GPS z USA a přehrání sw

Vše o navigacích značky Navigon
Odpovědět
wowar
Příspěvky: 2
Registrován: 17.4.2008, 13:18

GPS z USA a přehrání sw

Příspěvek: # 15045Příspěvek wowar

Zdravim, zvažuju nákup navigace z USA (kvůli ceně) a zajímá mě, jak moc problematický je nahrát u nás novej software aby to "mluvilo česky" a mělo aktuální mapy ČR. Taky jaká značka je na tohle nejvhodnější, aby mě nestálo nahrání víc, než bych ušetřil.
Konkrétně se mi nejvíc zamlouvá Navigon 2100 nebo 7100...
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS z USA a přehrání sw

Příspěvek: # 15067Příspěvek MilanSu

Neznám samozřejmě tvoje možnosti, ale vzhledem k dnešní ceně navigací a Tvému požadavku na následné nahrání jiné aplikace mi finanční úspora nepřipadá zřejmá , navíc i otázka záruky. To co ušetříš na ceně dáš za nový SW, ale proti gustu žádný dišputát.
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
pschonmann
Příspěvky: 85
Registrován: 15.6.2007, 14:36

Re: GPS z USA a přehrání sw

Příspěvek: # 15100Příspěvek pschonmann

Není žádný problém.
Obrázek
wowar
Příspěvky: 2
Registrován: 17.4.2008, 13:18

Re: GPS z USA a přehrání sw

Příspěvek: # 15113Příspěvek wowar

Možnosti nejsou valný, ale GPSku kupujeme do dvou, tudíž strop je 9000,-. Navigon by i přepravou apod. vyšel pořád o 2k levněji, přece jen je to pro studenta dost :)) "Není problém" znamená - ? Dejme tomu, že si koupím Navigon 7100, dojdoe ze států, co pak... kolik mě to bude stát (vč. varianty řekněme zadarmo)?
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: GPS z USA a přehrání sw

Příspěvek: # 15121Příspěvek Gumídek

Jestli ti jde o cenu a kvalitu map v České republice,tak si kup Tom Toma a neřeš úsporu z devíti tisíc na sedm..Navíc problém se zárukou...já jsem Tom Tom XL koupil za 6.8 s mapami Eastern Europe, a teď stojí okolo 5tis,mluví česky a zde si můžeš sehnat i verze ženského hlasu........A je mi líto,nemusíš nic shánět,nahrávat atd....Prostě jdeš a koupíš...a má Map.Share,takže bych fakt nic neřešil.Mám už druhého TT a jsem velmi spokojen. Živím se ježděním,takže potřebuji kvalitní mapy. Sjel jsem s TT celou Evropu(mám ještě mapu celé Evropy),a neměl jsem problém....
Odpovědět