Poi Kaufland

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Poi Kaufland

Příspěvek: # 25064Příspěvek Baharis

Omlouvat se nemusíš, na tomto poli se nic neděje a nemění. Kdo ví, rád odpoví každému slušnému dotazu. Tak to je i v tvém případě. Přidávat k práci na tvorbě těchto databází se také nemusíš nutit. To není povinné, nikoho nenutíme a body se za to nesbírají.
Je na každém, jestli to tu pojme jako "Národ sobě", nebo "Národ tobě". Ale o zkušenosti to není.... :mrk:
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Poi Kaufland

Příspěvek: # 25065Příspěvek jork

Baharis píše:Omlouvat se nemusíš, na tomto poli se nic neděje a nemění. Kdo ví, rád odpoví každému slušnému dotazu. Tak to je i v tvém případě. Přidávat k práci na tvorbě těchto databází se také nemusíš nutit. To není povinné, nikoho nenutíme a body se za to nesbírají.
Je na každém, jestli to tu pojme jako "Národ sobě", nebo "Národ tobě". Ale o zkušenosti to není.... :mrk:
Díky,beru to a co se týče přispění, přiložení ruky k dílu rád bych ale jak jsem řekl nevim jak,nerad bych kazil Vaší dobrou a účelnou práci.Všem aktivním díky.
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Poi Kaufland

Příspěvek: # 25094Příspěvek jork

Docent píše:Jak prosté, milý Watsone. Stačí porovnat onen Kaufland a Kauflandy jiné.
Kaufland, Praha 8, Voctářova.

Ostatní Kauflandy nemají čárku za slovem Kaufland.

To je to, na co neustále nadávám, kudy chodím (neschopnost některých správců dodržovat jednotná pravidla alespoň v rámci jedné jediné kategorie). Pokud byl jedinou navigací v ČR TT 6, bylo to šumafuk, jestli je tam čárka, tečka, pomlčka, POI pro TT se prostě nacpaly do jediného pole o 63 znacích. Jenže teď je těch navigací víc, většina jich má POI rozdělený na název POI a popis/komentář, a bylo nutno vymyslet, jak to pro tyto navigace udělat (v době, kdy zde bylo jen jediné pole pro POI a nebylo to rozdělené jako dnes).

Takže navigace to k 1. čárce vezme jako název, a zbytek za 1. čárkou je popis/komentář...
Ve skutečnosti se tedy tento Kaufland jmenuje opravdu jen Kaufland, kdežto např. Kaufland Domažlice, Komenského ul. se jmenuje Kaufland Domažlice...
Tak udajná chyba byla napravena a přesto mi to navigace nenajde.
Před přepisem přes PoaLoader jsem soubor gpx a bmp z PC vymazal, pak jsem Poi body nahrál přes PoiLoader (už bez Kauflandu, Voctářova Praha). Pak jsem stáhnul znova Poi body ze stránek (kde byl již záznam opravený),poslal do navigace přes PoiLoader a výsledek 0 ani ikona ani v hledání se Kaufland,Voctářova Praha 8 nenajde. PoiLoader v 4.2
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Poi Kaufland

Příspěvek: # 25098Příspěvek jork

Předchozí dotaz beru zpět.Vyřešono,udělal jsem do Poi adresáře podadresář "Nákup" kam jsem umístil CZ-Naku_Kaufland gpx i bmp a v navigaci se to už zobrazilo
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
Odpovědět