Čerpací stanice slučování

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Zamčeno
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Čerpací stanice slučování

Příspěvek: # 40628Příspěvek Gumídek

Dnes jsem kontroloval slučování čerpacích stanic, a najednou koukám, mám spoustu údajů zdublovaných. Kouknu na POI.cz a vidím, že někdo opět přejmenoval CNG a LPG čerpací stanice tak, že se slučují do normálních čerpacích stanic a k tomu kategorie LPG EU se slučuje ještě k nim, takže některé záznamy se pak ukazují trojmo...... Jirásku, ty jsi ty názvy předělal, viď ??..Jenže my jsme to takhle domluvili se správci už cca před rokem, že to tak bude lepší.....CNG a LPG čerpací stanice jsou mnohdy jen nádrž a budka, takže se nejedná o normální, klasické čerpací stanice. Jirásku, prosím tě, vymysli to tak, ať se tyto opět neslučují s ostatními, ok ????? Anebo ať oba správci přímo před názvem jednotlivých bodů uvedou CNG, nebo LPG....Jenže je tu ještě LPG Vitogaz atd, a proto myslím, že by bylo lepší, aby čerpací stanice LPG měli své slučování, CNG také své, a ostatní čerpačky na naftu a benzín měly své slučování.....
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Čerpací stanice slučování

Příspěvek: # 40631Příspěvek Jirásek

Sorry, upravil jsem názvy aby vždy začínaly "cerpaci_stanice", kvůli jednotnosti.
Moje veliká omluva, opravím to do původního stavu. Já to říkal, že jsem nebezpečný. :mad2: :blazen:
Snad jsem nenasekal těch průserů více.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Čerpací stanice slučování

Příspěvek: # 40632Příspěvek Jirásek

Opraveno, snad všechno. Prosím o kontrolu.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Čerpací stanice slučování

Příspěvek: # 40633Příspěvek Gumídek

Ok, jen u EU LPG připiš EU-LPG_cerpaci stanice. Jen tam jen LPG.....Jinak OK. Klid, neomlouvej se, nikdo není dokonalý. Já si teď třeba všiml, že Hunsgas má vlastní kategorii a já je zpracoval do ostatníc čerpaček. Tak teď přes SZ vymýšlíme co stím, protože tam došlo k velkým změnám, a já je mám vzhledem k tomu, že jsem to dělal nedávno v aktuálnějším stavu, než jsou v té kategorii. Tak navrhuju správcům nějaké řešení. a také jsem si mohl ušetřit práci, a vůbec je nedělat....Díky za rychlé jednání.... :palec:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Čerpací stanice slučování

Příspěvek: # 40634Příspěvek Jirásek

EU-LPG opraveno (dopsáno).
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Čerpací stanice slučování

Příspěvek: # 40635Příspěvek Gumídek

Super, takže to můžeš klidně zamknout...
Zamčeno