Restaurace z pořadu - Ano šéfe...

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Restaurace z pořadu - Ano šéfe...

Příspěvek: # 44145Příspěvek Gumídek

Mám na všechny prosbu : prosím , netvořte pořád dokola kategorii restaurací z pořadu Ano, šéfe...
Vysvětlím proč. Všechny tyto restaurace jsou už dávno zadané v kategorii restaurace.
Ty, které Zdeněk doporučuje, jsou samozřejmě označeny....Stačí dát do vyhledávače při otevřené kategorii CZ-restaurace slovo "šéfe"...
Ty které Zdeněk nedoporučuje, označeny pochopitelně nejsou.
Další důvod je, že tyto akce z televizních poředů mají většinou krátké trvání...Příklad za všechny : restaurace Blue Point už neexistuje, ačkoliv nálepku dostala...To nemluvím o těch, které se zase zkazí....Takže prosím, buďte rozumní...
Jestli toužíte tvořit nějakou kategorii, nebo se o nějakou starat - je jich tu dost, které nemají správce. Nebo těch, kterých jsme se ujali my ostatní. Rádi vám nějaké přenecháme, a uvítáme vás velmi rádi jako správce některé z kategorií...
Děkuji za poozornost...
zvarky
Příspěvky: 1
Registrován: 6.10.2011, 21:59

Re: Restaurace z pořadu - Ano šéfe...

Příspěvek: # 44147Příspěvek zvarky

Moc se omlouvám , nevěděl jsem tyto informace.
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Restaurace z pořadu - Ano šéfe...

Příspěvek: # 44150Příspěvek vrána

Já klidně někomu něco dohodím taky :mrk:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
Strogoff
Příspěvky: 76
Registrován: 23.5.2008, 10:40

Re: Restaurace z pořadu - Ano šéfe...

Příspěvek: # 44164Příspěvek Strogoff

Gumajz píše:Jestli toužíte tvořit nějakou kategorii, nebo se o nějakou starat - je jich tu dost, které nemají správce. Nebo těch, kterých jsme se ujali my ostatní. Rádi vám nějaké přenecháme, a uvítáme vás velmi rádi jako správce některé z kategorií...
Najde se nekde seznam? Prevzal bych vse co se tyka historie nebo kultury... pokud se o nejake kategorie nikdo nestara.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ted Garmin 3597, drive Garmin 3790, Garmin 760
Odpovědět