Problem s TOMTOM Home

Vše o navigacích značky TomTom
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Problem s TOMTOM Home

Příspěvek: # 2987Příspěvek faltak

Nejak mi nefunguje Tomtom Home posledni verze. Pri spusteni mi vzdy vyleti procak na 100 % a nejde s tim nic delat. Nepodari se mi ani prihlasit a zkontrolovat aktualizaci. Zkousel jsem to na dvou PC a dela to porad. Nevite nekdo co s tim???
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Problem s TOMTOM Home

Příspěvek: # 3021Příspěvek *MC*

Jo, načte se mi jen obsah Tomtoma a pak se pořád přihlašuje k TomtomPlus,ale nic. Zaseká mi to celej pc a nejde ukončit. Heslo vše mám v navi nastavený správně. Dělá mi to s verzí Home jak origo s CD tak i tu nejnovější staženou. Nevím proč :(
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Příspěvek: # 3025Příspěvek faltak

tak jsem zjistil, ze pokud nejsem pripojen k internetu, tak vse slape jak ma, jen tedy nefunguje aktualizace. Jakmile, ale zapnu internet, tak mi se to zase snazi pripojit a procak mi vyjede na 100%.
Kamikaze
Příspěvky: 10
Registrován: 11.1.2007, 12:20
Bydliště: HK

Příspěvek: # 3102Příspěvek Kamikaze

Tak to jsem na tom uplne stejne.. Mam TT510, pokud mam nainstalovanou starsi verzi z cd tak se i pripojim na web, podivam se na aktualizace, co si muzu stahnout atd.. Sice mi to hlasi ze si mam stahnout novou verzi, ale nejak to chodi, jakmile si stahnu tu novejsi verzi je to v.... To same co Vam, stale se nekam pripojuje a nic................
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Příspěvek: # 3104Příspěvek faltak

se starou verzi ani nové aktualizace nezkontroluji, proste to nejde
Kamikaze
Příspěvky: 10
Registrován: 11.1.2007, 12:20
Bydliště: HK

Příspěvek: # 3106Příspěvek Kamikaze

To Faktak:

Muzu Ti zkusit dat k dispozici verzi co mam a muzes to zkusit, ja se s ni pripojim.. A prohlizim napr.. nove hlasy, barevne verze atd...

Dej vedet jestli mas zajem..
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Příspěvek: # 3109Příspěvek *MC*

Kamikaze píše: To Faktak:

Muzu Ti zkusit dat k dispozici verzi co mam a muzes to zkusit, ja se s ni pripojim.. A prohlizim napr.. nove hlasy, barevne verze atd...

Dej vedet jestli mas zajem..

tak to kdyžtak někam upni, třeba na nahraj.
Skoušel sem to u kámoše a tam se mi to připojí :-/ dneska sem přeinstaloval widle a stejně nic ...
Kamikaze
Příspěvky: 10
Registrován: 11.1.2007, 12:20
Bydliště: HK

Příspěvek: # 3110Příspěvek Kamikaze

Dneska uz se k tomu nedostanu, ale hned zitra rano to hodim na ftp a dam sem odkaz.. Zkousel to i kamarad a tomu to taky jede.. A kdyz stahne aktualizaci tak je v pr......
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Příspěvek: # 3114Příspěvek faltak

zkus ji nekde dat. Ma to nejakou spojitost s pripojenim k netu. Kdyz jsem odpojil net, tak vse slapalo. Mam posledni verzi z ledna 2007 a taky to nejde, a to jsem to zkousel na 4 ruznych PC
Kamikaze
Příspěvky: 10
Registrován: 11.1.2007, 12:20
Bydliště: HK

Příspěvek: # 3117Příspěvek Kamikaze

Tak tady to je:

http://kamikaze.cz-e.net/TomTom/TomTom.rar

Je to verze ktera se mi pripoji na web TomTomu a muzu prohlizet a stahovat.. Zkuste to a dejte vedet..
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Příspěvek: # 3122Příspěvek *MC*

Kamikaze píše: Tak tady to je:

http://kamikaze.cz-e.net/TomTom/TomTom.rar

Je to verze ktera se mi pripoji na web TomTomu a muzu prohlizet a stahovat.. Zkuste to a dejte vedet..


KONEČNĚ FUNGUJE :!: DÍKY :!: :P NOVOU VERZI SI MŮŽOU STRČIT ZA KLOBOUK, S TOUHLE TO BĚHÁ JEŠTĚ RYCHLEJI :!:
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Příspěvek: # 3500Příspěvek faltak

probelm s TT home vyresen. Vse dela kerio personal firewall. Pokud ho odinstalujete, tak vse maka jak ma
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Příspěvek: # 3510Příspěvek *MC*

faltak píše: probelm s TT home vyresen. Vse dela kerio personal firewall. Pokud ho odinstalujete, tak vse maka jak ma

lepší je v keriu ho povolit než odinstalovat kerio :wink: :idea:
Steve
Příspěvky: 10
Registrován: 9.7.2006, 10:19
Bydliště: Nýřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3592Příspěvek Steve

Nevite nekdo, proc mi TTN Home, kdyz prej nej spustim TTN GO 910 ukazew verzi software 6.522, kdyz v TTN GO 910 mam 6.524 a tato verze se mi zobrazi, kdyz mam zarizeni mimo PC. Pritom mi TTN Home hlasi, ze neni nic k aktualizaci.
Přílohy
TTN Home.jpg
Ukazka z aplikace TTN Home
TTN Home.jpg (203.33 KiB) Zobrazeno 5206 x
PDA ASUS A639, A-DATA SD 2GB, TTN 6
http://www.want.cz
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Příspěvek: # 3593Příspěvek faltak

*MC* píše:
faltak píše:probelm s TT home vyresen. Vse dela kerio personal firewall. Pokud ho odinstalujete, tak vse maka jak ma

lepší je v keriu ho povolit než odinstalovat kerio :wink: :idea:


Chlapče to je velky omyl. Povolenim nebo samotnym vypnutim firewallu nic nevyresis, kerio nesmi byt vubec v systemu. Jsem to zkousel.
Odpovědět