I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Off Topics...
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17057Příspěvek Jirásek

Ale hoši, no tak ......
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17059Příspěvek Docent

My za to nemůžem, že navigace nemá mezi slabším pohlavím takřka žádné příznivce :cry: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17060Příspěvek mila-p

Docent píše:Já bych klidně přespal s Gumajzem i s mílou-p :grin: .
...Já budu spát hubou ke zdi, abych Vás ňák netento... :grin:
No doufám že mi to časově vyjde a Pardubicko je o trochu blíž, než Prostějov. Moje drahá by asi taky nepřijela, jelikož nemá oprávnění (řidičské) :grin: a tudíž budu odkázán na sodovku - nijak mi to ale nevadí - alkohol moc nekonzumuji. Tak Gumajz klidně může jet se mnou a aspoň si může dát nějaké to pivko :cheers: P.S.: Mně osobně je jedno, jestli to bude s přespáním, nebo bez - žádný problém...hlavně že se uvidíme :palce:
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17061Příspěvek Gumídek

A dost.....Já pít alkohol nemusím....Nějak to vymyslete. Ale ať je to s parkováním,nechci chodit někam kilometr od auta....
Brcak1
Příspěvky: 19
Registrován: 25.3.2008, 9:36
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17131Příspěvek Brcak1

Pod Kuňkou míváme pravidelné srazy o průmyslovky , takže několik postřehů :
- ubytování cca 500 m u "Perníkové chaloupky" v bývalém školícím centru ( záchod , sprcha na pokoji )
- hospoda "Stodola" , čepují Plzeň , uprostřed gril , jídlo moc dobré ( stav cca před rokem )
- možnost ubytování i v areálu ( spolužák s rodinou 1x zdarma - myš ulovená na pokoji , 1x sleva - zapomněli na rezervaci )

Vždy spokojenost , možnost spojení i vlakem :jupi: , z nádraží BUS 16 ( jen některé ) až před hospodu .
Autem v pohodě , cca 15 km od sjezdu z D11 ( pozor - zatím jsem neviděl navigaci , která má sjezd správně ) přes Staré Ždánice a Srch.
TT930T, 9.465 , Boot 5.5120, Western_and_Central_Europe_895.4438
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17398Příspěvek Docent

Pánové, koukám, že rossini ten sraz nějak vypustil... (upozorňuji, že mu za to ani nenadávám, ani mu to nevyčítám, jen to konstantuji :usmev: ). BTW jet celkem dálku jen na odpoledne se mně stejně nějak nepozdává (nemám řidiče), co to takhle odložit na sklonek podzimu do nějakého útulného a nepředraženého penziónu? Šumava, Jizerky, Povltaví, Znojemsko, Kerkonoše... Cifix, jak se sem dává anketa :zamysl: ?
Prosím né pod stan a né do kempu se společnými hajzlíky a korytem se studenou vodou, mé me2dí kosti už na to nejsou :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17399Příspěvek Gumídek

No,jestli to takhle bude pokračovat,tak žádný sraz nebude....Pokud vám všem nevyhovuje červen,tak Docent má pravdu. Aby přijelo co nejvíce lidí z POI,tak to klidně můžeme přesunout....Ale ať si to někdo vezme pod patronát,a zjistí nějaké ubytování atd....A na víkend,jet někam 150km,abychom tam dvě hoďky poseděli,se mi zdá jako pitomost...
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17403Příspěvek Docent

OK... Tak sem dávejte návrhy a představu o ceně (srazy ce4you od pátečního odpoledne do nedělního poledne vyjdou, včetně celodenní stravy, na nějakých 1100,- až 1200,- Kč + to, co každý vypije :usmev: ). Já to nějak vyhodnotím a na konci sám demokraticky rozhodnu, protože vím, jak to dopadá, když se to nechá lidu - vloni jsme na sraz ce4you v pátek přijeli do Malé Úpy, kde byl sněhový poprašek, a v neděli po obědě odjížděli z půlmetrové pokrývky, protože většina byla pro poslední weekend v říjnu :zed: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17405Příspěvek Docent

Penzion Kamejk, Kamýk nad Vltavou - mají WiFi
První nelyžujem - tam mají Svijany :usmev:
Chata Tereza, kousek od První nelyžujem - ta má na svém webu souřadnice, takže by tam skoro každý mohl trefit :grin: .
Ještě něco ze Šumavy... - velmi slušná cena za ubytování a moc pěkné prostředí, navíc mohu poskytnout trasu na Boubín pro OZI Explorer :usmev: .
Naposledy upravil(a) Docent dne 9.6.2008, 8:29, celkem upraveno 1 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17407Příspěvek Jirásek

Dobré :usmev: , Kemejk je veeelice zajímavý.
Zaujal mne obvzláště Atelier zadraví a KRÁSY. To bych potřeboval. :blazen: Otázka je, zda mají takové možnosti a zkušenosti.
Osobně, pokud mi jen trochu čas dovolí, přijedu kamkoliv (pod stan již ale ne). Bohužel, letošní červnový termín (stejně jako každý jiný rok v tomto období) jsem v termálech. A nezlobte se, ty jsou pro moje tělo přednější.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17408Příspěvek Docent

Bych to viděl na poslední zářijový nebo první říjnový weekend...
A taky je na tom Kamejku pěkné tohle: "Restaurace s malým dětským koutkem - plně nekuřácké prostředí." - kdo bude zlobit, šup s ním do dětského koutku :osli: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17409Příspěvek Jirásek

To bych nezdůrazňoval! Aby nás tam, senilní dědky, ty mladší ambiciózní ročníky preventivně nešouply hned po příjezdu.
Ale když se nad tím zamyslím .... :mad2:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17410Příspěvek Gumídek

Pojedu kamkoliv. Já chci jen místo,kde budu mít své autíčko pod dohledem. Aby neparkovalo dva kilometry někde v lese. Nechci,aabych jel zpátky vlakem,auto mne živí...A ne pod stan...,i když-my mladý kluci nemáme problém... :osli:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17412Příspěvek Docent

No tak autíčko pod dohledem i v noci bys měl tady, ale to je zase kapánek cenově náročnější :zamysl: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17413Příspěvek Gumídek

Ale já myslel aby bylo parkoviště u místa,kde bude sraz....Já nemyslel pokoje za dvojku za noc...
Odpovědět