Radary - volná diskuse

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Odpovědět
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23079Příspěvek Docent

*MC* píše: takže když někdo pojede jak prase, tak to střihne před koncem úseku doprava kolem genštábu a má vyhráno :lol1:
Nebo se před koncem úseku rozpůlí o sloup tramvajového vedení, jako cca před 2 roky boreček s Alfou Romeo :KO: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23115Příspěvek *MC*

jo to byl "nádhernej pohled" to jsem zrovna jel okolo, ale to bylo o kilák vejš z toho kopečka u Siemensu. Jinak tam jezdim denně a o tom úsekáči asi ještě nikdo neví, protože to tam dneska pálili tak 70km a u toho jak zadával gumajz na P5 tak jsem tam jel 30 a ostatní 50 :shock3:
Sygic Aura HTC
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23127Příspěvek Gumídek

Ten u slepeckého ústavu jsem zadával, protože jsem tam jel, a viděl ho fyzicky. Ten druhý jsem zadal z "fronty na autorizaci". jen když jsem si zaměřoval ty na Praze 5, tak okolo mne proletělo tak pět aut cca 50-60....A druhý den jsem shodou okolností přes radar u kulaťáku jel asi 5x. Jel jesm pade, a byl jsem zodpovědně nejpomalejší auto na silnici....Takže souhlasím. Oni řidiči vůbec nekoukají okolo sebe, a jezdí dle zvyku....Něco podobného je na křižovatce na Praze 9, Proseku. Je to křižovatka Prosecká, Lovosická. Dříve byly pruhy na Prosecké, co se týče směru jízdy, všechny čtyři pro směry rovně a z levého doleva a z pravého doprava. Takže normálně. Jenže někomu hráblo, a levé pruhy jsou jen pro směr doleva, a rovně můžete jen z pravých pruhů. Je to udělané asi proto, aby se umožnil vjezd z Lovosické. Někdy je to tam hrozné. Jenže !!!! Cca každé třetí auto jede rovně, pruhy nepruhy....Takže tato dopravní úprava se minula účinkem A jestli jste se někdo díval na včerejší zprávy na Nově, tak jste určitě viděli ten šot o vodorovném značení u Edenu při jízdě z Bohdalce. Je to hned při projetí pod viaduktem. Je tam šipka na silnici, která přikazuje směr jízdy doprava. I oni čekají, kdy se tam zastaví "zákona dbalý" policista, a začne kasírovat všechny, kdo jedou rovně. A to jsou všichni !!!! Dle silničního zákona je to pokuta 2500,- NO COMMENT !!! A nikdo neví, kde sa tam ta šipka vzala. To, co říkal mluvčí, to byl totiž totální blábol....
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23145Příspěvek Gebič

Tyhle "picoviny" delaji vsude... Viz treba v Ladvi, tam jsou takhle vsechny semafory resene... A to same se chysta na Hornatecke smer od Stirky nahoru smer AAA Auto (Vozovna) a opacny smer... Udelali nam tady krizovatku, jelikoz tady nejaky blaznivej ridic smetl trafiku (busak nejaky kolaps udajne), proto tady bude krizovatka, ktera je podle meho nazoru naprosto zbytecna... Jeste neni v provozu, ale az bude, to zase bude, presne jak rikas, kazdy zvyklej, ze velvo projede rovne a ono nic... :zamysl: To zase bude no, troubeni a piskani kol od brzdeni, ale treba se pletu, ale myslim, ze bohuzel neee... :pulka:

Krizovatka na Hornatecke viz souradnice:

Kód: Vybrat vše

Loc: 50°7'37.349"N, 14°27'8.251"E
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23147Příspěvek mila-p

No ona ta křižovatka na Horňátecké (Sokolníky) je dost nepřehledná. Když chceš vyjet odspodu vlevo ke Kobyliskému náměstí, je to celkem problematické - výjezd je do kopečka a po Horňátecké z obou stran silný provoz. Tomu autobusu co smetl tu trafiku tam údajně tehdy vjel do cesty osobák, tak to musel strhnout (alespoň co jsem četl). To bych spíš zrušil ta světla o křižovatku výš, tam takový zmatek není. Křižovatka u vozovny Kobylisy si o semafory také říká - je na horizontu, hodně přechodů, do toho zatahující tramvaje a každý to tam kalí jak nahoru, tak dolů. Nehod je tam také dost.
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23148Příspěvek Gebič

