aktualizace map +24 měsíců

Vše o navigacích značky TomTom
Jeka
Příspěvky: 25
Registrován: 7.4.2008, 19:00

Re: aktualizace map +24 měsíců

Příspěvek: # 37626Příspěvek Jeka

no koupena byla nekdy ve 3 mesici tohoto roku.., jo a mel bych udelat vse.. Uz sjem zjistil ze fakt nejnovejsi mapa pro moji NAV je 845.. :-( EVROPA

Jo a psal jsem na TT podporu tak uvidime...
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: aktualizace map +24 měsíců

Příspěvek: # 37627Příspěvek Gumídek

Na podporu píšeš zbytečně. Na mapu 850 čekáme všichni.....Zatím ještě nebyla dána do distribuce....Vyšly všechny, ale čeká se na západní evropu. A jelikož máš celou Evropu, jejíž součástí západní evropa je, tak ti ji to ještě nenabídlo ke stažení. Má vyjít každým dnem...A pro ostatní : tady je ten důvod, proč jsem se snažil vysvětlit, že příspěvek toho, co má TT910 a napsal, že mapu stáhl, zmate ty, co se v tom nevyznají. Už je to tady....to, že mapa pro ty více starší zařízení neobsahuje IQ routes těm nezkušeným moc neřekne.
Jeka
Příspěvky: 25
Registrován: 7.4.2008, 19:00

Re: aktualizace map +24 měsíců

Příspěvek: # 37628Příspěvek Jeka

no snad se dočkáme :-), mimo to jsem se chtěl zeptat.. aktualizuje se sám NAVCORE nebo se to musí hacknout třeba za rok ?.. Nebo se to automaticky aktualizuje při stahování nových map ?
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: aktualizace map +24 měsíců

Příspěvek: # 37629Příspěvek Gumídek

Klasicky přes TomtomHome. Pokud se objeví nový oficiální navcore, tak ti ho home nabídne. Stejně jako aktualizaci mapy, novou mapu, nebo navcore, a GPS quick fix...To se vše objevuje v poli, když klikneš na aktualizovat mé zařízení....Na můj navcore nekoukej. Není oficiální pro mé zařízení. Předem upozorňuji, neexperimentovat, pokud opravdu nebudeš už trochu silnější v kramflecích v tom, jak se v navigaci vyznáš...A vždy zálohovat....Chce to dělat pravidelně zálohu celého zařízení...Klidně i dvojmo. jednu přes TomTomhome, a druhou takto : otevřít jako externí disk a okopírovat do určené složky...
Ještě k neoficiálnímu Navcore : pokud není určen pro tvé zařízení, je nebezpečí, že něco nebude fungovat tak, jak má. Za další, navcore obsahuje boot, který bývá novější a vyšší řady. Instalací Navcore se přepisuje boot, a to už je zásah do zařízení. Může to v případě poruchy znamenat ztrátu záruky. To, že to někteří z nás risknou neznamená, že by to měli zkoušet i ostatní...je to opravdu jen na vlastní nebezpečí...
Jeka
Příspěvky: 25
Registrován: 7.4.2008, 19:00

Re: aktualizace map +24 měsíců

Příspěvek: # 37630Příspěvek Jeka

děkuji za vysvětlení.-. jojo kdysi jsem měl TT 720 ale podařilo se mi jen rozchodit nové mapy.. 835 v té době... myslím že to byly.. ale navcore jsem chtěl ale nenašel jak ho preflashovat.
Cami
Příspěvky: 1
Registrován: 20.8.2010, 20:00

Po aktualizaci problém

Příspěvek: # 39567Příspěvek Cami

Dobrý den,
potřeboval bych poradit,mám legálně zakoupnou navi TomTom GO 730,k tomu jsem si dokoupil aktualizace map,po nahrání nových map vše OK,ale zmizli mi všechny mnou uložené oblíbené,kde jsem mněl různé firmy atd. :shock3: dá se to nějak dohrát zpět ze zálohy kterou jsem provedl a pokud ano kde to najdu?Děkuji za radu navi využívám pořád a jsou pro mně důležité tyto body které jsem si uložil :cry:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: aktualizace map +24 měsíců

Příspěvek: # 39569Příspěvek Jirásek

1. příspěvek přesunut ze zbytečně založeného nového vlákna - http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=3&t=2758 ::prav::
2. využij velice užitečnou funkci hledání, například s heslem "oblíbené". Tento problém je tu vysvětlen snad 50x.
3. příště, prosím, více hledat a číst.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
hafca
Příspěvky: 164
Registrován: 19.4.2008, 18:07

Re: aktualizace map +24 měsíců

Příspěvek: # 39570Příspěvek hafca

Jestli máš kompletní zálohu neměl by to být problém. Ze staré mapy si do nové překopíruj soubor MapSettings.cfg. V něm jsou schované oblíbené, nastavení upozorňování na body zájmu atd..
TomTom GO 720T NV 9.430
jiander
Příspěvky: 8
Registrován: 13.11.2011, 20:35

Re: aktualizace map +24 měsíců

Příspěvek: # 44515Příspěvek jiander

Měl bych jeden dotaz: když si zaregistruji ten aktivační kód z víka krabice na dvouletou aktualizaci map, dostanu nějaké hlášení (emailem nebo v TT Home), že registrace proběhla úspěšně ?
TomTom XL; Navc.9.151; Boot 5.5274; Central Europe 880.3810
suap
Příspěvky: 106
Registrován: 29.3.2006, 15:34
Bydliště: Ml.Boleslav

Re: aktualizace map +24 měsíců

Příspěvek: # 44526Příspěvek suap

TTHome sice neznám (mám MyTomTom) ale myslím, že to bude podobné. Po zadání aktivačního kódu by se měla objevit hláška o úspěšné aktivaci, nebo o neplatnosti kódu.
Zrovna jsem to řešil přes podporou, protože díky tomu, že MyTomTom pořád nemá zprovozněné všechny slibované funkce :pistol: jsem aktivaci odkládal, až jsem prošvih těch 90 dnů (skoro o 2 měsíce). Stačilo jim poslat naskenované kopie faktury a kódu z krabice a obratem mi službu zapnuli. Musím je pochválit za okamžitou rekci. :?:
TomTom GO 1005T
Odpovědět