Tipy na nové POI

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Lui
Příspěvky: 2
Registrován: 17.1.2008, 13:56

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 11349Příspěvek Lui

Nerikam, ze neco chybi, ale hledam zpusob jak se v cizim meste nechat navigovat na nejblizsi pumbu ci k bankomatu bez ohledu na firmu. Chci proste nejblizsi pumpu a je mi jedno jestli je to Shell nebo Aral
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 11350Příspěvek faltak

Pouzij slouceni kategorii a budes mit vsechny bankomaty, fastfoody a pumpy v jednom. Kazdou kategorii samorzejme zvlast :D
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 11353Příspěvek mila-p

Jasně, jdi do slučování kategorií, buď si stáhni předsloučené kategorie např. Cerpaci_Stanice_Vsechny, nebo si zaškrtnutím vyber ty, které tě zajímají a dole si vygeneruj ov2. soubor (podle druhu navigace, nevím, jaký máš přístroj). Pak už si v navigaci najdeš nejbližší čerpací stanici, nebo bankomat, atd. Doporučuji prostudovat obsah fóra, kde najdeš odpovědi na konkrétní otázky.
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 11357Příspěvek Crusy

Jj,taky mám-bankomaty,čerp.stanice;např.parkoviště a park.garáže jsem hodil do CZ-Parkování;což mi nedá se zeptat co to takhle dát dohromady.Snad jen ty garáže označit tř.PARK G.,když už je ozn.PARK...jen úvaha. :pc:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 11399Příspěvek Jirásek

Samostatné kategorie parkovišt (kurnik,netušíte jak se dělá na PDA t s híčkem) a garáží jsou úmyslné. POI.DAT má tyto kategorie rozdělené. A případní zájemci si je mohou sloučit.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
pschonmann
Příspěvky: 85
Registrován: 15.6.2007, 14:36

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 11423Příspěvek pschonmann

Postrádám zde zastávky, autobusů, nebo jsem kategorii prehledl ?
Obrázek
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 11426Příspěvek Gumídek

Není tady,Je tu taková zvláštní kategorie Pražská integrovaná doprava(kterou už dlouho nikdo neaktualizuje), u které bych se přimlouval o zrušení.Je tu metro-všechny tři trasy,jsou tu zastávky tramvají,a pokud se objeví kategorie zastávky autobusů,tak je zbytečná.Nám se hotely také rozdělily na pensiony,lázeňské domy a hotely.....
Uživatelský avatar
pschonmann
Příspěvky: 85
Registrován: 15.6.2007, 14:36

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 11433Příspěvek pschonmann

Gumajz píše:...u které bych se přimlouval o zrušení.
Proc neco rusit, kdyz jsou sesbirana data?
Gumajz píše:Je tu metro-všechny tři trasy,
Tuto kategorii bych sloucil jako jedno Metro. Staci, preci jen kolik mame meter v CR, a zbytecne rozdelene na 3 trasy v POI
Gumajz píše:jsou tu zastávky tramvají
Tramvaje nechat, zalozit kategorii Doprava_Metro Doprava_tram doprava_autobus.
Obrázek
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Tipy na nové POI

Příspěvek: # 12504Příspěvek *MC*

Docela bych uvítal kategorii Čundr.
Nemáte někdo v navi uložené místa, kam třeba jedete na víkend vlakem s báglem na zádech si opéct buřta? Myslím tím tábořiště (ne campy), trampské osady, VVP atd. Prostě místa, kde vás nikdo neotravuje řvanim, kde si můžete smrdět od ohně atd. :cheers: Je mi předem jasný, že do tohodle se nikomu asi nechce, protože se ty místa pak "profláknou" a klid už tam nebude :zamysl:
Sygic Aura HTC
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 12506Příspěvek Gumídek

Já myslel zrušit kategorii pražská integrovaná,protože ty samé body jsou v autobusech,anebo opačně....Stačily by kategorie Autobusy,Tramvaje,Metro....A bylo to myšleno jen aby se udělal pořádek,aby nevznikali dublované kategorie....
Puamik
Příspěvky: 8
Registrován: 16.8.2007, 21:11

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 15802Příspěvek Puamik

pokud se provede změna v některé skupině ze sloučené kategorie, např. přidá se nový bankomat ČS, tak se automaticky zobrazí i v těchto sloučených kategoriích. No asi ano, jinak by to nemělo smysl to dělat. Jen prosím o potvrzení mé blbé úvahy. Děkuji
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 15808Příspěvek Docent

Odpověď zní "ANO" :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Eddie75
Příspěvky: 1
Registrován: 10.5.2008, 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na nové POI

Příspěvek: # 16021Příspěvek Eddie75

Ja zkousim svuj prvni set POI, budou to sportovni haly schvalene pro florbal. Florbalistu je v CR temer 40.000 a stale pribyva, takze by to mohlo byt pro nekoho uzitecne. Zatim hotova pouze Praha, ale pracuju na tom. (poi.cz jsem objevil v nespravnou dobu - ve zkouskovem :zamysl: )
Odpovědět