Mapy 8.70

Vše o navigacích značky TomTom
Zamčeno
klakson23
Příspěvky: 80
Registrován: 2.6.2009, 19:23
Bydliště: Brno

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42812Příspěvek klakson23

potvrzuji, u mě taky zatím žádná odpověď. Čekám na uplynnutí měsiční lhůty, pak rovnou volám na čoi.
TT 730T navcore 9.510 mapa Europe 925.5412
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42813Příspěvek Gebič

COI? To se Ti Holandan vysmeje a jeste si pred COI slehne.. :cheers:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42815Příspěvek Tonny

Nemyslím si... ČOI má pravomoce - otázka je, zda na postupu TOMTOMu najde něco, co odporuje zákonu.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Uživatelský avatar
zdenecek
Příspěvky: 8
Registrován: 2.9.2007, 18:12

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42824Příspěvek zdenecek

Předmět
Reklamace

Posloupnost diskuse
Reakce (Libor N. (CZ)) 24. 06. 2011 01:06 odp.
Dobrý den,

velice Vám děkujeme za kontaktovaní zákaznické podpory TomTom. Jmenuji se Libor Navrátil a velice rád Vám pomohu.

Dne 23.6.jsem se rozhodl na základě zdejší diskuze reklamovat mapu 8.70 a hned druhý den se mě dostalo niže uvedené odpovědi. Vzhledem k nedostatkům v této mapě, beru toto řešení jako férové a doufám, že se v následující mapě budou věnovat ČR se vší vážností.

Na tento e-amil lze odpovědět pouze pomocí webových stránek společnosti TomTom nebo pomocí odkazu na konci e-mailu.

Chybu jsem nahlásil našim technikům. V rámcí dobrého jména společnosti TomTom jsem na Váš účet přidal tři měsíce aktualizací map zdarma. Doufám, že tímto jste vyřešil Váš dotaz k Vaší spokojenosti a omlouváme se Vám za způsobené potíže.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nebo připomínek neváhejte a obraťte prosím se na naši podporu. Můžete nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky na čísle +420 23 90 00 491. Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 16:00. Děkujeme Vám za výběr našich výrobků. Jsme přesvědčení o tom, že TomTom Vám ukáže tu nejlepší cestu.

S přátelským pozdravem,

Libor Navrátil
Tým zákaznické podpory TomTom
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42826Příspěvek Tonny

Reklamace mapa 870.3417
Tento případ nelze znovu otevřít nebo aktualizovat. Pokud potřebujete další pomoc, odešlete nový dotaz kliknutím na kartu Zadat dotaz.
Historie komunikace...

atd... Ztratili zákazníka....
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Uživatelský avatar
vojta66
Příspěvky: 766
Registrován: 18.10.2006, 18:19
Bydliště: Praha, matka měst
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42827Příspěvek vojta66

Zjevne zalezi na koho z podpory clovek narazi
TomTom GO LIVE 1005 World, Navcore 12.071.1370596.74(0) (2092, 12.9.2013) OS 1344689, Mapa 'Europe' v935.5757,8/2014
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42829Příspěvek Gebič

Tonny píše:Reklamace mapa 870.3417
Tento případ nelze znovu otevřít nebo aktualizovat. Pokud potřebujete další pomoc, odešlete nový dotaz kliknutím na kartu Zadat dotaz.
Historie komunikace...

atd... Ztratili zákazníka....
Tak o tom furt nemluv a udělej to... :palec:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Vlastimil
Příspěvky: 32
Registrován: 10.10.2005, 18:13
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42839Příspěvek Vlastimil

Jen v mém okolí to již za poslední rok udělala cca 2/3 těch, kteří měli dříve nějaké předplatné map zaplaceno a po vypršení předplatného uznali, že platit další předplatné a čekat na to, než se v mapách objeví nahlášené chyby a po každé aktualizaci je pracně zadávat do map opětovně ručně, je nebaví. Tomtom na stávající předplatitele kašle, to je ostatně na úrovni podpory vidět - pokud reklamace záleží na "náhodě" na koho zrovna při reklamaci člověk narazí a ani zaslání navigace na reklamaci mnohdy problém neřeší a vrací se zpět opět se stejnými chybami, je to jen otázka času, než těch, kteří budou ochotni nadále za takovou podporu a nové mapy platit bez jakékoliv možnosti domoci se oprávněné reklamace v případě zmetku jako v tomto případě map, bude tak málo, že už tomtomu nezbudou prostředky na další vývoj. Nakonec na nové řadě navigací a jejich možnosti správy to bylo v konci loňského roku už velmi zřetelné.
Mnozí z nich pokud vím tomtom stále používají, zda se starými mapami nebo s novými obstaranými "z jiného zdroje" netuším, ale tomtom z nich asi již žádné příjmy v budoucnu mít nebude. Znechutiti zákazníka je holt mnohem jednodužší, než získat nového a to se jim nyní viditelně opravdu daří.
Pro celou řadu mých zákazníků je to dnes již pouze "virtuální firma", u které je nemožné cokoliv reklamovat nebo je reklamace natolik náročná a otravující, že s tím nemíní prostě ztrácet čas a zařídili se podle toho.
Vlastimil
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42855Příspěvek Tonny

