II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Off Topics...
Zamčeno
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32090Příspěvek vrána

Tak jsem nakrmil MDAčko a koukám, z domova to mám 178 km a odhadovaná doba jízdy 2h 10min. Tak to padne litr jen na benzín... :(
To mě budete muset pozvat na :vino: , aby se mi zvedla nálada :doutnik: .
A pořád to vypadá, že dorazím v sobotu po poledni.
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32091Příspěvek vrána

Jo a zapomněl jsem napsat, že to je spodem po D1, za Jihlavou mě to žene nahoru na Žďár po nějaké okresce 353. Z toho mám vyrážku, protože už tak dost hrozná je ta D1 a ještě se někde klepat na okresce třetí třídy...
Alternativu mi to nabízí horem po D11, pak Pardubice, Chrudim a dolu na Hlinsko, po okresce se jede kratší část a vyhnu se D1. Sice to je trochu časově delší (kilometricky pro mne kratší) - dělá to ta kratší dálnice, ale asi pojedu právě tudy. Kdyby jel někdo v sobotu v poledne nebo po poledni z Prahy, tak dejte vědět.
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32092Příspěvek Jirásek

Jezdím do té oblasti služebně z Prahy (většinou v zimě :nastvany: ) a zásadně po D1. A jsou dvě možnosti Humpolec - HavlBod - Žďár ...., nebo na 119km a na Bohdalov - Žďár ..... Dále na Fryšavu a Sněžné. Osobně jezdím spodem na 119km. Počítej že to bude tak 2,5 hodiny, i když :zamysl: - no snad nenapadne centimetr sněhu a bude to rychlejší (nebude kalamita :koul: ).
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32093Příspěvek Docent

Zásadně po D1? Pán je masochista :grin:? Vybrat si D1 dobrovolně v Pá odpoledne :zamysl: ...
Asi si vezmu půl dne dovolené a vyrazím vyhlídkovým tempem nejkratší trasou na Kolín, je to o 50 km blíž a předpokládám, že tam bude podstatně menší výskyt šílenců v Ochcáfkách, Golfech a podobných přibližovadlech...

EDIT: Bez komentáře :( .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32107Příspěvek MilanSu

K wifi v salónku, byl jsem teď na jednom setkání v hospodě a nešikovná servírka rozlila na stůl červené víno. Můj malý NB (ASUS Eee) dostal zásah cca 10 kapek a přestaly mi fungovat klávesy N a Backspace. Myslel jsem, že se to spraví do rána, ale bohužel. Tak jsem ho poslal na reklamaci, uvidím jak dopadnu. Velký NB se mi nechce tahat, hlavně kvůli spotřebě a kdyby se mi mělo stát něco podobného, byl bych následující dobu jako bez ruky :grin: :grin:. Samozřejmě mám všechno několikrát zálohované, ale čert nikdy nespí. Jenom pro informaci, začla jsem používat program CARBONITE BACKUP na online zálohování, stojí to cca 1000 Kč na rok, bez omezení objemu a zatím se mi to jeví super. Běží to na pozadí, žádné zpomalení nepociťuji, zálohuji nějakých 11 GB dat (32 000 souborů), samozřejmě ne všechny se mění denně. Doporučuji vyzkoušet, zálohuji i na externí HDD, ale to také není jistota, navíc ho vozím většinou s NB, takže otázka případné možné krádeže je pak samozřejmě v ...
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32166Příspěvek Docent

Vypadá to, že bychom neměli zapomenout kožichy a zimní pneumatiky... Co sestava, už je konečná nebo ještě někdo projevil odvahu :mrk: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32167Příspěvek Jirásek

Čekám, jestli se ozve Baharis, bombardoval jsem ho já a snad i Rossini. Stále nic. Naposledy tu byl 11.7. :zamysl: Ale dle jachting.info a baharis.cz by snad už měl být zpět z expedice.

Jinak samozřejmě teplé oblečení, spodky s dlouhým rukávem, sněžnice, zimní gumy a řetězy! A do kufru doporučuji lopatku a pytlík s pískem :blee:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32173Příspěvek Jirásek

Takže snad již DEFINITIVNÍ ubytování (doufám).
DATUM: víkend 23. - 25.10.2009 MÍSTO - Restaurace U Šlechtů, Milovy, Žďárské vrchy
Gumajz - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10.
Jirásek - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10.
míla-p - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10.
freewall / vrána - 1x dvojlůžkáč - freewall příjezd 23.10. - odjezd již v sobotu 24.10., vrána příjezd v sobotu (střídání na pokoji)
Rossini - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10.
Docent - 1x dvojlůžkáč - příjezd 23.10.
MilanSu - 1x jednolůžkáč - příjezd 23.10.
Fox50 - 1x dvojlůžkáč

Baharis se bohužel neozval :( , takže jeho budeme případně řešit operativně. Stejně tak případní další účastníci. V okolí je několik ubytovacích kapacit, snad se něco příhodného najde.

Uff.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32178Příspěvek vrána

Klidně tam na ten dvoulůžkáč ke mně může někdo přijít, mě to nevadí. Jak usnu, můžou tam chrápat třeba o závod...
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32183Příspěvek Docent

Jirásek píše:Baharis se bohužel neozval :(
Třeba má taky dvojčata :zamysl: :grin: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32256Příspěvek Docent

Prosil bych doplnit program srazu o soutěž o nejinteligentnější navigaci...
Ale první cenu nějakých malých rozměrů, abych ji svým angličákem odvezl :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32284Příspěvek vrána

Nejinteligentnější navigace je 180cm vysoká, váží 70 kilo, má trojky a tmavě zrzavý dekl. Nepamatuji se, že bys psal něco o tom, že bys takovou vlastnil. Tudíš můžeš klidně přijet i se svou nákupní taškou, nevyhraješ nic :osli: :osli: :blee: :blee: .
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32286Příspěvek freewall

:haha: :haha:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32317Příspěvek Docent

vrána píše:Nepamatuji se, že bys psal něco o tom, že bys takovou vlastnil.
Abys nebyl překvapenej, a to hned na srazu :mad2: . A v těch mírách ses o moc nespletl :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32321Příspěvek Jirásek

Dámy a pánové, drazí účastníci srazu. :usmev: Pokud výrazně nestoupne teplota a ten sníh neroztaje, doporučuji opravdu zimní výbavu !!!! Jak pro auta, tak pro vás. Zapomeňte na letní gumy, přezout auta, škrabku na okna, a pro vás teplé botky! Pánové, sdělte dámám, že nejedeme na módní přehlídku - lodičky a krátké sukýnky nebrat :grin:
Podívejte se jak to tam vypadá :shock3: Sněžné a Tři studně .
Ostatní kamery z okolí - http://www.zdarskevrchy.cz/cestovatko/s ... ex/show/11
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Zamčeno