Bankomaty_Komercni_banka

Off Topics...
Zamčeno
Michalecek
Příspěvky: 2
Registrován: 29.7.2007, 10:10

Bankomaty_Komercni_banka

Příspěvek: # 16653Příspěvek Michalecek

Sorry, já debil jsem přidal novou kategorii ve snaze přidat si něco do oblíbených. Můžete to někdo smazat? Případně poradit jak si něco přidat do oblíbených? Není to moc intuitivní :-/

EDIT: Aha, na hvězdičku už jsem přišel. Zbývá odstranit mnou založenou kategorii...
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Bankomaty_Komercni_banka

Příspěvek: # 16654Příspěvek Docent

To je fakt, přidat kategorii do oblíbených je fakt nesmírně složitá činnost, se divím, že na to Jirásek ještě nenapsal kuchařku... :zamysl: . Ježkový voči :zed: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Michalecek
Příspěvky: 2
Registrován: 29.7.2007, 10:10

Re: Bankomaty_Komercni_banka

Příspěvek: # 16655Příspěvek Michalecek

Čekal jsem že někdo s hodně příspěvky začne rejpat. Ale sorry, když vlezu do oblíbených, nic tam není a dole je políčko přidat kategorii... Možná by někdo kuchařku mohl napsat.

A teď stejně koukám, že je asi soukromá nebo co, takže ji vidím jenom já. Tak na to kašlete.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Bankomaty_Komercni_banka

Příspěvek: # 16658Příspěvek Docent

Když klikneš na tu pěticípou hvězdičku úplně vpravo v řádku s názvem kategorie, tak ti nezežloutne?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Bankomaty_Komercni_banka

Příspěvek: # 16659Příspěvek Jirásek

Přiznám se, že mi chvilku trvalo, než jsem pochopil o co jde. Asi jsem dnes trochu :silis: (a možná nejen dnes :mad2: ).
Nic se nestalo, alespoň jsi to zkusil. Kuchařku psát nebudu, pouze ještě poradím :blee: . Pro případné odstranění vlastní nepotřebné kategorie je tu vlastní vlákno - TADY. Admini to potom smažou.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bankomaty_Komercni_banka

Příspěvek: # 16661Příspěvek Henry

V zobrazení Oblíbených kategorií jsem dal pryč řádek pro vytvoření nové kategorie, aby to už nikoho dalšího nesvádělo k tomu, že se do oblíbených přidávají takto. Navíc jsem tam přidal informativní text v případě, že uživatel nemá žádnou oblíbenou kategorii.
A tu kategorii jsem vymazal.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Bankomaty_Komercni_banka

Příspěvek: # 16670Příspěvek Jirásek

Problém posán, vysvětlen a doufám že úspěšně vyřešen. Henry :palec:
Aby to nesvádělo, tak ZYMYKÁM
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Zamčeno