Nové POI

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Nové POI

Příspěvek: # 7894Příspěvek Crusy

Prosím Vás......
I když se určitě může chyba vloudit každému,nepřidávejte bezmyšlenkovitě různá POI bez pořadného ověření si polohy.Někdy stačí se podívat na "orig.BZ" a vydíte souřadnice hned.Pak jsou např.benzínky rozhozeny o víc než km,radary na nádraží atd.Jde přeci usnadnit cestu nám všem,tak si to spíš nestěžujme.Díky.
Můj poznatek je,že se souřadnice na mapách na NETu někdy liší s TT.Já osobně zadávám podle TT a zatim to vychází.
:palec: :palec: :palec:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Nové POI

Příspěvek: # 7895Příspěvek freewall

Neumim si představit, že budeme přidávat body jen osobně prověřené - to prostě nelze. Každý, kdo tvoří nějakou kategorii, tak body přidává, aspoň si to myslím, nejdříve ty které osobně zná nebo přesně ví, kde je to a pak přidává podle souřadnic map na mapy.cz nebo amapy, kdy polohu zadává podle seznamu buď z internetu, adres tel.seznamu nebo seznamu té které firmy, ale zadávat body jen podle osobní polohy navigace prostě nejde. To by ty kategorie byly poloprázdné a tvořili by se dooooost dlouho. Od toho přeci také je možnost opravy již vytvořeného bodu a každý autor jenom uvítá upřesnění polohy
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nové POI

Příspěvek: # 7897Příspěvek Crusy

Myslel sem to tak,aby si každej kdo přidává sám pořádně prověřil zda poloha souhlasí.Já najdu souřadnice na TT a pak se ujistím,zda sedí jak v TT,tak na mapách...Ty opravy..jasně máš pravdu,ty jsem poopoměl..
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové POI

Příspěvek: # 7924Příspěvek vrána

Souhlasím. Přece když zadávám nový POI, resp. tedy odesílám k zařazení, je tam možnost náhledu přes Mapy.cz, kde se ukáže, zda to opravdu není nějaká kravina.
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Odpovědět