Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Vše o navigacích značky TomTom
rhesus
Příspěvky: 7
Registrován: 30.10.2007, 15:42
Kontaktovat uživatele:

Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8621Příspěvek rhesus

Mám TomTom ONE New Edition a omylem jsem si smazal originální paměťovou kartu. Firmware jsem stáhnul pomocí TomTom HOME, ale nemůžu sehnat mapy TomTom Map v6.7 PL CZ SK HU (nechápu, že nejsou na přiloženém CD :zamysl: ). Nemohl byste mi je někdo poslat .. zaregistroval bych si je vlastním produktovým klíčem (vše mám originál a zaplacené). Díky rh
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8624Příspěvek Crusy

Co zkusit trochu hledat na NETu...a co ti řekli na TT podpoře???
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
abc
Příspěvky: 7
Registrován: 19.9.2007, 20:33

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8626Příspěvek abc

A proč si to nestáhneš z torrentů???
Naposledy upravil(a) abc dne 30.10.2007, 22:35, celkem upraveno 1 x.
MB slk 200k R171
TomTom one new
rhesus
Příspěvky: 7
Registrován: 30.10.2007, 15:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8629Příspěvek rhesus

Na netu hledám dva dny .. google, emule, fóra, pokusy o opravu FAT na flashce a podobně. Na tlf-podpoře mi frajer řekl, že legálně to nestáhnu, nejlepší bude, když to okopčím od někoho, kdo má stejnou navigaci, nebo reklamovat (na soft se reklamace nevztahuje).

torrent neumim (navíc to, co hledám tam není) .. chci mít originál, když jsem za to dal prachy. Z emule jsem stáhnul WE+CE, uvidíme, jestli to bude fungovat, v nejhorším bych to tam dal, než seženu ty původní.

Nicméně pořád chci ten origoš, i když u nás v ČR je "nekrást" pořád sprosté slovo. Jestli to tedy někdo máte a máte chuť věnovat mi 100MB uploadu, tak mám i ftp, kam mi to můžete nahrát.

Díky rh
rhesus
Příspěvky: 7
Registrován: 30.10.2007, 15:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8630Příspěvek rhesus

abc píše:A proč si to nestáhneš z torrentů???Třeba tady:
SMAZÁNO
Mohl bys mi, prosím, nahrát na to ftp původní obsah karty? Moc by mi to pomohlo. Kdyžtak ICQni, nebo mailni na rh&utia.cas.cz

Dík rh
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8636Příspěvek Crusy

Asi se to tu stejně brzo zamkne,ale přeci..jakej je rozdíl to někde stáhnout a "nekrást" nebo to stáhnout od někoho,kdo ti to pošle???????To ti taky můžu věřit a nemusím,žes to koupil nebot at tak jako tak to prostě od "někoho" bude.Připomíná mi to ...já bych chtěl......
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8638Příspěvek Crusy

viz.jeden z mnoha příspěvků z jiných stránek - Shadowork.Net...Ahoj, pri snaze o zalohovani na TOMTOM ONE REGIONAL nelze precist z adresare PL-CZ-SK-HU ( ver.675 1409) soubor cline.dat. Nemel by ho prosim nekdo k dispozici? Diky
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
rhesus
Příspěvky: 7
Registrován: 30.10.2007, 15:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8640Příspěvek rhesus

Crusy píše:Asi se to tu stejně brzo zamkne,ale přeci..jakej je rozdíl to někde stáhnout a "nekrást" nebo to stáhnout od někoho,kdo ti to pošle???????To ti taky můžu věřit a nemusím,žes to koupil nebot at tak jako tak to prostě od "někoho" bude.Připomíná mi to ...já bych chtěl......
Věř, čemu chceš. Rozdíl je v tom, že budu mít něco, za co jsem zaplatil, a ne mapy celý Evropy ve vyšší verzi (btw - WEaddon jsem si koupil, ale bez těch českejch nejde). Kdybych o to stál, tak použiju stažený nejnovější mapy a nehádám se tu s tebou. Nevím, co je to ...já bych chtěl......
Jestli to tu nějakej admin zamázne, tak to pochopím. Patrně má podobné zkušenosti jako my oba.
=== edit ===
nechci verzi 6.75, ale verzi 6.7 na kterou mám koupenou kartu s product key
rhesus
Příspěvky: 7
Registrován: 30.10.2007, 15:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8641Příspěvek rhesus

Pokud byste někdo věděl o obchodě, kde by se ty mapy daly koupit, tak sem prosím hoďte odkaz nebo "aspoň naznačte" :D

Dík rh
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8653Příspěvek Gumídek

Pokud jsi si koupil TT One new s mapami,tak je číslo mapy zapsané v navi.Zavolej na podporu TomTom tel: 239000491. Linka je v češtině.Vždy když jsem řešil nějaký problém,tak mi v pohodě vyšli vstříc.Zkus to,za to fakt nic nedáš....
rhesus
Příspěvky: 7
Registrován: 30.10.2007, 15:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8663Příspěvek rhesus

Gumajz píše:Pokud jsi si koupil TT One new s mapami,tak je číslo mapy zapsané v navi.Zavolej na podporu TomTom tel: 239000491. Linka je v češtině.Vždy když jsem řešil nějaký problém,tak mi v pohodě vyšli vstříc.Zkus to,za to fakt nic nedáš....
Tam jsem volal (hned jako první věc), řekli mi, že se mi neporadí, a že mapy patrně už legálně nedostanu. Nicméně to ještě zkusím. Jsem zaregistrovaný na jejich webu, používám pravidelné updaty, prostě všechno.
Upřesním svůj problém - na kartě mám jen jeden soubor (nevím teď jméno, je malej, asi ho udělá navi na každé prázdné SD), ale karta vypadá zaplněná (má málo volného místa). Myslím, že při nešetrném odpojení od PC došlo k poškozeni FAT (pokusy o opravu k ničemu nevedou - najdu jen soubory s omezenou zárukou pro nějaké státy). Číslo produktu samozřejmě vím, je napsané na tmavošedé klikyhákované kartě.
Napadá mě zatím jen jedno řešení .. koupím ještě jednu navigaci (6 litrů :( ) pro někoho z rodiny a z ní to tam nakopíruju. Potom si udělám zálohu na CD.
rhesus
Příspěvky: 7
Registrován: 30.10.2007, 15:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8664Příspěvek rhesus

No .. tak jsem právě opět hovořil s člověkem na telefonické podpoře. Nakonec jsme se dohodli, že mi vyreklamují kartu (bez přístroje), takže ji budu posílat do Holanska, protože u nás není autorizovaný servis. Snad to dobře dopadne.
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 8672Příspěvek Gumídek

Máš ode mne SZ,přečti si jí....nutné!!!
Kaliban123
Příspěvky: 21
Registrován: 6.11.2007, 17:24

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 9686Příspěvek Kaliban123

Chci se zeptat jak to dopadlo řeším těď podobný problém
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Mapy Pl-Cz-Sk-Hu pro TomTom ONE NEw

Příspěvek: # 9696Příspěvek Gumídek

Pošli SZ Rhesusovi. Ale nevím jak to dopadlo,už se neozval.Takže se ti asi neozve.Ale napiš jaký řešíš problém,třeba ti někdo pomůže.
Odpovědět