Itinerář, plánování trasy

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 37561Příspěvek Jirásek

Při rychlém plánování lze zadat pouz jeden průjezdní bod, případně jeden bod "vyhnout se". Pokud chceš trasu připravit dokonaleji, je nutné použít itinerář (netuším zda nové NC pro XL toto podporuje).
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Romanos6
Příspěvky: 7
Registrován: 18.6.2010, 21:12

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 37562Příspěvek Romanos6

nic takového v nav není, už vůbec ne něco uložit jako itinerář, :zamysl:
Romanos6
Příspěvky: 7
Registrován: 18.6.2010, 21:12

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 37706Příspěvek Romanos6

:KO: bohužel TT udělal změnu khoršímu,nový TT ale jednodušší software tím pádem míň funkcí,
vyměnil jsem za jiný a už vše běží nicméně stále je dle mě MIO lepší snad si na TT zvyknu.
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 37712Příspěvek Gumídek

No jo, TT udělal z XL ten nižší model. Ale věř, že dříve to tak nebylo...
P_H
Příspěvky: 4
Registrován: 14.7.2007, 19:34

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38486Příspěvek P_H

mám TT One New, navcore 8.417, mapy 850_2781 . v programu TYRE jsem si vytvořil itinerář, přes tento program i poslal do TT, ale nikde v TT nemůžu ten itinerář najít... hledal jsem, ale nikde nemám v plánování itineráře i načtení. Funguje to vůbec v mé navi ?
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38487Příspěvek Gumídek

Vytvořit trasu, a pak načíst itinerář. Jestli tam tyto volby nemáš, tak to navi nepodporuje...
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38540Příspěvek vrána

Koukám, že soudruzi z TT to vedou od desíti k pěti. To se mi zase líbí na Číňanech, že klidně nacpou maximalistickej SW klidně i do lowcostové plečky... :zamysl:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
P_H
Příspěvky: 4
Registrován: 14.7.2007, 19:34

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38629Příspěvek P_H

Gumajz píše:Vytvořit trasu, a pak načíst itinerář. Jestli tam tyto volby nemáš, tak to navi nepodporuje...
jak zjistím, která verze Tomíka to podporuje ? třeba se mi tam podaří dát z něj i navcore... sám mám navcore z něčeho jiného / XL IQ LIVE /.


jaký je aktual navcore se dívám sem...
http://www.meintomtom.de/315/die-aktuel ... ionen.html
jana-chrtkova
Příspěvky: 1
Registrován: 11.8.2010, 6:28

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38646Příspěvek jana-chrtkova

Dobrý den
pánové já se omlouvám, ale ač nejsem blondýna zrovna si tak připadám. Nemám šanči ani po přečtení všeho co jsem tady našla. Takže dotaz
jde navigovat Tábora do Prahy do Vinoře s tím, že v Praze chci jet přes Magistrálu, Vinohradskou a Černokosteleckou a Průmyslovou?
nebo jinak
Tábor - Bechyně - Plzeň - Praha
a dá se to uložit najednou a prohlídnout trasa?
Děkuji za ochotu, stačil by mi i nějaký odkaz kde se je napsáno pro "jiný" lidi. Díky
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38648Příspěvek Jirásek

Vítám novou tmavovlasou, jistě i hezkou a příjemnou, uživatelku Janičku mezi námi ve fóru. :usmev:
Prvotní odpověď nebude asi plně uspokojovat Vaši touhu po informacích. Záleží totiž na navigaci. A tuto důležitou informaci před námi tajíte :shock3: ! Přitom jsme vesměs slušní a snad i důvěryhodní :mad2: , nikde to nevykecáme. Předpokládám že se jedná o výrobek holandské firmy TomTom (vzhledem k sekci TomTom). Avšak SW u některý typů tohoto výrobce neumí itinerář.
1. TomTom který UMÍ itinerář: V nenu je položka plánování trasy, zde naplánovat jednotlivé průjezdní body třeba jako bod na mapě (a označit v možnostech jako průjezdní), zadat cílový bod (ten označit jako cílový). Uložit. Potom je možno kdykoliv takto vytvořený itinerář vyvolat z paměti a použít k navigování.
2. TomTom který NEUMÍ itinerář: Tady pomuže jedině pracně upravit trasu pomocí voleb cestovat přes a vyhnout se. U každé položky je možno zadat jeden bod. Dá se tím poměrně slušně upravit trasa. Tavíc TomTom přepočítá trasu, poku řidič úmyslně sjede z původně navržené trasy.

P.S. Jenom ta trasa z Tábora do Vinoře mi (jako starci z Práglu) přes Vinohradskou, Černokosteleckou a Průmyslovou připadá trochu zoufalá, pokud není k této cestě nějaký zvláštní důvod. Když již nutně přes centrum a po magistrále, tak až do Karlína, Rohanským nábřežím do Libně a tam nahoru na Kbely. Nebo po magistrále až na Prosek a tam opět na Kbely. Nejhorší je to vždy mezi sjezdem na Budějovickou a nám. I.P. Pavlova.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38650Příspěvek Gumídek

Já se přidám, ta trasa je dost nesmysl :silis: , ale pokud to máte ráda složitější, je to vaše volba. Ale jedna rada, kterou Jirásek nedal. Jděte do uživatelského panelu a do podpisu si dejte :pc: , co používáte za zařízení, co v něm máte za mapu atd...Ušetříte si tak při každém dotazu dalekosáhlé vysvětlování, co máte za zařízení, typ, mapu atd.....Jinak Jiráskova reakce byla vyčerpávající :palec: ...(obávám se, že i pro něho, viď Pavle ???).... :grin:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38651Příspěvek Jirásek

OT - chytla mne psavá :pc: :osli: Také jsem se snažil být na Janičku příjemný, aby si o nás nemyslela, že jsme hulváti. :usmev:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38653Příspěvek Gumídek

Tak teď si o nás spíče myslí, že jsme tu parta srandistů.....Omlouvám se, zatáhl jsem debatu jinam.....
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38667Příspěvek vrána

Jirásek píše:Také jsem se snažil být na Janičku příjemný, aby si o nás nemyslela, že jsme hulváti. :usmev:
Tady je to samej tetřev v toku :blee: Ten Docent tu chybí... :haha:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Itinerář, plánování trasy

Příspěvek: # 38668Příspěvek vrána

Jirásek píše: Nejhorší je to vždy mezi sjezdem na Budějovickou a nám. I.P. Pavlova.
Jo, tam obvykle používáme i tu strašnou houkačku z lokomotivy, co jsme tuhle nainstalovali na Tatru, mezi těmi zdmi v Legerce to dělá pěknej čurbes :palce: .
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Odpovědět