlas.cz. Toto mi rekli na TT podpore, mam celou komunikaci s nema zalohovanou, takze k dispozici. Tu dotycnou osobu ja vubec neznam a v zivote jsem ji nevidel. Po infu, kterou mi dali na TT podpore jsem se hodne nastval a zacal po vsem patrat (to, ze dela v Regine je poznat z mailu, ja to jen zadal do googlu nic slozityho). Kontaktoval jsem prodejce i dotycnou mailovou adresu, na ktere melo dojit k aktivaci. Prodejce to ted resi, jak jsem psal nekde vyse. Z mailu renata.jerabkova@rozhlas.cz mi zadna odpoved neprisla, ikdyz jsem slusne zadal o pomoc.
Jak tu nekdo psal, ze mohlo dojit k preklepu, to me taky napadlo. Ale taky tu nekdo psal, ze ty kody se generujou tak, aby tato nahodne byla maximalne minimalizovana. Takze preklepu moc neverim, ale nechci nikoho obvinovat, dokud to neuvidim.
Jinak posledni vyvoj je takovy, ze skoncila komunikace s TT podporou, ktera mi nemuze nijak pomoci a rekli, at kontaktuju prodejce. Na prodejcovo vyjadreni cekam. Jako uplne posledni variantu beru sraz s osobou, na jejiz uctu doslo k aktivaci, pokud se mi ji podari kontaktovat.
TomTom GO 750 traffic
papirak
Příspěvky: 57
Registrován: 3.1.2010, 13:06
Bydliště: Praha-západ

Re: Falešný aktivační kod

Příspěvek: # 34632Příspěvek papirak

vilik píše:Tohle mě taky napadlo, jak sem papirak napsal, že našel osobu, co použila jeho kód. Jak ji našel, Kde vzal tu informaci, kdo to je, kde ji najde atd, To napráskali v Holandsku? Tomu nevěřím. Něco tu nehraje. Třeba nám to vysvětlí. :zamysl:
TT podpora a jejich system (Holandsko) + google. Ucet, kde doslo k aktivaci mi sdelili hned a datum jsem z nich vymamil. To datum me trosku zaskocilo, pac sem si myslel, ze to bude muj neoddiskutovatelny dukaz. Jestli si to nekdo aktivoval 25.12. zrejme to dostal k Vanocum a kdyby to nekdo ukrad, tak asi cekat do Vanoc nebude, kdyz nemoh nikdo vedet, ze si to neaktivuju ja driv. To mi vrta hlavou. Bud si TT podpora to datum umyslne vymyslela, abych na ne nemoh anebo je to pravda, ale pak tedy vubec nevim, jak k cele situaci mohlo dojit. Asi nejlepsi by bylo videt fakturu a krabici ty Renaty nebo koho, ale nechci s tim nikoho nak otravovat. Na mail mi neodepsala, takze asi nema zajem na spolupraci:-(
TomTom GO 750 traffic
Zamčeno