Problem s TOMTOM Home

Vše o navigacích značky TomTom
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Příspěvek: # 3594Příspěvek faltak

Steve píše: Nevite nekdo, proc mi TTN Home, kdyz prej nej spustim TTN GO 910 ukazew verzi software 6.522, kdyz v TTN GO 910 mam 6.524 a tato verze se mi zobrazi, kdyz mam zarizeni mimo PC. Pritom mi TTN Home hlasi, ze neni nic k aktualizaci.

To je chyba TT home, stahni si posledni verzi a melo by to byt v poradku
KarlvonBahnhof
Příspěvky: 24
Registrován: 21.8.2006, 8:31
Bydliště: Praha

Příspěvek: # 3595Příspěvek KarlvonBahnhof

Steve píše: Nevite nekdo, proc mi TTN Home, kdyz prej nej spustim TTN GO 910 ukazew verzi software 6.522, kdyz v TTN GO 910 mam 6.524 a tato verze se mi zobrazi, kdyz mam zarizeni mimo PC. Pritom mi TTN Home hlasi, ze neni nic k aktualizaci.


@steve, @faltak
To je v pořádku. "Normálně", při stahování nové verze firmware pro GO910, stáhne TT Home do PC ještě i novou knihovnu .dll pro komunikaci PC (TT Home) s připojeným GO910. Tak to bylo i v případě 6.522, v instalaci TT Home najdeš v adresáři Navigator Dlls knihovnu 6-522-7709-1.dll, pŕedtím pro 6.520 to byla 6-520-7690-2.dll
Jenže tentokrát, v případě firmware 6.524, se nová knihovna "6-524-7711-1.dll" nekoná, TT Home dále v PC předpokládá (a vyuźívá) tu pro 6.522. Verzi firmware TT Home nezjišťuje pŕímo z GO910, ale "načte" si ji lokálně...
Vše je v pořádku, jsem na tom úplně stejně...

Toto je tedy "feature" TT Home, nikoliv bug :-( Nic nestahuj, nic se nezmění.
Samsung Galaxy Note 8, Android 8.0.0
Salambo
Příspěvky: 9
Registrován: 8.3.2007, 8:56

Příspěvek: # 3652Příspěvek Salambo

Ahoj, prosím o radu při aktualizaci navigace přes TOM TOM HOME. Pokaždé když se ji snažím provést tak mi to hodí hlášku : Při připojování s TomTom Plus došlo k chybě. Zkuste to později prosím. Nevím co dělám špatně. Děkuji moc Mám TOMTOM ONE NEW :cry:
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Příspěvek: # 3656Příspěvek faltak

mas povoleny pristup na net ve firewallu?
Salambo
Příspěvky: 9
Registrován: 8.3.2007, 8:56

Příspěvek: # 3658Příspěvek Salambo

Teď už budu za totálního blbce, ale kde zjistím tvoji radu ohledně firewallu? Díky
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3662Příspěvek Jirásek

to Salambo
Trochu humoru, nic ve zlém.
Tvoje přezdívka Salambo je možná špatná :? , neměla by býti IT BIMBO :lol: :P :lol:

Přečti si SZ (klikni po přihlášení nahoře na nové zprávy)
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Salambo
Příspěvky: 9
Registrován: 8.3.2007, 8:56

Příspěvek: # 3664Příspěvek Salambo

To jirásek:

Je pravda, že žádný IT expert nejsem, ale už jsem si poradil :D Bohužel mi TT Home nefungoval z diskety a musel jsem si stáhnout verzi z netu a teď už to funguje jak má. takže děkuji za pomoc a doufám, že jsem moc neotravoval. :roll:
Vladimír Kolka
Příspěvky: 2
Registrován: 6.6.2007, 16:00

Re:

Příspěvek: # 5171Příspěvek Vladimír Kolka

faltak píše: probelm s TT home vyresen. Vse dela kerio personal firewall. Pokud ho odinstalujete, tak vse maka jak ma

Ahoj, mohl bys mi poradit, kde to Kerio najdu? Hledal jsem v PC, ale nikde jsem ho nenašel. Přesto mi Tom Tom Home s Tom Tomem One New nespolupracuje. Přístroj svítí, že je připojen přes USB, ale pořád mi to píše, že mám Tom Tom připojit k PC. Nevíš, kde by mohl být ještě problém? Dík
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Re: Problem s TOMTOM Home

Příspěvek: # 5173Příspěvek faltak

kerio je personal firewall. Zkus si stahnout posledni vezi TT Home
Vladimír Kolka
Příspěvky: 2
Registrován: 6.6.2007, 16:00

Re: Problem s TOMTOM Home

Příspěvek: # 5174Příspěvek Vladimír Kolka

faltak píše: kerio je personal firewall. Zkus si stahnout posledni vezi TT Home

To jsem včera udělal na tom Tomu, ale nic. Pořád stejné. Zkoušel jsem to i na Noteboku u dcery, ale taky to nefunguje. Už si nevím rady.
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Problem s TOMTOM Home

Příspěvek: # 5198Příspěvek *MC*

připojit tomtoma k usb, zapnout tomtoma a potvrdit na něm "připojit k pc". Základ je mít ODINSTALOVANÝ KERIO jinak se nespojíš přez internet. Kerio najdeš v přidat odebrat programy
Sygic Aura HTC
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Re: Problem s TOMTOM Home

Příspěvek: # 5203Příspěvek faltak

Presne tak, kerio nesmi byt vubec v PC naistalovane, jinak to proste nefunguje
martinvra
Příspěvky: 2
Registrován: 9.8.2007, 12:10

Re: Problem s TOMTOM Home

Příspěvek: # 6625Příspěvek martinvra

Já mám Kerio nainstalovaný a světe div se, navigace se připojuje k netu bez problémů. Stačí jen aplikaci přístup povolit.
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Re: Problem s TOMTOM Home

Příspěvek: # 6629Příspěvek faltak

to vim, ze musim aplikaci povolit pristup. Ale mne proste ani kerio nezada abych TT home pristup povolil. Upozornuji, ze u ostatnich, novych programu, ktere jeste nemam v pravidlach, mi kerio vzdy upozorni. Ale ted vyslo nove TT home 2, tak to mozna chlapci z TT jiz opravili
tomasnovak
Příspěvky: 10
Registrován: 31.7.2007, 6:24

Re: Problem s TOMTOM Home

Příspěvek: # 6816Příspěvek tomasnovak

Hezky vecer preji,

Mam problem se zaseklym TT GO 910. Pripojil jsem TT k pocitaci spustil jsem si TT home a aktivoval jsem si ,,MY GO 91O,, pak jsem ho pres ,,Moje zarizeni ,, odpojil a snazil jsem se ho vypnout stisknutim tlacitka na TT. Obrazovka zesedivela - vydava svetle svetlo. Je kompletne zasekly neda se od te doby zapnout ani vypnout a neda se pripojit uz ani k pocitaci. TT home stale hlasi - zarizeni nepripojeno.
Rad bych se Vas zeptal jestli se Vam to take nestalo, popripade nevite jak zasekly TT znovu rozchodit.

Dekuji za pomoc

Tom
Odpovědět