Garmin nuvi 200 RADA

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

ClonyXXL
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 11:07

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 22273Příspěvek ClonyXXL

MilanSu píše:V uživatelském panelu v nastavení Online poi si musíš zaškrtnout vložení zvuky MP3 do Garmin radary, je tam k tomu i info , odkaz do fóra, kde si myslím je to poměrně dobře popsáno. Mám to otestováno na Nuvi 670, ale snad by to na 200 mělo být stejné
No kéž by to celé byla pravda, ale PRÁVĚ TEN ODKAZ TAM CHYBÍ. Kde se teda dají ty mp3 ulovit? Nastavené to mám všechno, ale mp3 nikde. I když se mě to před stažení jednotlivého radaru zeptá, jestli tam chci i mp3, dám ano a stejně nic. Respektive v garminu není nic, .gpx asi v pc neotevřu, abych se tam podíval, ale je tu návod, podle kterého mám dát ty mp3 do nejhlavnější složky a mělo by to makat. Ale pořád nemám ty zvuky.
HILFE ! 8-) 8-) 8-)
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
RAVIK
Příspěvky: 1
Registrován: 30.7.2008, 14:08

garmin 200 nespustí se

Příspěvek: # 22920Příspěvek RAVIK

Prosím o radu, jsem retard :blazen: Při spuštění se mi na displeji oběví : NO DETAILED MAPS FOUND THAT SUPPORT ROUTING. THE NUVI CANNOT BE USED WITHOUT THEM.
Nepustí mě to dál...něco jsem pravděpodobně smazal. Děkuji za rady.
Uživatelský avatar
Kodýl
Příspěvky: 126
Registrován: 12.1.2008, 15:13

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 22922Příspěvek Kodýl

Smazal si mapy, nahraj je znovu.
nomatch
Příspěvky: 2
Registrován: 13.12.2008, 8:19

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 23483Příspěvek nomatch

zdravím všechny

a předem se omlouvám za možná hloupé dotazy, ale mám Garmin 200 první den a absolutně se zatím neorientuji v terminologii, ani principu.
jde mi o to, že mám verzi tohoto přístroje, kde jsou mapy pro střední evropu + rakousko.
- jakou mapu mám shánět, aby mi navigace navigovala i v německu?
nějak se ani neorientuji v mapách, které tam jsou. jedná se o Topo a Atlas. navigaci chci používat výhradně v autě, takže předpokládám, že topo asi moc využívat nebudu...?
pravděpodobně neumím dobře hledat, ale hodil by se mi polopatický návod pro úplné začátečníky, jak takové may do přístroje dostat (určitě někde tady je :) ). nepohrdl bych ani postupy pro nahrání map z jiných, než oficiálních zdrojů.

pokud zde je již vše detailně vysvětleno, tak se omlouvám ale vážně docela tápu. stačí mi link.

díky předem.
nomatch
Příspěvky: 2
Registrován: 13.12.2008, 8:19

Garmin 200 - System Software Missing

Příspěvek: # 23607Příspěvek nomatch

Zdravím všechny,

mám zásadní problém se svou navigací Garmin 200. Po nahrání posledního firmware naskočila hláška "System Software Missing" a teď nereaguje vůbec na nic. Přes USB PC nenajde vůbec žádné jednotky a firmware znovu flashnout nejde. Nemá někdo prosím podobnou zkušenost, případně radu co s tím?

díky předem za reakce.
Uživatelský avatar
cafta
Příspěvky: 10
Registrován: 25.1.2009, 0:00

Re: Garmin 200 - System Software Missing

Příspěvek: # 24795Příspěvek cafta

nomatch píše:.... Po nahrání posledního firmware naskočila hláška "System Software Missing" a teď nereaguje vůbec na nic.
No mě se stalo přesně to samý, ale na 250W a v servise si s tím nějak veví rady. Jak to dopadlo tobě? Už to máš spravený? Díky za odpověď.
Cafta.
Odpovědět