CHYBA V ZOBRAZENI BODU ZA NULTYM POLEDNIKEM

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
krystofkrystof
Příspěvky: 6
Registrován: 26.7.2007, 17:00

CHYBA V ZOBRAZENI BODU ZA NULTYM POLEDNIKEM

Příspěvek: # 17741Příspěvek krystofkrystof

CHYBA vznikne tak ze jsem v Normandii v aute pridam bod do svoji navigace do svoji kategorie, vse funguje ukazuje se dobre. Prijedu domu tak jako vsechny jine body i tento nahraju sem na POI. a tady se to pokazi. Udela to dva body. A navic kdyz si to nahraju z5 do sveho TomTom co mam v aute tak se to tam prestane ukazovat. Jedine co vim ze se to zde ukazuje z druhe strany zemekoule u japonska viz screenshot: http://www.druhasvetovavalka.cz/chyba.jpg

dochazi k tomu po pridani bodu za nultym polednikem - tedy konkretne "zapadni" Francie. Asi je chyba zde na servru - mozna ze zacatku nepocitali se zadavanim bodu v zahranici, ale jen v cechach a tak nikoho nenapadlo resit tuto mezni hodnotu. Mate nekdo stene zkusenosti?

TomTomy mam dva 720 a 510 v obou to funguje stejne tak jak rikam :/

jedna se o kategorii: EU-druha_svetova_valka.ov2

prosim pomoct
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: CHYBA V ZOBRAZENI BODU ZA NULTYM POLEDNIKEM

Příspěvek: # 17750Příspěvek Jirásek

Byla chybička na servru, Henry to již opravil - viz TADY.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: CHYBA V ZOBRAZENI BODU ZA NULTYM POLEDNIKEM

Příspěvek: # 17774Příspěvek Henry

krystofkrystof píše:...Prijedu domu tak jako vsechny jine body i tento nahraju sem na POI. a tady se to pokazi. Udela to dva body....
A jak to nahráváš sem na POI??? Importem ov2 souboru? Jestli ano, tak mně prosím takový ov2 soubor pošli a podle toho zjistím chybu...
krystofkrystof
Příspěvky: 6
Registrován: 26.7.2007, 17:00

Re: CHYBA V ZOBRAZENI BODU ZA NULTYM POLEDNIKEM

Příspěvek: # 17820Příspěvek krystofkrystof

ted jsem v praci tak to tady nemam. Jinak ctu nad tim ze jiz to je opravene.

Muzes ten pokus ale udelat sam vem si svoji libovolnou kategorii ve svym tomtom si do ni pridej bod na zapadnim pobrezi Francie. A pak to sem naimportuj z toho TomToma. Pokud to udela dva body. Tak je to stale spatne pokud se to nahraje normalne je to ok.


Ja doma vecer ten test udelam.
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: CHYBA V ZOBRAZENI BODU ZA NULTYM POLEDNIKEM

Příspěvek: # 17845Příspěvek Henry

Nemám právě TomToma, proto jsem to chtěl přímo z něj od tebe...
krystofkrystof
Příspěvky: 6
Registrován: 26.7.2007, 17:00

Re: CHYBA V ZOBRAZENI BODU ZA NULTYM POLEDNIKEM

Příspěvek: # 18443Příspěvek krystofkrystof

oki kdyz si dam v tomtom novy bod v normandii do sve kategorie a pak to naimportuju sem je to uz v pohode, ale kdyz celou tu kategorii nahraju z5 do sve navigace TOMTOM tak body co jsou za nultym polednikem videt nejsou - zde videt jsou. jedna se o kategorii EU_druha svetova valka. Mam originalni TomTOm 720 s originalnim softem a originalni mapou. :/
Odpovědět