Nefunkčnost TT po aktualizaci map

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
koko1
Příspěvky: 27
Registrován: 15.6.2009, 8:35
Bydliště: Praha

Nefunkčnost TT po aktualizaci map

Příspěvek: # 29996Příspěvek koko1

Dobrý den,
Dnes jsem aktualizoval mapy pomocí aktivačního kodu.Mapa se aktualizovala,ale zařízení nelze vypnout,pouze resetem.Po zapnutí se objeví obrazovka jako když se zařízení připojuje k PC a pak se zobrazí úvodní obrazovka.Po chvíli se navigace sama zrestartuje a vše se stále samo opakuje dokola.Vypnout lze pouze restartem.
Při připojení k PC probíhá vše standartně.Odpojení také.Pouze když nechám připojený kabel k PC,tak se navigace sama připojí.Obrazovka,zda chci připojit k PC,se nezobrazuje.
Prosím o pomoc,nevím si rady.
Děkuji.

Po aktualizaci mapa "Western and Central Europe" v830.2305
Aplikace 8,351
OS: 1000
GPS v1.20
BOOT 1.0012
TomTom GO 930Traffic
RDS/TMC receiver 4V00.013, Aplikace 9.510, Boot 5.5120
Europe 905.4754

Transcend SDHC 8GB, Class 10
TomTom HOME 2.9.2.2837
Uživatelský avatar
koko1
Příspěvky: 27
Registrován: 15.6.2009, 8:35
Bydliště: Praha

Re: Nefunkčnost TT po aktualizaci map

Příspěvek: # 29997Příspěvek koko1

Tak už to je v pořádku,tedy zatím.
Zkusil jsem ze zoufalství nainstalovat verzi TT Home 2.5.0.29 a zkusil přes něj ovládat navigaci (u jiné verze mi to nejde).Ovládat to šlo.A najednou se změnil Boot a OS a navigace se rozeběhla.Asi po 5 hodinách mordování.Sice se mi to stalo na krátkou dobu ještě jednou,ale teď zatím OK.Tak vlastně ani nevím,čím to bylo.
Pokud máte někdo nějaký poznatek,dejte prosím vědět.
Děkuji
TomTom GO 930Traffic
RDS/TMC receiver 4V00.013, Aplikace 9.510, Boot 5.5120
Europe 905.4754

Transcend SDHC 8GB, Class 10
TomTom HOME 2.9.2.2837
Regelp
Příspěvky: 35
Registrován: 5.6.2009, 13:14

Re: Nefunkčnost TT po aktualizaci map

Příspěvek: # 30001Příspěvek Regelp

No, připomíná mi to můj problém. Asi bych se odpojil od programu TT,otevřel bych si přes tento počítač příslušný disk. Na disku bych pouze nechal složku s mapou,vč. souborů v mapě, ostatní bych smazal(předtím vše zazálohovat). Pak bych se s GO připojil k progranu TT a počkal na nabídku aktualizace. Mělo by to fungovat za podmínky,že mapa byla určena pro tvoji navigací.
Uživatelský avatar
koko1
Příspěvky: 27
Registrován: 15.6.2009, 8:35
Bydliště: Praha

Re: Nefunkčnost TT po aktualizaci map

Příspěvek: # 30012Příspěvek koko1

Ano,aktualizace byla pro můj TT.
Pokud by se problém při příští aktualizaci/doufám že ne/opakoval,tak to zkusím.
Zatím všechno šlape jak má.
Díky za radu. :usmev:
TomTom GO 930Traffic
RDS/TMC receiver 4V00.013, Aplikace 9.510, Boot 5.5120
Europe 905.4754

Transcend SDHC 8GB, Class 10
TomTom HOME 2.9.2.2837
DHanz
Příspěvky: 2
Registrován: 26.8.2009, 15:24

Re: Nefunkčnost TT po aktualizaci map

Příspěvek: # 30733Příspěvek DHanz

Ahoj všichni,mám velký problém,mám TT go 920t,mám ji asi rok a půl,jezdím na ni hodně,a nikdy sem s ní nebyl připojený k počítači,ted sem to poprvé udělal a všechno špatně,kod co byl k tomu mi napsali,na tt home,že je prošlý,takže se aktualizace map nepovedla,tak sem dal po připojení aspon aktualizovat zařízení a pak to nastalo.Vše,ale úplně vše se mi vymazalo a po zapnutí TT se stále a dokola resetoval,nešel ani vypnout a prostě nic,tak sem to udělal ještě jednou a nastala změna,po zapnutí se mě ptá,jakou chci řeč,čr,kilometry,jakou rukou ji budu ovládat atd,jak to vše odklikám,tak přes celé zařízení mi napíše,nemáte žádné mapy,a jsem v pr...,páč mě to nepustí dál a je plně NEfunkční,víte někdo prosím,co ted s tím????já vůbec,děkuju,David :shock3:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Nefunkčnost TT po aktualizaci map

Příspěvek: # 30735Příspěvek Gumídek

A zálohu asi nemáš, viď ??? No, to je to, co říkáme pořád všem, zálohovat, zálohovat....Asi jediná rada, která se ti nebude líbit. Koupit novou mapu....No, nicméně, je rok a půl stará, takže to bude i rozumné...A pro příště, než něco dělám s navigací, dělám si zálohu. Nemusíš ji dělat přes TThome, stačí okopírovat zařízení do své složky. Až potom s ní něco dělat. Teď už je celkem pozdě něco řešit. Po takhle dlouhé době už ti klientská linka Tomtomu řekne to samé....Kdyby byla navigace nová, tak jsou schopni ti mapu uvolnit, ale po roce a půl ne.....Jak říkám, vymazat zařízení, použít clearFlash(ke stažení na stránkách http://www.tomtom.com Potom připojit přes TomTomHome, klidně si založit nový účet (pokud tvůj nebude fungovat), stáhnout navcore (navigační sofware-je zdarma), pak zaplatit a stáhnout novou mapu. A pak mít vždy udělanou zálohu....Lépe neporadím...
DHanz
Příspěvky: 2
Registrován: 26.8.2009, 15:24

Re: Nefunkčnost TT po aktualizaci map

Příspěvek: # 30811Příspěvek DHanz

GUMAJZ,moooc děkuju za radu,zkusím s tím něco udělat,děkuju
Odpovědět