Kde sehnat MapSource

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Uživatelský avatar
Janacek
Příspěvky: 17
Registrován: 9.9.2007, 11:50

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10266Příspěvek Janacek

Docent píše:a) spustit
b) nainstalovat
Dokáže někdo, prosím, mému předřečníkovi vysvětlit rozdíly mezi pojmy a) a b) :usmev: ?
Nikdo se k tomu nemá tak se do toho pusť sám :chlamani:
A teď vážně,
Mám G c510 od GE banky a k tomu žádné CD s mapou není. Mapsource jsem normálně stahl a nainstaloval
akorát pri otevření programu MS to napsalo :
Nastal problém s registrem MapSource. Přeinstalujte MapSource a zkuste to znovu, resp. There is a problem with the MapSource registry. Please re-install Mapsoures and start again.
A na to mi pomohl MS Fix.
Žádnou předešlou verzi jsem neměl.Měl jsem akorát Map instal
http://www8.garmin.com/support/download ... sp?id=3291

Tak fakt nevím.
picmanm
Příspěvky: 2
Registrován: 28.5.2007, 18:56

Re: Kde sehnat MapSource

Příspěvek: # 10961Příspěvek picmanm

V krabici s přístrojem by mělo být buď CD TOPO ČR na kterém je štítek s kódem, pomocí něj a ID čísla přístroje (není stejné jako výr.číslo, zobrazuje se v přístroji v informacích o systému) se mapa odblokuje. Případně může být na krabici pouze nalepen ten štítek s kódem bez CD, pak je potřeba instalaci mapy stáhnout ze stránek Garminu a odemknout stejně jako v předchozím případě. A nebo v krabici není nic a TOPO mapa je už v přístroji nainstalovaná, pak se použije k přihlášení a zjištění již předregistrovaného odemyk.kódu výrobní číslo přístroje. Pokud se na vás nevtahuje žádný z výše uvedených příkladů, tak přístroj reklamujte...
Odpovědět