Ja na tomozna koukam jinak... Ziju tu od narozeni, zacinal jsem od 15 na motorce, od 18 auto a jezdim tu prakticky denne... Jinak o te bouracce, pry ridic dostal zachvat, ale jak vidis sam, kazde noviny jine informace... Tak to ukaze cas, ale to uz by mohli byt pak krizovatky vsude... V Praze je x mist, kde by se urcity hodily lepe, nez zrovna tu.. Ale nebudu malovat certa na zed, az bude krizovatka zapnuta, pak se uvidi, jestli pomohla nebo uskodila....
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23149Příspěvek mila-p

Já v Kobylisích žiji zatím jen 17 let :grin: . O tom autobuse jsem četl tuto verzi a mohlo to být samozřejmě úplně jinak - nehádám se - známe tisk :mrk: Ale jo, všechno chce svůj čas a souhlasím, že je plno jiných a třeba mnohem nebezpečnějších křižovatek, které by se měly nějak řešit.
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23162Příspěvek *MC*

Úsekáč Evropská změna. Dneska jsem jel zase po Evropský a začátek úsekáče co jsem zadával už tam neni, jak byl nebo jsem slepej. Zůstaly už jen kamery s infra před kulťákem, tak co teď s tím? To je bordel :-P
Sygic Aura HTC
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23163Příspěvek Docent

Nemůže bejt na Dědině :grin: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23172Příspěvek Gumídek

Já jsem si toho všimnul také. Ale ten úsekáč stejně celou dobu neběžel. Jen ho namontovali a po pár dnech sundali začátek. Já bych počkal, až někam dají začátek, pak ho zaměříme a pojedeme v klidu dál.... :janic:
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23192Příspěvek Gebič

Je to hruba nekazen, ja si dneska malem vykroutil hlavu, ale zacatek nikde... Ja tam kousek pracuji, budu je hlidat kam daji zacatek, ale nechapu, ze takhle rychle daji pryc zacatek... :osli:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Zigac
Příspěvky: 300
Registrován: 19.9.2007, 6:25

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23209Příspěvek Zigac

Dnes jsem si malem vykroutil hlavu v Praze na Vypichu a furt si nejsem jisty jestli jsem dobre videl, ale chybely my tam radary na semafory :shock3: :zamysl: . Vsiml si toho taky nekdo nebo jsem koukal blbe?
TomTom GO 910, Apl. 9.430, Boot 4.8600, RDS-TMC, Maps : Western and Central Europe v.900.4602, MapShare: XYXYXY oprav
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23211Příspěvek mila-p

Jestli oni monitorování této křižovatky dočasně nepozastavili kvůli té stavbě co tam již delší dobu probíhá a pak to tam třeba vrátí. Na této mapě http://kamery.praha.eu/Situace.jsp ta křižovatková kamera uvedena není. Ostaní známé "semaforové" radary na mapě jsou.
Edit: Kliknul jsem si pro zajímavost na kamery Otakarova x Bělehradská, Střelničná x Ďáblická a ve výpisu je uvedeno, že skoro po celý rok 2008 byla detekce vypnuta...
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23214Příspěvek Gumídek

Křižovatka Vypich. Ta je dočasně vypnutá kvůli přestavbě křižovatky, ale není možné ji odstraňovat, a pak ji vracet. To se jen dáme všanc nějakému šťourovi, když ji zapnou, jakto že hned teď není zadaná. Já bych ji s dovolením nechal.....
Zigac
Příspěvky: 300
Registrován: 19.9.2007, 6:25

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 23216Příspěvek Zigac

Ja nepsal neco o odstraneni z POI jen jsem se ptal jestli jsem dobre videl, protoze to bylo lehke prekvapeni pro me. Ja obecne radeji vyznavam volbu nechat a upozornit ikdyz to tam docasne neni nez variantu druhou. Clovek je aspon opatrnejsi :janic:
TomTom GO 910, Apl. 9.430, Boot 4.8600, RDS-TMC, Maps : Western and Central Europe v.900.4602, MapShare: XYXYXY oprav
Odpovědět