II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Off Topics...
Zamčeno
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31441Příspěvek rossini

Proti termínu nic nemám, jen opravdu sežeňte něco s WiFi. Já na Moravě vím o spoustě "výjezdních" hospod včetně konf. sálu a projektoru, wifi atd. za super cenu. Např. kousek od Brna. Co se pokoje týče, zaplatím cokoliv (tím myslím, že raději si připlatím a budu spokojený). Vzhledem k tomu, že nám asi nikdo nenabídne tolik jednolůžáků, rovnou si vezmu dvoulůžko, ale pojedu sám, tzn. 1kus :usmev:
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31445Příspěvek Jirásek

sežeňte něco s WiFi. Já na Moravě vím o spoustě "výjezdních" hospod včetně konf. sálu a projektoru, wifi atd. za super cenu.
Kurňa, tak proč se snažím. Nahoď pár lokalit .....Třeba ráno :nositka: :cheers: Vždyť já už na tom strávil několik večerů :pc: , hledám na webu jak kok...., a on 8-) si napíše toto. :zed: :zed:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31447Příspěvek Docent

rossini, prozradím ti sladké tajemství :-D: máme tady kategorii CZ-WIFI_FREE :mad2: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31451Příspěvek Jirásek

Tak informace od Šlechtů :
Cena jednolůžkáče 450,- Kč/noc (což mi připadá slušné)
Mají tam WiFi, salonek. Viz můj příspěvek z 12.9. Termín volný, chtějí však závaznou objednávku. Počkám do středy, pak ji pošlu, pokud souhlasíte.
Zatím to vypadá na 6 jednolůžáků :zamysl: . Rossini, pokud máš přímé spojení na MilanaSu (mám pocit že v poslední době se tu nevyskytuje příliš často), pokus se zjistit zda má zájem.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31452Příspěvek rossini

Milan se podívá večer na fórum a odpoví. Já to beru - pokud se teda bavíme o tom termínu "25"... 1 človák
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31453Příspěvek Docent

A nechtěli by si aktualizovat web?
Cena lůžka je 380 Kč za den bez snídaně, ...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
fox50
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 12:29
Bydliště: Praha

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31454Příspěvek fox50

Mám tento měsíc dost nacpáno, takže se ptám, bude návštěva centra JSDI jak bylo plánováno?
Pokud by byla tato jedinečná šance, asi bych měl velkej důvod nějakou již naplánovanou akci zrušit (a udělat si doma peklo). :)
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31456Příspěvek Jirásek

Docent píše:A nechtěli by si aktualizovat web?
Cena lůžka je 380 Kč za den bez snídaně, ...
To je pultová cena za lůžko při obsazení celého pokoje (2 lůžák - dvě osoby). Nám to nabízejí za 350,-. Avšak při obsazení pokoje pouze jednou osobou nám účtují 450,-. I tak mi to připadá jako slušná cena, zablokujeme skoro celou kapacitu polovičním počtem. Jsou to nové podkrovní pokoje s příslušenstvím, po totální rekonstrukci (respektive nové výstavbě). U 9skal, což je vedle, požadují 900,- za noc.
Vzhledem k požadavku samostatného spaní, jsem cenu 350,- vůbec neuváděl.


Pro Foxe - JSDI (Ostrava) je trochu z ruky, na to nevidím. Mám tedy brát, že se srazu v říjnu nezúčastníš? Abych ti nezamlouval pokoj. Díky za info, třeba přes SZ.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31457Příspěvek Docent

Mno, termit "zablokujeme kapacitu" bych v tomto případku nepoužíval, spíš "využijeme kapacitu". Koncem října, pokud svátek 28. nepřipadne na Po nebo Pá, je už všude pusto a prázdno, na Šumavě se nám jednou stalo, že už ani nechtěli narazit sud piva, že od 1.11. mají zavřeno a už by ho nevytočili :palce: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31459Příspěvek MilanSu

Zdravím vespolek, trochu teď poi.cz z časových důvodů zanedbávám (rekonstrujeme byt takříkajízć z gruntu a navíc mi ještě k tomu vážně marodí jak otec tak tchán, tkaže dost času strávím cestami po nemocnicích), ale sraz si nenechám (snad do toho nic nevleze) ujít. Mluvil jsem dnes s Rossinim a pochytil jsem jenom datum 25 myslel jsem 25.9., ale jestli jsem to dobře pochytil v diskusi, mělo by se jednat o 23.-25.10. což mám zatím "totálně" volno (respektive udělám si ho).
Pokud se týká ubytování, preferuji jednolůžkáč a nebo "hluchého" spolubydlícího :usmev: (alespoň takto tvrdí manželka). Cenově se přizpůsobím možnostem, cena kterou píše Jirásek je naprosto v pohodě.
Pokud by se jednalo o termín 25.-27.9. mohl bych přijet až v sobotu během dne. V pátek mám již jednu akci, na kterou je navzan větší počet osob, takže to nemohu přesunout.
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31464Příspěvek Jirásek

Milane, je to říjen, viz poslední datum v anketě. Už si tě píšu do seznamu. Jsem rád že přijedeš. :jupi:
Tak už je nás 7 statečných :palce:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31467Příspěvek MilanSu

Myslel jsem si to, Rossini mě zastihnul mobilem při cestě z garáže, v dešti s deštníkem a cigaretou a to se hrozně blbě rozumí mobilu :grin:
Vybrané místo jsem se orientačně díval, téměř geometrický střed ČR :palce: , akorát si od nás neužiji moc mojí "oblíbené" D1.
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31475Příspěvek vrána

No tak pokud by to bylo v tom termínu koncem října, tak bych snad i mohl :zamysl: . Doufám, že se do toho zase něco nena*ere, protože v poslední době už nestíhám snad ani spát. Klidně se z Prahy s někým svezu a šábneme se o náklady, ale zatím si nejsem jist, kdy bych vyrazil - jestli v pátek nebo v sobotu. Je totiž dost možné, že v sobotu dopoledne ještě budu muset do práce.
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31476Příspěvek Docent

Já ti tady zase nechám zprávu, až nás ráno vyhodí a budem se nakvalt stěhovat jinam :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 31481Příspěvek Jirásek

Opakování je matka moudrosti. :mad2:
DATUM: víkend 23. - 25.10.2009 MÍSTO - Restaurace U Šlechtů, Milovy, Žďárské vrchy
Gumajz - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10.
Jirásek - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10.
míla-p - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10.
freewall - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10. - odjezd již v sobotu 24.10.
Rossini - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10.
Docent - 1x dvojlůžkáč - příjezd 23.10.
MilanSu - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10.
vrána (požární hlídka) - 1x jednolůžkáč (může spát i s někým, kdo v noci jezdí motocyklové závody, či kácí stromy, stačí se dohodnout přes SZ a já to zanesu do seznamu)
Fox50 - ??
Baharis ????

PROGRAM:
Pátek - příjezd účastníků, ubytování, přátelské posezení :cheers: (bez hlučných projevů !!!!!!)
Sobota - dopolední cross podzimní přírodou spojený s navigačními úkoly, odpoledne školení na téma POI.CZ, jeho provoz, užívání a změny (lektor 8-) Rossini), test, podvečer procházka do blízké Pražírny kávy Hofr (cca 1,5 km) spojená s ochutnávkou, večer vyhodnocení dopoledního crossu, volná diskuze se zaměřením na navigační techniku a POI.CZ
Neděle - dopoledne dle přání účastníků, vstřebávání nových poznatků :nositka: , návrat do domova
:osli: :mad2: :blazen:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Zamčeno