zamrznutí tomtom one xl

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
ludikb
Příspěvky: 13
Registrován: 24.2.2007, 11:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

zamrznutí tomtom one xl

Příspěvek: # 12118Příspěvek ludikb

Prosím poradte.... dnes po zapnutí Toma ,najede aplikace a když si chci zadat trasu tak při zadání prvního písmena ulice se přístroj sekne a konec . Zkoušel jsem podle návodu od podpory soft reset ,clear flash, výmaz aplikace a následné stáhnutí sz tomtom home. všechno proběhne ok ,ale porád to samé. při najetí na obrazovku se v levé části objeví na chvíli ... nelze ukládat trasu, dost dlouho trvá než se napojí na satelit a po té okamžitě zámrz.
TomTom one xl ,EE,RDS,
ludikb
Příspěvky: 13
Registrován: 24.2.2007, 11:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrznutí tomtom one xl

Příspěvek: # 12123Příspěvek ludikb

Takže hlásím, že už jsem to odstranil :) . vymazal jsem všechny položky v tomovi a udělal clear flash, nahrál z5 všechny složky a zapnul. Nic se nastalo. to samé jsem udělal úplně stejně ještě jednou a bylo po problému!!!! Jen by mě zajímalo proč to vzniklo ,nic jsem 3 dny nestahoval ,nic neměnil ...takže .......
TomTom one xl ,EE,RDS,
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: zamrznutí tomtom one xl

Příspěvek: # 12164Příspěvek Gumídek

A mažeš ujeté trasy? Ony se totiž všechny v přístroji ukládají.Občas je dobře:(postup) "navigovat,ujeté trasy,vymazat,vymazat všechny?,ano,"a je to. U některých přístrojů toto způsobuje problémy. A za druhé: Někteří,když dojedou na místo,nemažou trasu-to také dělá problém. Kolegova navigace skončila kvůli tomtuto v opravě....Jezdil s ní čtrnáct dnů,a zadával stále jen "navigovat na","navigovat na",a nemazal tu ujetou trasu....
Uživatelský avatar
pschonmann
Příspěvky: 85
Registrován: 15.6.2007, 14:36

Re: zamrznutí tomtom one xl

Příspěvek: # 12200Příspěvek pschonmann

Trosicku demence, aby projeta trasa zatuhavala pristroj, ale budiz vami proverena praxe.
Kdyby v TT udelali tedy po dojeti na misto urceni smazani trasy. Moznost vypnout zapnout, jak se komu hodi.
Obrázek
Odpovědět