Gebič píše:
Tonny píše:Reklamace mapa 870.3417
Tento případ nelze znovu otevřít nebo aktualizovat. Pokud potřebujete další pomoc, odešlete nový dotaz kliknutím na kartu Zadat dotaz.
Historie komunikace...
atd... Ztratili zákazníka....
Tak o tom furt nemluv a udělej to... :palec:
Dobrý den
- níže posílám kopii reklamace a Vaši odpověď.
PODÁVÁM REKLAMACI na skutečnost, že jste ve lhůtě 30 dnů nevyřešili problém s nekvalitní mapou, kde jsou špatně názvy ulic, viz text níže,
ani jste nenavrhli žádné řešení ve formě nějaké kompenzace.
Dále oznamuji, že vámi zaslaný TEXT /VIZ NÍŽE/ nepovažuji za VYŘEŠENÍ REKLAMACE.
Oznámení, že jste to dali k řešení technikům je sice pěkné, ale problém to neřeší.
Jsem vaším dlouholetým zákazníkem a komunikaci v případě špatných názvů ulic jsem předpokládal v úplně jiné rovině.
Takže shrnutí:
- do 30-ti dnů jste nevyřešili reklamaci map 870
- mapy jsou stále nekvalitní a nemám ani náznak nějakého návrhu kompenzace.
S pozdravem
......
/kopie komunikace/
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42880Příspěvek vrána

Já už to nemůžu číst, to je hrozný... rok od roku horší. I tom PDAčku se to v poslední době nějak mrší, ale tam to kladu za vinu poddimenzovanému HW Samsungu, který zajebal celou paměť nějakými svými nesmysly, které jdou odstranit jen nahráním neoriginálního SW, kde zase obvykle chybí některé užitečné funkce a hlavně (a úmyslně) ovládací prostředí (Touch wiz). Problém je totiž v tom, že právě tohle speciální ovládací prostředí (nástavba na Win 6.5 mobile) přináší mnohou nekompatibilitu s kdejakou aplikací, která na origo woknech bez problému fungovala. I ten TomTom sám o sobě na Samsungu nefunguje, ačkoliv je jinak s WIN plně kompatibilní - a je nutno nahrát speciální prográmek, který řídí přidělování portů, protože jinak je utrum. :zed:

Takže buď máte "prsťáka", kterého prsty nejde ovládat a klovete do displeje stylusem, jako vrána do hovna nebo kulhající línou mrchu (byť s osmistovkou procesorem), na které skoro nic kloudného nerozběhnete, zejména pokud se to týká práce se zvukem nebo obrazem. :nositka:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42893Příspěvek Tonny

Dobrý den,
velice Vám děkujeme za kontaktovaní zákaznické podpory TomTom.
Číslo Vašeho případu xxxxxx-xxxxxxx.
Na tento e-mail lze odpovědět pouze pomocí webových stránek společnosti TomTom nebo pomocí odkazu na konci e-mailu.
Jediná možnost oprav mapy je výdani nové verzi. Očekáváme, že bude to v srpnu.
V rámci kompenzace, prodloužíme Vám službu aktualizace mapy o 3 měsíce.
V případě jakýchkoliv dalších dotazů nebo připomínek neváhejte a obraťte prosím se na naši podporu. Můžete nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky na čísle +420 23 90 00 491. Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 16:00. Děkujeme Vám za výběr našich výrobků. Jsme přesvědčení o tom, že TomTom Vám ukáže tu nejlepší cestu.
S přátelským pozdravem,
Janusz Morawski
Tým zákaznické podpory TomTom

Takže nenechat se odbýt... tonny
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Uživatelský avatar
RoLs
Příspěvky: 43
Registrován: 24.6.2007, 10:18
Bydliště: CZ

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42904Příspěvek RoLs

Dnes když jsem aktualizoval Mapshare, objevila se tato nabidka

Obrázek

Ale neni to zadarmo, chteji za tu mapu zaplatit.

Má to nějakou souvislost s tou reklamovanou mapou?
Nebo je to upozornění na aktuálnější oblast mapy kterou v navi nemám kvůli místu nakopírovanou?
Ty oblasti by ale při změně měli být taky zdarma ne?

Obrázek
Tomtom Via 52 Europe Lifetime,TomTom GO 730 Traffic, Windows 10 Pro 64-bit, Firefox
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42905Příspěvek Gebič

Jako pekny, jiny krok jsem ani od TT necekal... Ale ruku na srdce, chybicka co je tedka v mapach me vubec nezasahla a myslim, ze ani tady uzivatele... Jeden chce odejit od TT a zebra o dalsi aktualizace zdarma, nechapu, kdyz chci jit pryc, zabouchnu dvere vyhodim navi do kose a jdu na novou, ne? ::grc::
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42906Příspěvek Tonny

Ad Gebič
- pokud to bylo na mne, já nežebrám o aktualizaci zdarma, to za prvé. Jen chci za své peníze to, co mi náleží. jestliže jsem si aktualizace předplatil a v některých obcích, kde to dosud fungovalo to nefinguje, tak je to špatně.
to, že tebe chybička nezasáhla neznamená, že nezasáhla jiné. A když nic jiného, tak jde o princip. V tomto rozkradeném a korupcí prolezlém státě mají peníze na vyhazování jen někteří, a jestliže mám aktualizace předplaceny do podzimu, nechápu, proč bych měl navi vyhazovat.
Nemusím sice obracet každou korunu, ale na druhou stranu nemám na to, abych dotoval šlendrián a faktickou chybu u dodané mapy tím, že budu mlčet.
Pokud zdejší debata byla o chybách map 870 a následně o tom, jak to komu vyřešili, tak nechápu, proč tema posouváš do roviny žebrá-nežebrá.
Docela jsi mne tím pojmem namíchl a nechápu, proč bych neměl vadné "zboží" reklamovat.
HOWG.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Mapy 8.70

Příspěvek: # 42907Příspěvek Gebič

Jde o uhlu pohledu, muj nazor znas... Kdyz pises konec, tak konec... Timto bych to uzavrel... :haha:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Zamčeno