Autorizace nových BZ ve frontě

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 35922Příspěvek Tompr

Zdravím,
jen bych se chtel zeptat proc nebyly zarazeny me BZ kategorie Albert
ktery jsem podal pred 3 tydny

a bankomat česke sporitelny sice spravce opravil ale nevim proc uplne jinak kde není, poslal jsem opet nove souradnice na opravu ale bez reakce take to je tyden...


pochopim dejme tomu 3 dny i jeste budis tyden ale pak mi to prijde divny...


jo jeste jsem zapomel :) na BZ skanzeny tam jsem jich dal cca 8ks pridany asi prvni dva pak uz take nic...
chtel jsem u skanzenu ze bych mu to dal rovnou do databaze jako mam zanikla sidla.
chapu kdyz mu poslu moc BZ ze nema cas ci naladu ale ja kdyz vidim tu frontu mych BZ ktere nejsou zarazeny prestava me to bavit kdyz je to bez reakce...

samozrejme tem lidem jsem psal SZ...nikdo se neozval....skoda..
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 35923Příspěvek Jirásek

Co se Alberta týče, mám takový pocit že jsi správce (Docenta) lehce nadzvedl a :pulka: na to. Viz http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... 736#p35736
A nebuď netrpěliv. Správci se musí také živit prací, někteří mají třeba hodně práce. Nebo jsou na dovolené a pod. Také se mi stane, že mi visí BZ ke schválení i 14 dnu, a to tu jsem skoro každý den. Jenže pokud mám vše řádně překontrolovat, trvá mi autorizace jednoho BZ i několik minut. A někdy prostě není čas či chuť se v tom hrabat.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 35926Příspěvek Gumídek

Pro Tompr : my také žijeme normální život, takže například jezdíme na dovolenou, atd, a živíme se prací. my nejsme placeni za práci na poi...Takže také někdy nestíháme. Já mám super přítelkyni, která nemá řeči, že i v této době lezu na poi. My se totiž stěhujeme, doděláváme domeček, abychom se příští týden o víkendu mohli přestěhovat. Ve středu mi shořel počítač, a ukecali jsme známého, aby mi postavil počítač do druhého dne, abych mohl fungovat...Ale musíš počítat s tím, že každý není takový cvok jako já....
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 35928Příspěvek Tonny

Návrhy nových poi v kategorii Skanzen zpracuji ve výhledu několika dnů, mám teď dlouhé směny, pracuji i o víkendu a bezmyšlenkovitě odklepávat autorizaci nechci. Opravuji zpravidla kolonku otevírací doba, která je občas dost roztahaná a jde to zestručnit bez ztráty srozumitelnosti.
Děkuji za návrhy k autorizaci, prosím vydrž.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tompr
Příspěvky: 122
Registrován: 5.1.2010, 17:20

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 35929Příspěvek Tompr

ok Tonny.
jinak pro ostatní ja teke pracuji,jezdim ke znamím na navštevy, jezdim na vylety,přestavuji RD....

V te diskuzi Docent napsal at mu BZ poslu když jsem tak chytrej tak je tam ma...
slusnost je alespon odepast.
když nechce at nedava me je to jedno ja vim kde ty obchdy jsou ostatní co zavítaji do tohoto kouta republiky maji slmulu.

Jeste pro Tonnyho jak jsem ti psal ze bych ti pomohl s autorizacemi tak asi nechces abych ti do toho štoural že?
čerpam z webu takze info je oveřene samozrejme oteviraci doby zkrajuji když to davam do databaze.
Tonny
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 15:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 36022Příspěvek Tonny

Ad Tompr, vyřešeno, více v SZ.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Aktualizace některých POI bodů

