Důležitá změna na online.poi!

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 5324Příspěvek freewall

Jirásek píše: A ještě jedna drobnost......při kliknutí na ikonu se načetla znova první stránka kategorií. Pokus jsem opakoval na několika počítačích (IE6, IE7), pořád stejné.


Potvrzuji, stejna zkusenost, navic nejde stahnout ikona ani pri filtru - kdyz zadam hledat treba "Parkoviste" a pak ve vysledku hledani pri pokusu stahnout ikonu - nejde
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 5328Příspěvek Henry

Po té včerejší opravě mně to ve FF i v IE6 stahuje ikony normálně - samozřejmě musíte dát uložit nebo otevřít v nějakém grafickém programu.
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 5391Příspěvek Henry

Protože někteří uživatelé prováděli doslova harakiri při uploadu ikon, tak jsem musel zpřísnit podmínky pro nahrání.

Všechny ikony jsem upravil do formátu 22x22 pixelů, barva: 24bit (16 mil.barev) a formát Windows BMP. Jakýkoli jiný formát bude odmítnut. Pokud někdo nebude schopen takovýto formát vytvořit, tak to může nahrát sem do fóra, já to převedu a nahraju.
Důrazně ale žádám, aby na web nikdo nenahrával stejné ikony, které tam již jsou! :KO: Taktéž změna několika pixelů (okem téměř nepostřehnutelná) je nežádoucí :pistol: , pokud chcete, aby v tom nebyl bordel...
Turboleon
Příspěvky: 36
Registrován: 15.9.2006, 20:32
Bydliště: Praha

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6132Příspěvek Turboleon

Už jsem to psal separé. Přestalo to jít na PDA. HTC TyTn, WM5. Do změny kodu to šlapalo jako hodinky. Úvodní stránka naběhne normálně, průser je ve sloučených kategoriích. TAm se to zasekne na 179 kB a je konec. Totálně to zamrzne. Zkoušel jsem vypnout i zapnout úplné zobrazení v PDA, různé nastavení PDA. Nic. Celý Internet mi jinak z Tytna chodí v pohodě. Takže u mě to není....................................Please, mrkněte na to 8-)
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6152Příspěvek Henry

Neměl jsem k dispozici delší dobu PDA, abych to vyzkoušel.
Odstranil jsem zatím u PDA konfigurační CSSko a nyní se na PDA zobrazuje verze "textová", takže to opět funguje. Je pravda, že optimalizováno na malý objem dat to není, ale tím se budu zabývat, až skončí větší část vývoje...
Turboleon
Příspěvky: 36
Registrován: 15.9.2006, 20:32
Bydliště: Praha

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6167Příspěvek Turboleon

Jo, bezva, už mi to chodí v pohodě :palce: Bylo to ono. Já se přece jen pořád bál, jestli někde není něco špatně u mě.....
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6185Příspěvek freewall

Nevim jestli jsem v tom sam, ale ted pri prechodu na "online POI" vidim jakousi hlasku hned nad kategorii radaru - viz screen

:silis: :silis: :silis:
Přílohy
screen.jpg
screen.jpg (296.55 KiB) Zobrazeno 5881 x
Naposledy upravil(a) freewall dne 25.7.2007, 21:01, celkem upraveno 1 x.
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6187Příspěvek MilanSu

Pravda, mně taky, ani jsem si toho nevšiml. To asi vypadl někde Henrymu nějaký ukončovací znak skriptu, vim ze nez to dopisu :pc: uz to ma Henry opravene :pc:
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6191Příspěvek Henry

Šlo o málo podstatnou chybu při optimalizaci kódu :pc: :!: :KO:
Ale všiml jsem si u Freewalla těch záložek: Blesk, Super, Aha :osli: :jupi: Já měl za to, že to nikdo normální nečte
(teď mě Freewall zastřelí :pistol: :pistol: :nositka: :mad: :chlamani: :zub: )

Na druhou stranu tam má záložku poi.cz, což ještě kuriózně nemám ani já na PC, co mám doma, takže to denně vypisuju ručně :lol1:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6192Příspěvek Docent

Šíp nemá internetové vydání nebo jenom záložku :osli: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6215Příspěvek Docent

Teda Freewalle, tys ten příspěvek smazal dřív, než jsem si ten Šíp stačil přidat do oblíbených, v práci to opravdu nešlo :zamysl: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6218Příspěvek freewall

Tak, aby mel Henry klidne spani, uz na screenu v odkazech nejsou bulvarni platky, ale jen hodnotne odkazy :palce: , ale zase tam neni ta debugova hlaska, tim padem postrada prispevek hlavu a patu, kdyz obsahuje odkaz na screen, tak smazeme muj prispevek, v dusledku cehoz bude bezpredmetny Docentuv a Henryho...... a budeme mit ciste vlakno :blee: :haha:, tak to to tady pani admini vycistete, kdyz uz je problem opraven.

Diky :palec:

P.S. Henry - ten uvod neni myslen nijak ironicky :usmev:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6301Příspěvek Jirásek

Omlovám se, je to OT.
Teda pánové, vrátil jsem se z dovolené, týden bez PC a webu. Študuju screen od freewalla, čučím do toho jak jelito a nic nevidím :( . Čtu příspěvek Henryho 8-) - znovu prohlížím obrázek, žádné kuriózní záložky na screenu nevidím :mad: . Připadám si jak :silis: , poté se dopracuji na konec vlákna a ......
Pro pobavení, trvalo mi to snad pět minut :haha:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6303Příspěvek freewall

:grin: :chlamani: :grin: :chlamani: :grin: :chlamani: :grin: :chlamani: :grin: :chlamani: :grin: :chlamani: :grin: :chlamani: :grin: .......
někteří jedinci se pozastavovali nad tím, že v záložkách Firefoxu jsem měl Blesk, Super a Aha. Tak, aby Henry neměl z toho trauma, tak jsem ten screenshot udělal nový - již bez těch "plátků" - proto nesedí text se screenshotem.

Henry, prosím tě, když už je vše O.K., tak příspěvek postrádá smysl - promaž to, ať nějaký další zoufalec nehledá něco, co nemůže najít :chlamani:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Důležitá změna na online.poi!

Příspěvek: # 6304Příspěvek Jirásek

Já to pochopil ke konci vlákna, ale trvalo mi to hezky dlouho. Moje poznámka byla pro pobavení ostatních, jaký jsem trotl. Po dovolené mi to nějak nemyslí. No, občas nemusí být ani ta dovolená :koul:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Odpovědět