Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Zamčeno
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21462Příspěvek Henry

shrk píše:prosím o zveřejnění kategorie č. 1602, CZ-Banka_LBBW_Bank (v souvislosti s tím zanikla v ČR banka BAWAG). zároveň prosím o přiřazení ikony CZ-Banka_LBBW_Bank.bmp, která se mi po nahrání odmítá zobrazit. diky!

p.s. pro Docenta (s velkým D:) u diakritiky jsem se donedávna řídil pokyny Jiráska, viz Navod_POI.pdf (přidán na RapidShare 5.5.2008): "upozorňuji, že v názvu NESMÍ být diakritika, mimo čárek, a jeho délka může být maximálně 63 znaků".
Hoď sem tu ikonu jako přílohu....
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21463Příspěvek Docent

Milý shrku, je od tebe velmi hezké, že se řídíš návody, ale buď se ze mne/z nás snažíš dělat voloušky, nebo tě trápí strejda Alzheimer... Na to, že lze zadávat s diakritikou, jsem tě upozornil SZ již 13.4.2008, odpověděl jsi mně "respektuji Navod_POI.pdf", Henry to vzápětí ve svém návodu opravil (ZADÁVEJTE TEXT I S DIAKRITIKOU, PŘI STAHOVÁNÍ SE DLE NAVIGACE OŘEŽE), na což jsem tě tuším upozornil taky, takže odvolávat se na návod z května 2008 je poněkud schizofrenní :zed: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
shrk
Příspěvky: 32
Registrován: 12.9.2007, 11:17

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21487Příspěvek shrk

milý Docente, zde jde o jinou věc než o osobní: každý, kdo si stáhne návod v pdf z první strany vlákna "Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat", tam uvidí "v názvu NESMÍ být diakritika" a bude se tím řídit.

pokud by měl Jirásek čas, mohl by pod příslušné odkazy ZIP a PDF na rapidshare uložit aktuální verzi, tedy že "v názvu MUSÍ být diakritika". osobně se tím už nějaký ten pátek řídím. díky všem zúčastněným :cheers:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21489Příspěvek Docent

Každý, kdo POI přidává, vidí na příslušné stránce poměrně srozumitelně napsáno "Název poi MŮŽE obsahovat diakritiku!", a když ho navíc někdo upozorní na to, že tu češtinu může přidávat, tak by se snad mohl zamyslet nad tím, jestli ten návod není starý, nebo v něm není chyba... Nebo třeba do Budějc jezdíš podle jízdního řádu koněspřežky :zamysl: ? HOWGH.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21539Příspěvek Jirásek

Hlásím - osobní závazek splněn. Návod upraven k dnešním zvyklostem tohoto webu. :usmev:

Prosím zkušenější kolegy o případnou korekturu a jistě užitečné připomínky přes SZ. Děkuji
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
pavel.p
Příspěvky: 31
Registrován: 19.9.2008, 8:51

Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21694Příspěvek pavel.p

Zdravim vespolek.
Chtel jsem do kategorie info-rychlost pridat zaznam. Je to ve vsi (=vesnici), nemaji ulici, psc asi taky ne, (nechce se mi je hledat), telefen starosty taky neznam. Proste se mi to nepovedlo, furt to pro robota nebylo uplny. Pri vsi ucte k moudrosti zdejsich spravcu, OPRAVDU by neslo povinne polozky zvyraznit tak abysme se i my, vidlaci dokazali tu realizovat ?
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21695Příspěvek Docent

Vydrž, Henrymu se někam vloudila chybička...

Haló, Henry, jsem zkoušel kolegům zadat testovací hospodu, a fakt to nejde, dokud nevyplním PSČ...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21700Příspěvek Henry

Ne PSČ, ale název poi i název poi pro TT to chtělo :zamysl:
Už jsem to upravil :pc: - stačí buď jedno nebo druhé... (lepší je zadat název poi, protože název pro TT se generuje automaticky)
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21831Příspěvek Gumídek

Můžu mít dotaz ?? Probírali jsme tu, že se budou uveřejňovat poze body, kde bude dostatek záznamů, a bude vidět, že k něčemu slouží. Respektive, že je o ně zájem...A teď vidím, že už je zase vše jinak...Je tu bod zájmu Erotic City, a není tam jediný záznam, ale tři tisíce stažení. Není to nějaká pitomost ???? Henry, co ty na to ??
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21836Příspěvek Docent

Alespoň vidíš, jaký je zájem o erotiku :grin: . BTW mám dojem, že ta kategorie prázdná nebyla, tak jestli z ní spíš správce omylem všechno nevymazal...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21838Příspěvek Jirásek

Gumajz píše:Je tu bod zájmu Erotic City, a není tam jediný záznam, ale tři tisíce stažení. Není to nějaká pitomost ????
Gumajzi, to opravdu vypadá, že správce kategorii vymazal a asi upravuje v externím editoru. :pc:
Čas je dnešní.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21870Příspěvek Baharis

Máte pravdu, ta kategorie byla opravdu plná. S majitelem jsem byl při jejím zakládání v písemném styku. To je už hodně dávno. To že je prázdná jsem nezaregistroval, vyčkáme, když tak já jej oslovím co se děje.
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 21882Příspěvek Scorpio_cz

Jirásek píše:
Gumajz píše:Je tu bod zájmu Erotic City, a není tam jediný záznam, ale tři tisíce stažení. Není to nějaká pitomost ????
Gumajzi, to opravdu vypadá, že správce kategorii vymazal a asi upravuje v externím editoru. :pc:
Čas je dnešní.
Já jsem dneska kolem jednoho náhodou šel, a vypadalo to zavřeně - nezkrachovali oni ?
Nebo autor omylem uložil kategorii tlačítkem "SMAZAT"
Charlie1

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22014Příspěvek Charlie1

Žádám ADMINI o zveřejňení kategorie CZ-DKV číslo 1528.
Jedná se o kategorii kde se dá platit tankovací kartou DKV,kterou hlavně využívají řidiči nakladních vozidel(KAMIOŇÁCI).
Né všude se dá na ní natankovat.
Předem díky!! :cheers:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22110Příspěvek Jirásek

Tak Henry, jestli se Glass s tou svojí kategorií nerozhejbal a nenaplnil ji daty, je tu kategorie č. 137 CZ-Zimni vybava. Nevím proč, ale nedaří se mi ji pojmenovat CZ-Zimni_vybava (s tím podtržítkem), nějak mi to server nebere :hudry:
Naštěstí jsem ji předtím nevymazal (viz jinde ve fóru), takže pouze oprášeno. Čerpáno z veřejně dostupných zdrojů, přesnost umístění značek bude nižší, nicméně základní úseky by měli sedět. Předpokládám že uživatelé umístění zpřesní.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Zamčeno