Radary D1

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary D1

Příspěvek: # 7714Příspěvek freewall

....vždyť to říkám, že nemáš den... :)

Vždyť já s tebou souhlasím. Jestli se něco jmenuje úsekový radar, tak jak z názvu vypylýva měří rychlost za v nějakém úseku - čili úsek mezi body třeba A a B - z logiky věci pak vyplývá, že v takovém případě musí být kamera v bodě A a pak na konci úseku, čili v bodě B a ta pak vyhodnocuje za jak dlouho jsme úsek projeli....... akorát to říkám (nebo píši) úplně v klidu....... a ten klid, resp. nervozu jsem měl na mysli.

Pokud se mýlím, tak sorry a pak jako když jsem tu nebyl :D
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary D1

Příspěvek: # 7717Příspěvek Gumídek

Ok.Já v klidu jsem.Pokud bych nebyl v klidu,nemohl bych psát.To jen tak vypadá,že jsem naštvaný...Tak ať mne nikdo pořád nepřesvědčuje o opaku,že má úsekové měření jednu kameru,a ještě k tomu pohyblivou a na sloupu vysokém cca 8-10 metrů :evil: .Jsme soudní lidé.Všichni jsme měli ve škole fyziku,matematiku,a doufám,že si z těchto oborů i něco pamatujeme.Informace typu,jeden známý povídal jsou dost k ničemu.Informace,pokud je chci někde ventilovat,musí být něčím podložená.Anebo ji uvedu,že nevím,a požádám ostatní o názor.Ale vyslechnout názor,a stále jako kaflemlejnek opakovat,že to asi tak není,svědčí o tom,že jsem cizí názor slyšet nechtěl....Tak...Já ale reaguji na to,co jsi napsal ty Freewale,ale tebe se to týká jen jako diváka...Chi,chi.. ;) ..Už dost.To,že nás spoutávají radary,je pravda.Ale zase bychom neměli vidět bubáka za každým rohem.Ještě může být hůř.Podívejte se na databázi Švýcarska.Byl jsem tam cca před měsícem,a tam je to šílený.Na dálnici stac.radary každých 10km,v tunelu o délce 2km dva radary.... :KO: To je to u nás ještě paráda..... :janic:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary D1

Příspěvek: # 7718Příspěvek freewall

Ty jsi holt malý Drda...... :D , takovej malej spisovatel :zub:

Ale jsem rád, že mluvíš, resp. píšeš :jupi: , jinak by to tady bylo mrtvé kino :roll:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary D1

Příspěvek: # 7731Příspěvek Gumídek

Freewale.ty mne vždy dostaneš a rozesměješ. :zub:
Odpovědět