Kam se to ukládá ?

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
roman horych
Příspěvky: 9
Registrován: 4.8.2009, 10:41

Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30198Příspěvek roman horych

Ví někdo kam se ukládají trasy a stopy přenesené z počítače do navigace. Počítač hlásí úspěšný přenos ale když chci trasu pak najít nikde není. Ani tzv. výřez obrazovky kdy se ozve zvuk fotoaparátu není pak v navigaci k nalezení. Co dělám špatně ?
Uživatelský avatar
Chip.cz
Příspěvky: 143
Registrován: 31.12.2007, 11:17
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30199Příspěvek Chip.cz

Nenapsal jsi jakou máš GPS. Některé typy nepodporují trasy a stopy v GPS. Výřez obrazovky je screnshot toho co máš na
displeji nüvi. Varování ! Nic se souborů přístroje nemaž, ani se neuklepni a pokud možno udělej si zálohu!
Připoj svoji nüvi k PC najdi a otevři garmin. Potom otevři složku (scrn)a tam najdeš obrázky, co jsi nacvakal.
Naposledy upravil(a) Chip.cz dne 9.8.2009, 10:22, celkem upraveno 2 x.
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
„Má-li zlo triumfovat, potřebuje jediné: aby slušní lidé nedělali nic.“ Edmund Burke.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30201Příspěvek Jirásek

roman horych: Co použít funkci HLEDAT, třeba s heslem "trasa z MapSource". :pc:
Příště se více snažit a nepsat to po celém fóru :zed: ::prav:: http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=2758
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30205Příspěvek freewall

roman horych píše:Ví někdo kam se ukládají trasy a stopy přenesené z počítače do navigace.....
... a jseš si jistý, že to umí zobrazit?
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30206Příspěvek Jirásek

Chipe, freewalle, on je roman tak trochu rozdvojený, do Tvorby napsal a specifikoval že je to 265W. Ač nemám osobní zkušenosti s touto navi, z mnoha příspěvků na tomto fóru jsem si na 99% jist (obdobně jako Vy), že to trasy přenesené z MapSource neumí.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
1240
Příspěvky: 1
Registrován: 19.5.2009, 17:29

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30249Příspěvek 1240

:zamysl:

Kód: Vybrat vše

A jak se to dělá...
Dííííííííííííííííííííííííííííííík
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30252Příspěvek Jirásek

:shock3: :shock3: Co jako???
Staví zeď, děti, opravuje auto, naráží sud ..... :zamysl:
Prosím Henryho o přidání smajlíka věštce.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
roman horych
Příspěvky: 9
Registrován: 4.8.2009, 10:41

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30259Příspěvek roman horych

Chip.cz píše:Nenapsal jsi jakou máš GPS. Některé typy nepodporují trasy a stopy v GPS. Výřez obrazovky je screnshot toho co máš na
displeji nüvi. Varování ! Nic se souborů přístroje nemaž, ani se neuklepni a pokud možno udělej si zálohu!
Připoj svoji nüvi k PC najdi a otevři garmin. Potom otevři složku (scrn)a tam najdeš obrázky, co jsi nacvakal.
Navigace je to Garmin nuvi 265W, obrázky už jsem našel ale až přes počítač, nevím proč to navigace neumí zobrazit sama když má uvnitř prohlížeč obrázků. Trasy ale přes úspěšný přenos dat nikde nejsou, nejspíš to fakt neumí. Nevíš náhodou jak se přidávají vlastní obrázky do navigace pro nové POI ? V Map Source to umím, ale do navigace se to nepřenese. A ještě prosím jak se ukládají vytvořené trasy přímo v navigaci ? Děkuji za odpověď
roman horych
Příspěvky: 9
Registrován: 4.8.2009, 10:41

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30260Příspěvek roman horych

Jirásek píše:roman horych: Co použít funkci HLEDAT, třeba s heslem "trasa z MapSource". :pc:
Příště se více snažit a nepsat to po celém fóru :zed: ::prav:: http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=2758
A kam to jako mám napsat? Do počítače ? Tam to najít nepotřebuju. V navigaci ten tvůj tip nefunguje protože tam HLEDAT nenajde taky nic.
roman horych
Příspěvky: 9
Registrován: 4.8.2009, 10:41

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30261Příspěvek roman horych

freewall píše:
roman horych píše:Ví někdo kam se ukládají trasy a stopy přenesené z počítače do navigace.....
... a jseš si jistý, že to umí zobrazit?
má to být poslední typ od Garminu i přes nízké číslo ( nuvi 265w )tak který by to měl zobrazit když ne tento?
roman horych
Příspěvky: 9
Registrován: 4.8.2009, 10:41

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30262Příspěvek roman horych

Jirásek píše:Chipe, freewalle, on je roman tak trochu rozdvojený, do Tvorby napsal a specifikoval že je to 265W. Ač nemám osobní zkušenosti s touto navi, z mnoha příspěvků na tomto fóru jsem si na 99% jist (obdobně jako Vy), že to trasy přenesené z MapSource neumí.
Do Tvorby jsem to napsal nejdřív, pak jsem si všiml přímo kategorie Garmin, tak jsem to tam napsal ještě jednou pro ty, kteří čtou jenom Garmin. Snad to nebyl zas až tak těžký hřích.
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30263Příspěvek freewall

roman horych píše:
freewall píše:
roman horych píše:Ví někdo kam se ukládají trasy a stopy přenesené z počítače do navigace.....
... a jseš si jistý, že to umí zobrazit?
má to být poslední typ od Garminu i přes nízké číslo ( nuvi 265w )tak který by to měl zobrazit když ne tento?

Prosím tě, vem si do ruky manuál (my ho tu nemáme) a nejdříve zkus najít, zda je tam něco o ukládání tras, pokud ne, tak ještě zkus zagooglovat a nesázej na to, jestli je typové číslo velké nebo malé
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30264Příspěvek freewall

Překvapilo mě, že v celé řadě Garmin nüvi nelze do těchto přístrojů nahrát naplánovanou trasu např. z MapSource. To je omezení sice nepříjemné, ale vzhledem k možnostem plánování v přístroji to není zase tak hrozné. Přístroje Garmin zümo, určené pro motorky, toto však umožňují. - http://www.cetoraz.info/pavel/index.sht ... ejen-to%29 - já vím je to starší, ale zatím jsem nenašel nic pozitivního
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Chip.cz
Příspěvky: 143
Registrován: 31.12.2007, 11:17
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Kam se to ukládá ?

Příspěvek: # 30302Příspěvek Chip.cz

To , že jsi našel obrázky až v PC je v pořádku, protože tyhle screnshoty navigace zobrazovat neumí, jsou totiž
ve formátu bmp a navigace umí jpg. Nakopíruj do složky scrn, (můžeš si vytvořit složku i s jiným názvem) obrázky z PC ve formátu jpg a uvidíš, že je navigace zobrazí. Jinak s těmi dalšími otázkami ti neporadím, snad někdo
jiný a nebo pořádně prohledej tohle fórum, určitě tu něco najdeš.
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
„Má-li zlo triumfovat, potřebuje jediné: aby slušní lidé nedělali nic.“ Edmund Burke.
Odpovědět