Příspěvek: # 39257Příspěvek jork

Dobrý den,mám všeobecný dotaz.
Proč někteří správci POI bodů nereagují na přidání návrhu? myslím že je to velká škoda,na některé body není i rok aktualizace a nebo při podání návrhu na nový POI bod není ze strany (zakladatele) správce reakce.Chápu že muže dojít k určitému skluzu ale měsíc,dva i déle mi připadá příliž dlouho.Není to škoda,založit POI bod a pak jej odložit k ledu?
Děkuji za vysvětlení.
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39267Příspěvek Gumídek

Jorku, tohle je věc, která se tu řeší pořád. Při schvalování nových kategorií upozorňujeme správce, že je to běh na dlouhou trať. Dříve se neschvalovalo, a proto to takto dopadá. Dále někteří správci nepochopili systém. Myslí si, že udělají kategorii, a ona se "nějak" bude sama udržovat. Takže, pokud zjistíš, že někde jsou body na schválení dlouho, neváhej a upozorni nás na tuto kategorii, a my se s tím budeme snažit co nejrychleji něco udělat. Souhlasím s tebou, že neudržovaná kategorie nemá smysl...
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39274Příspěvek Jirásek

Asi největší hříšníci:
CZ Jezy - honzajuras, BZ visí více jak rok, naposledy tu byl 2.4.2009
CZ Inline_bruslarske_tereny - polopes, BZ visí od července, naposledy tu byl 15.12.2009
CZ Architekt_Santini - grimmelhausen, BZ od července, naposledy tu byl 26.3.2010

Je tam ještě pár kategorií, kde visí 1 BZ třeba 2 - 3 měsíce. Ostatní do 1 měsíce.
Mě tam taky viselo pár (4) nejasných a zmatečných BZ, do kterých se mi moc nechtělo. Sypu si popel na hlavu, dnes jsem se do toho pustil a pracně dohledal informace. Dva jsem odmítl, dva doplnil a autorizoval.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39328Příspěvek jork

Zdravím. Jde o reakci na příspěvek "Autorizace nových BZ ve frontě"Bohužel nedělám si poznámky, kdy a jaký návrh jsem již podal a který nebyl autorizován a v uživatelském panelu jsem nenašel složku kde bych veškeré své podané návrhy viděl.
Vím jen že jsem dával návrh na Parkoviště ZTP (do dnes nebyla odezva) a pak jsem upozorňoval na chybu v popisu názvu "Přírodní vyhlídky" kde mi při nahrání přes POILoader byl zobrazen nesmyslný název celého POI bodu,"CZ-PL-ˇArodnˇA_vyhlˇAdky" (přibližně tak nějak to bylo).
Myslím že oba zmiňované body jsou již delší dobu u ledu.
Pokud samotní správci těchto bodů neučiní sami nápravu,bylo by snad lepší tyto body odtranit.
A nejde jen o tyto dva POI body,takových (mrtvých) POI bodů je tu mnohem více,stačí se podívat na datum poslední aktualizace.
Děkuji Vám za čas který jste strávili nad přečtením tohoto příspěvku.
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39329Příspěvek Jirásek

Doufám, že neprozradím žádnou tajnost:
http://www.poi.cz/index.php?poi=prehle1
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39331Příspěvek jork

Děkuji,snad né. Jde přeci i o zpětnou kontrolu pro přihlášeného uživatele který občas podá návrh na POI body.
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39332Příspěvek Henry

Vlastní návrhy jsou ještě vidět tady: http://www.poi.cz/index.php?poi=menav1 - Online POI -> Autorizace -> Mé návrhy ve frontě
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39333Příspěvek Gumídek

To ano, ale on myslel, i ty, které zadal a správce je zautorizoval....Jestli jsem to dobře pochopil...
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizace nových BZ ve frontě

Příspěvek: # 39334Příspěvek Jirásek

Nee, visící ve frontě.
Průšvih - pánové, nikdo z nás si toho při schvalování kategorie nevšiml. Až nyní jork. Název kategorie je Přírodní_vyhlídky, s diakritikou! Bohužel, opravit to může jedině admin či správce Petr888. Jdu mu psát.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Odpovědět